افزایش قربانیان انفجار در نزدیکی دانشگاه کابل

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

تاکنون هشت تن بر اثر انفجار بمبی در نزدیکی ورودی دانشگاه کابل افغانستان کشته و 33 تن دیگر نیز زخمی شده اند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حیدالله مایار، سخنگوی وزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد: شمار قربانیان انفجار بمبی در نزدیکی ورودی دانشگاه کابل به هشت نفر و تعداد مجروحان نیز به 33 تن رسیده است.

به گزارش «طلوع نیوز» افغانستان، انفجار مذکور هنگامی که برخی دانشجویان در داخل محوطه دانشگاه منتظر امتحان بوده‌اند، رخ داده است. دو خودرو در این حادثه آتش گرفته است. نگرانی نسبت به افزایش قربانیان نیز وجود دارد. هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تاکنون هشت تن بر اثر انفجار بمبی در نزدیکی ورودی دانشگاه کابل افغانستان کشته و 33 تن دیگر نیز زخمی شده اند.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش قربانیان سیل در هندشمار جان باختگان بارش سنگین باران و وقوع سیل در شرق و شمال شرق هند به 109 نفر افزایش یافت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش قیمت نفت در پی توقیف یک کشتی ‌خارجی حامل سوخت قاچاق در خلیج فارسقیمت نفت در واکنش به توقیف یک شناور خارجی در خلیج فارس افزایش یافت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی وزیر دفاع بریتانیا نسبت به حفاظت از محموله‌های این کشور در تنگه هرمزپنی موردانت، وزیر دفاع بریتانیا در بحبوحه افزایش تنش‌ها با ایران نسبت به حفاظت از محموله‌های این کشور در تنگه هرمز ابراز نگرانی کرده است. تنش در روابط بین ایران و بریتانیا در پی توقیف یک نفتکش ایرانی در جبل الطارق افزایش یافته است. بریتانیا چند روز پیش اعلام کرد ناوشکن اچ-ام-اس دانکن را به منطقه خلیج فارس اعزام می‌کند. وزیر دفاع بریتانیا پیشتر در مجلس عوام گفته بود که در صورت بحرانی شدن اوضاع در خلیج فارس، بریتانیا آماده کمک به متحدانش از جمله آمریکا در برابر ایران است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انگلیس: سطح کلی نیروهایمان در خلیج فارس افزایش نمی‌یابدانگلیس: سطح کلی نیروهایمان در خلیج فارس افزایش نمی‌یابد سفارت انگلیس در ایران تاکید کرد، اعزام کشتی توسط دولت انگلیس به خلیج فارس مطابق یک رویه چرخشی مشخص و برای جایگزین کشتی‌های دیگر این کشور است و سطح کلی نیروهای انگلیسی در منطقه افرایش نمی‌یابد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش ۴۰ درصدی اقدامات ناجا در حوزه عفاف و حجابفرمانده ناجا: *تاکنون ۳۰۰ هزار پیامک کشف حجاب در خودرو ارسال شده؛ از ۱۵۰ هزار نفر تعهد گرفته شده *از مامور ماجرای پارک پلیس تقدیر کردیم؛ او به وظیفه قانونی عمل کرده بود *بدحجابی در برخی نهادها و برنامه‌های تلویزیون بدتر از مشاهدات پلیس در خیابان‌هاست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

معاون وزارت بهداشت: تردیدی در تاثیر پارازیت‌ها بر افزایش بیماری‌ها نیستشیراز - ایرنا- تاثیر پارازیت‌ها بر افزایش سرطان و سایر بیماری‌ها موضوعی است که بارها مسئولان حوزه سلامت در باره آن هشدار داده اندو اکنون نیز معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی اعلام کرده که تردیدی در تاثیر پارازیت‌ها بر افزایش بیماری‌ها نیست.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »