افزایش تدریجی دمای تهران/وزش باد شدید و رگبار باران

07/03/1401 12:49 ب.ظ

افزایش تدریجی دمای تهران بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان تهران، صاف تا قسمتی ابری، همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید و افزایش دمای تدریجی پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری و با توجه به تناوب فعالیت سامانه بارشی، در بعضی ساعت‌ها نیمه‌ابری تا ابری همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید و در ارتفاعات و روز دوشنبه (۹ خرداد) در نواحی مرکزی استان، گاهی رگبار با احتمال رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا (۸ خرداد) قسمتی ابری تا نیمه ابری و وزش باد با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (۹ خرداد) کمی ابری و در بعد از ظهر نیمه‌ابری، گاهی وزش باد شدید با احتمال رگبار باران با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

افزایش جانباختگان متروپل به ۲۸ نفروزیر کشور: *تعداد جانباختگان حادثه متروپل به ۲۸ نفر افزایش یافت *در هیچ حادثه‌ای در کشور این میزان ماشین‌آلات متنوع و متعدد مهیا نشده است *بیش از این تعداد، مکان حادثه ریزش ساختمان متروپل گنجایش حضور ماشین‌آلات را ندارد بازم شروع کردن سر مردم منت گذاشتن حتما منظورت از ماشین آلات متنوع همان یگانهای ضد شورشه؟ وزیر کشور بی کفایت شرف داشته باش دوتا جرثقیل شد ماشن آلات متنوع ؟!

تلاش سپاه پاسداران برای افزایش حضور در آب‌های بین‌المللی با ساخت یک شناور عظیمتلاش سپاه_پاسداران برای افزایش حضور در آب‌های بین‌المللی با ساخت یک شناور عظیم بر اساس تصاویر قبلی کشتی و انحنای مشابه بدنه آن به نظر می‌رسد کشتی شهید مهدوی بازسازی یک کشتی باری ایرانی به نام «سروین» باشد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

افزایش شمار جان‌باختگان ریزش ساختمان «متروپل» آبادان به 24 نفراحسان عباسپور، فرماندار آبادان، جمعه 6 خرداد، اعلام کرد شمار جان‌باختگان حادثه ریزش ساختمان «متروپل» به 24 نفر رسیده است.ساختمان تجاری اداری متروپل روز

تعداد جانباختگان متروپل به ۲۴ نفر افزایش یافتتعداد جانباختگان متروپل به ۲۴ نفر افزایش یافت فرماندار آبادان از افزایش تعداد جانباختگان متروپل به ۲۴ نفر خبر داد با احتساب افرادی که با تیر زدن ؟؟؟ یا بدون حساب اون افراد ؟؟؟ تير_نزن

افزایش جانباختگان متروپل به ۲۲ نفرافزایش جانباختگان متروپل به ۲۲ نفر فرماندار آبادان: تعداد فوتی‌های حادثه متروپل آبادان به ۲۲ نفر رسیده است تعداد مصدومان حادثه ۳۷ نفر است که از این تعداد ۳۴ نفر به آغوش خانواده بازگشته‌اند

افزایش بیماری گوارشی میان دانشجویان تهرانی؛ انتقاد یک متخصص اپیدمیولوژی از انحصاری بودن داده‌ها🔺افزایش بیماری گوارشی میان دانشجویان تهرانی؛ انتقاد یک متخصص اپیدمیولوژی از انحصاری بودن داده‌ها ▪️یک استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی از «شفاف نبودن» وزارت بهداشت در ارائه اطلاعات مربوط به شیوع بیماری در خوابگاه‌ها انتقاد کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: