افزایش «نگران کننده» موارد تازه ابتلا به کرونا در آلمان

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

موسسه روبرت کخ که مسئولیت کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها را در آلمان بر عهده دارد نسبت به افزایش موارد تازه ابتلا به بیماری کووید۱۹ در این کشور ابراز نگرانی کرد بیشتر بخوانید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به توصیه این مسئول بخش بهداشت و سلامت در آلمان به صورت داشتن ماسک در فضای بسته و حتی در محیط‌های باز در حالی که امکان برقراری فاصله‌گذاری اجتماعی میسر نیست، یکی از مهم‌ترین کارها برای پیشگیری از گسترش ویروس است.لوتهار وایلر از شهروندان آلمانی خواسته است تا برای جلوگیری از موج دوم همه‌گیری بیماری کووید از سفر‌های غیرضروری و نیز مسافرت خارجی به کشورهایی نظیر اسپانیا که ویروس کرونا در آنجا باردیگر شیوع پیدا کرده، پرهیز کنند.

دولت آلمان هم روز سه شنبه از شهروندان این کشور خواست به چند منطقه از اسپانیا نظیر آراگون، کاتالونیا و ناوار که شمار موارد ابتلا به بیماری کووید به تازگی در آنجا افزایش پیدا کرده، سفر نکنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان جهانی بهداشت: کرونا سخت‌ترین وضعیت اضطراری است که تا به حال داشته‌ایمرئیس سازمان جهانی بهداشت می‌گوید کشورهای جهان گام‌های بسیار موثری برای مقابله با ویروس جدید کرونا برداشته‌اند اما هنوز تا متوقف کردن این همه‌گیری راهی طولانی در پیش است. او گفته از میان ۶ همه‌گیری بزرگی که سازمان جهانی بهداشت تا کنون با آنها روبرو شده، کرونا بی‌تردید سخت‌ترین بوده است. همزمان در آمریکا یک واکسن کرونا وارد مرحله سوم و نهایی آزمایشی شده و قرار است در مرحله آخر به ۳۰ هزار دواطلب تزریق شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وزارت علوم اصرار به برگزاری کنکور دارد/ نمی‌توانیم در کار ستاد ملی مبارزه با کرونا دخالت کنیم/ در صورتی که ببینیم جان بچه‌های مردم در خطر است، ورود می‌کنیمسخنگوی کمیسیون آموزش در گفت‌وگو با ایلنا: وزارت علوم اصرار به برگزاری کنکور دارد/ نمی‌توانیم در کار ستاد ملی مبارزه با کرونا دخالت کنیم/ در صورتی که ببینیم جان بچه‌های مردم در خطر است، ورود می‌کنیم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

'بیماران پروانه‌ای' از کرونا در امان ماندند/ موارد ابتلا به تعداد انگشتان دست استمدیرعامل خانه‌ی ای بی با اشاره به اینکه خطر ابتلا به کرونا در بین بیماران ای بی چند ده برابر افراد دیگر است گفت: به دلیل مراقبت‌های جدی که این بیماران انجام دادند از 850 بیمار تحت پوشش انجمن شاید اگر بیمار مبتلا به کرونایی هم در بین آنها باشد به تعداد انگشتان دست بوده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: آمریکا در حال ثبت یک رکورد در تولید واکسن است🔺پرزیدنت ترامپ: آمریکا در حال ثبت یک رکورد در تولید واکسن است ⚡️رئیس جمهوری آمریکا پس از بازدید از تاسیسات بایوتکنولوژی در کارولینا شمالی با اشاره به ورود موسسه مدرنا به فاز سوم تولید واکسن کرونا گفت که این فاز، مرحله آخر قبل از تایید نهایی است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بنیامین نتانیاهو خطاب به رژیم ایران: ارتش دفاعی اسرائیل آماده پاسخگویی به هر تهدیدی استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تعویق کنکور به سود مافیای کنکور و به ضرر متقاضیان استنایب رییس مجلس: *تعویق کنکور به سود مافیای کنکور و به ضرر متقاضیان است *تعویق کنکور به بهانه سلامت دانشجویان در عمل نشدنی است *حمایت اکانت‌های فیک و تازه تاسیس نشان از وجود برنامه‌‌ریزی و سازماندهی پشت مطالبه تعویق کنکور است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »