افزایش حجم صادرات ترکیه به اتحادیه اروپا در ماه ژوئیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

حجم صادرات ترکیه به 20 کشور اتحادیه اروپا در ماه ژوئیه سالجاری در مقایسه با ماه گذشته 11.6 درصد افزایش یافته است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بر اساس داده های مجمع صادر کنندگان ترکیه٬ حجم صادرات ترکیه به 20 کشور اتحادیه اروپا در ماه ژوئیه سالجاری در مقایسه با ماه ژوئن 11.6 درصد افزایش یافته است.این رقم در ماه ژوئیه 11.

6 درصد افزایش یافته و به 5 میلیارد و 815 میلیون و 88 هزار دلار رسید.در پی شیوع ویروس کرونا در جهان٬ میزان صادرات ترکیه نیز در ماه ژوئیه سالجاری با افت 5.8 درصدی نسبت به ماه ژوئیه سال گذشته به 15 میلیارد و 12 میلیون دلار کاهش یافته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

'افزایش خرید خانه' توسط شهروندان ایران در ازمیر ترکیه - BBC News فارسیروزنامه 'دیلی صباح' چاپ ترکیه در گزارشی از افزایش خرید املاک مسکونی توسط شهروندان ایرانی در استان ازمیر ترکیه طی ماه‌های اخیر خبر داده است. بر اساس این گزارش، با اقبال شهروندان ایرانی برای خرید خانه در ازمیر، حالا فروش خانه در این منطقه به خریداران خارجی افزایش یافته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بیماران بدحال کرونا در بیمارستان‌ها افزایش یافته‌اندبیماران بدحال کرونا در بیمارستان‌ها افزایش یافته‌اند | معاون سازمان نظام پزشکی :الگوی ورود بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستانها تغییر کرده و تعداد بیماران بدحال که نیازمند آی سی یو هستند، بیشتر شده، به همین علت با کمبود تخت آی‌سی‌یو در کشور مواجه هستیم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

افزایش دما در استان‌های ساحلی کشورافزایش دما در استان‌های ساحلی کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه پدیده غالب در شرق کشور تا پایان هفته جاری وزش باد همراه با خیزش گرد و خاک خواهد بود، گفت: افزایش دما در استان‌های ساحلی کشور نیز پیش‌بینی می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قالیباف: هدف طرح مالیات بر خانه‌های خالی افزایش عرضه است نه اخذ مالیاترئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هدف از اصلاح قانون مالیات های مستقیم در راستای اخذ مالیات از خانه های خالی عرضه واحدهای خالی به بازار بوده و هدف افزایش درآمد مالیاتی نیست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش شمار جان‌باختگان و مجروحان انفجار بیروتوزیر بهداشت لبنان اعلام کرد که شمار جانباختگان انفجار بیروت به 73 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

محبوبیت بازی‌های ویدیویی در دوران کرونا به افزایش سود «سونی» کمک کرده استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »