افزایش صادرات ترکیه از منطقه حاشیه دریای مدیترانه

17/08/1400 05:34 ب.ظ

افزایش صادرات ترکیه از منطقه حاشیه دریای مدیترانه اتحادیه‌های صادرکنندگان مدیترانه ترکیه از افزایش میزان صادرات خود در ده ماه امسال خبر داد.

اتحادیه‌های صادرکنندگان مدیترانه ترکیه از افزایش میزان صادرات خود در ده ماه امسال خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 08.11.2021 مرسین/ خبرگزاری آناتولی نجدت سین، رئیس هماهنگ‌کننده اتحادیه‌های صادرکنندگان مدیترانه (AKİB) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که صادرات ترکیه از این منطقه در دوره ژانویه تا اکتبر با 47 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 12.

9 میلیارد دلار رسیده است.

به گفته وی، در ماه اکتبر 1.6 میلیارد دلار صادرات از این منطقه صورت گرفته است. سین تصریح کرد: اتحادیه‌های ما در 10 ماه امسال 700 میلیون دلار بیشتر از کل سال 2020 صادرات داشته‌اند و پیش بینی ادامه این روند صعودی را داریم.

وی با اشاره به اینکه بازارهای صادراتی این اتحادیه عمدتا شامل اروپا، خاورمیانه، آفریقا و کشورهای مشترک المنافع است، گفت: اگر صادرات 10 ماهه خود را به تفکیک کشورها ارزیابی کنیم، عراق با 9 درصد افزایش و 901.3 میلیون دلار رتبه اول، هلند با 77 درصد افزایش و 900 میلیون دلار در رتبه دوم و اسپانیا با افزایش 79 درصدی و 661 میلیون دلار در رتبه سوم قرار گرفتند. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

توقف صادرات گاز از یکی از سه خط صادراتی روسیه به اروپادر پی توقف صادرات گاز در یکی از سه خط صادراتی گاز روسیه به اروپا، برخی سیاستمداران این اقدام را عامدانه توصیف کرده‌اند. On 25 August 2018, Muhammad Qasim saw a large portion of the earth in Pakistan sinks and people are in despair. Imran Khan is also angry and confused about how this happened and how will he fix it. - Muhammad Qasim Dreams ShakitaInu BIG SHAK+ shiba floki shibafloki + Ryoshi Ryoshi token+ yooshi + baby doge SHAKITAINU best token

ایران: ظرفیت همکاری با ترکیه بیش از چیزی است که محقق شده استسخنگوی وزارت امورخارجه ایران در نشست خبری خود گفت ظرفیت همکاری با ترکیه بیش از چیزی است که محقق شده است و برنامه‌های متعددی برای توسعه آن وجود دارد. - خبرگزاری آناتولی

بازدید وزیر دفاع ترکیه از منطقه مرزی با ایرانوزیر دفاع ترکیه با سفر به استان وان از منطقه مرزی با ایران بازدید کرد. - خبرگزاری آناتولی

هشدار درباره چرخش سرمایه‌گذاران افغان از ایران به سمت ترکیه | DW | 06.11.2021رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و افغانستان می‌گوید اگر سیاست‌ها اصلاح نشود خطر خروج سرمایه‌گذاران افغان افزایش می‌یابد. حدود یک سوم درخواست‌های سرمایه‌گذاری در ایران به سرمایه‌گذاران افغان مربوط می‌شود. Many rulers have ruled and if you look at their history then every time there was a hope that Pakistan will flourish but nothing happened, rather the circumstances have been getting worse than ever before. A dream of Muhammad Qasim from Jan 2019. More on

ممنوعیت کرونایی سفر به آمریکا برای ۲۶ کشور از جمله ایران از امروز لغو می‌شودممنوعیت کرونایی سفر به آمریکا برای ۲۶ کشور از جمله ایران از امروز لغو می‌شود دولت بایدن قرار است امروز ممنوعیت‌های سفر به آمریکا برای ۲۶ کشور از جمله ایران را که به دلیل شیوع بیماری کرونا اعمال شده بود، لغو کند.

دفاع از جولیان آسانژ دفاع از آزادی و دمکراسی‌ست | DW | 08.11.2021جولیان آسانژ در لندن به دادگاه کشانده شده و احتمال می‌رود به آمریکا تحویل داده شود. در حمایت از او موج اعتراض در غرب گسترده‌تر شده است. پن آلمان دفاع از او را به دفاع از آزادی گره زده و او را عضو افتخاری خود کرده است.

اتحادیه‌های صادرکنندگان مدیترانه ترکیه از افزایش میزان صادرات خود در ده ماه امسال خبر داد.

08.11.2021

مرسین/ خبرگزاری آناتولی

نجدت سین، رئیس هماهنگ‌کننده اتحادیه‌های صادرکنندگان مدیترانه (AKİB) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که صادرات ترکیه از این منطقه در دوره ژانویه تا اکتبر با 47 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 12.9 میلیارد دلار رسیده است.

به گفته وی، در ماه اکتبر 1.6 میلیارد دلار صادرات از این منطقه صورت گرفته است.

سین تصریح کرد: اتحادیه‌های ما در 10 ماه امسال 700 میلیون دلار بیشتر از کل سال 2020 صادرات داشته‌اند و پیش بینی ادامه این روند صعودی را داریم.

وی با اشاره به اینکه بازارهای صادراتی این اتحادیه عمدتا شامل اروپا، خاورمیانه، آفریقا و کشورهای مشترک المنافع است، گفت: اگر صادرات 10 ماهه خود را به تفکیک کشورها ارزیابی کنیم، عراق با 9 درصد افزایش و 901.3 میلیون دلار رتبه اول، هلند با 77 درصد افزایش و 900 میلیون دلار در رتبه دوم و اسپانیا با افزایش 79 درصدی و 661 میلیون دلار در رتبه سوم قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در بازارهای آفریقای جنوبی، یونان، نیجریه، لبنان، بلژیک، ایالات متحده، رومانی، بریتانیا و اسرائیل نیز به افزایش قابل توجهی دست یافتیم.