افزایش شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 723 نفر

08/02/2020 09:48:00 ق.ظ

افزایش شمار #قربانیان ویروس #کرونا در #چین به 723 نفر

قربانیان, کرونا

افزایش شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 723 نفر

کمیسیون بهداشت ملی چین از افزایش شمار جان باختگان مبتلا به ویروس کرونا به 723 نفر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

08.02.2020پکن/ خبرگزاری آناتولیکمیسیون بهداشت ملی چین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: شمار افرادی که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا (2019-nVoC) جان باختند به 723 نفر رسید.بر اساس این بیانیه، تعداد مبتلایان به این ویروس 34 هزار و 546 نفر اعلام شد که وضعیت 6 هزار 101 نفر از این افراد وخیم است. تعداد افراد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا نیز 27 هزار و 657 نفر اعلام شد.

این در حالی است که تعداد افراد تحت مراقبت به 189 هزار و 660 رسیده است. ویروس کرونا تنها در 24 ساعت اخیر 86 قربانی گرفت و بیش از 3 هزار مورد جدید از مبتلایان نیز شناسایی و ثبت شده است.گفتنی است ویروس جدید کرونا (2019-nVoC) برای اولین بار 12 دسامبر در شهر ووهان چین شناسایی شد. کمیسیون بهداشت و درمان شهرداری ووهان در 31 دسامبر، اعلام کرد که 27 نفر که با بازار غذاهای دریایی شهر در ارتباط بودند، به این"بیماری مرموز" مبتلا شده و این بازار بسته شده است. ویروس کرونا در بیشتر شهرهای چین مشاهده شد. دولت چین به منظور پیشگیری از گسترش آن حمل و نقل عمومی در 13 شهر را موقتا متوقف کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

یک‌هفته پس از جان‌ باختن مهسا‌ امینی؛ شولتس: اعتراضات زنان شجاع ایران مرا تحت تاثیر قرار داد

همزمان سپاه پاسداران اعتراض‌ها را «توطئه دشمن» دانسته و از لزوم برخورد قوه قضائیه با «عوامل و گردانندگان» تظاهرات‌های خیابانی خبر داده است. منابع مختلف داخلی تاکنون بازداشت ده‌ها شهروند از جمله چندین فعال و خبرنگار را تائید کرده اند. ادامه مطلب >>

شمار قربانیان مبتلا به ویروس کرونا در چین به 636 تن افزایش یافتدر پی گزارش مرگ 69 تن دیگر از مبتلایان به ویروس جدید کرونا در شهر ووهان مرکز ایالت هوبی چین ، جمعه 7

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 637 نفر افزایش یافت

امید به داروهای موثر ضد ویروس کرونا باعث افزایش قیمت نفت شد | DW | 06.02.2020پس از انتشار خبری از سوی رسانه‌های چین ی مبنی بر موفقیت کارشناسان علمی در کشف دارویی برای مقابله با ویروس کرونا قیمت نفت در بازار جهانی افزایش جهشی پیدا کرد. شیوع ویروس کرونا باعث کاهش شدید قیمت نفت در بازار شده است. حتی ویروس کرونا هم با ج اسلامی مخالفه

پزشک چینی افشاگر ویروس جدید کرونا درگذشت؛ شمار قربانیان به ۶۳۰ نفر رسیدلی وینلیانگ که برای نخستین بار زنگ خطر ویروس جدید کرونا را به صدا درآورد و خود نیز به همین ویروس مبتلا شد در بیمارستان درگذشت. ساعاتی پیش از انتشار این خبر اعلام شده بود دکتر لی وینلیانگ در شرایط وخیمی قرار دارد و به کما رفته است. روحشان شاد🙏 وای وحشتناکه آمار داره روز به روز بالا میره مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_خامنه‌ای_جنایتکار از این وحشتناکتر اینه که بحران کمبود ماسک در چین بیداد میکنه 😔😕

افزایش شمار قربانیان سانحه هواپیما در استانبولافزایش شمار قربانیان سانحه هواپیما در استانبول شمار قربانیان فرود ناموفق هواپیمای ترکیه‌ای از شب گذشته تاکنون افزایش یافته و به سه کشته و ۱۷۹ زخمی رسید. این ترک ها هم بلد نیستن با دو تا موشک رو هوا میزدنش الان حداقل ۱۸۲ کشته تیکه پاره داشتن.

چین جدیدترین آمار قربانیان مبتلا به ویروس کرونا را 722 تن اعلام کردکمیته بهداشت در ایالت هوبی چین شنبه 8 فوریه 2020 در بیانیه‌ای که بر وب‌سایت آن منتشر شده شمار

کمیسیون بهداشت ملی چین از افزایش شمار جان باختگان مبتلا به ویروس کرونا به 723 نفر خبر داد.فوریه2020 آمار کل قربانیان فوت شده در اثر ابتلا به ویروس کرونا در این کشور به 636 تن افزایش یافته است.بر اساس اعلام مقامات چین، 73 تن دیگر طی 73 اخیر در این کشور بر اثر ویروس کرونا جان باختند و شمار قربانیان ابتلا به این بیماری به 637 نفر افزایش یافت.به دلیل افزایش امیدواری نسبت به یافتن داروهای موثر برای مقابله با ویروس کرونا قیمت نفت به صورت جهشی در بازار جهانی افزایش یافت.

08.02. همزمان با افزایش تلفات و شمار مبتلایان به ویروس کرونا در چین، شیوع این ویروس در سطح جهان به شدت در حال گسترش است و تاکنون نزدیک به 230 تن در 27 کشور جهان و مناطقی دیگر در خارج از خاک چین به ویروس کرونا آلوده شدند.2020 پکن/ خبرگزاری آناتولی کمیسیون بهداشت ملی چین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: شمار افرادی که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا (2019-nVoC) جان باختند به 723 نفر رسید.2020 پکن/خبرگزاری آناتولی کمیسیون بهداشت ملی چین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: طی 24 اخیر 73 تن دیگر بر اثر ویروس کرونا (2019-nVoC) جان باختند و شمار قربانیان ابتلا به این بیماری به 637 نفر افزایش یافت. بر اساس این بیانیه، تعداد مبتلایان به این ویروس 34 هزار و 546 نفر اعلام شد که وضعیت 6 هزار 101 نفر از این افراد وخیم است. مقامات ایتالیا همچنین تاکید کردند که 56 تن از شهروندان این کشور که طی هفته جاری از شهر ووهان در ایالت هوبی چین به ایتالیا انتقال داده شده‌اند به ویروس کرونا مبتلا هستند. تعداد افراد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا نیز 27 هزار و 657 نفر اعلام شد. گزارش رسانه‌های چینی بر مبنای برنامه‌ای بود که از شبکه تلویزیونی اسکای (SKY) در بریتانیا پخش شد.

این در حالی است که تعداد افراد تحت مراقبت به 189 هزار و 660 رسیده است. در همین راستا سازمان بهداشت جهانی پنج‌شنبه اعلام کرد که هنوز زود است بتوان گفت که شیوع ابتلا به ویروس کرونا در چین به اوج خود رسیده است. همچنین هزار و 540 نفر از بیماران پس از مداوا از بیمارستان مرخص شند. ویروس کرونا تنها در 24 ساعت اخیر 86 قربانی گرفت و بیش از 3 هزار مورد جدید از مبتلایان نیز شناسایی و ثبت شده است. گفتنی است ویروس جدید کرونا (2019-nVoC) برای اولین بار 12 دسامبر در شهر ووهان چین شناسایی شد. در همین راستا مایک ریان مقام سازمان بهداشت جهانی اظهار داشت هنوز دشوار است که بتوان روند پیشرفت شیوع این بیماری که برای اولین بار دسامبر گذشته در شهر ووهان ظاهر شده را پیش‌بینی کرد. کمیسیون بهداشت و درمان شهرداری ووهان در 31 دسامبر، اعلام کرد که 27 نفر که با بازار غذاهای دریایی شهر در ارتباط بودند، به این"بیماری مرموز" مبتلا شده و این بازار بسته شده است. ویروس کرونا در بیشتر شهرهای چین مشاهده شد. ویروس کرونا در بیشتر شهرهای چین مشاهده شد. او گفت درخواست لندن از شهروندانش برای ترک خاک چین به دلیل انتشار ویروس جدید کرونا، «اقدامی مبالغه‌آمیز» است. نشست نمایندگان اوپک که قرار بود در ماه مارس سال جاری انجام گیرد به جلو افتاد و در همین ماه برگزار خواهد شد.

دولت چین به منظور پیشگیری از گسترش آن حمل و نقل عمومی در 13 شهر را موقتا متوقف کرد. همچنین تعداد زیادی از مراکز توریستی مانند اماکن تاریخی و موزه‌ها در پکن نیز به روی گردشگران بسته شده است.. وزارت دارایی چین پیشتر اعلام کرد که 144 میلیون دلار برای پیشگیری از شیوع این ویروس اختصاص داده است. وزارت دارایی چین پیشتر اعلام کرد که 144 میلیون دلار برای پیشگیری از شیوع این ویروس اختصاص داده است. - ویروس کرونا علائم این ویروس 80 درصد شبیه به سندرم حاد تنفسی «سارس» بوده و از طریق سرفه و عطسه به دیگران سرایت می کند. در حالی که اولین علائم ویروس کرونا به تب بالا، گلودرد، سرفه، تنگی نفس و اسهال ظاهر می شود، در مراحل بعدی باعث ذات الریه و نارسایی کلیه شده و در نهایت ممکن است منجر به مرگ فرد شود. واکسنی برای این ویروس تاکنون وجود ندارد و تنها راه نجات از آن تشخیص زودهنگام و درمان بیمار در قرنطینه است. تاریخ.

واکسنی برای این ویروس تاکنون وجود ندارد و تنها راه نجات از آن تشخیص زودهنگام و درمان بیمار زیر نظر پزشکان در قرنطینه است. مقامات چینی از شهروندان این کشور خواسته‌اند از حضور در اماکن شلوغ و عمومی خودداری کنند. این ویروس از طریق مسافران به خارج از چین نیز سرایت و نگرانی‌هایی را در سراسر جهان ایجاد کرده‌ است.. .