افزایش بی سابقه حجم ماهانه صادرات از استانبول

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استانبول با صادرات ماهانه 9 میلیارد و 366 میلیون دلاری، رکورد بیشترین صادرات ماهانه را شکست. - خبرگزاری آناتولی

13.05.2022شرکت‌های استانبول با افزایش عملکرد صادرات ماهانه خود، برای اولین بار در ماه مارس بیش از 9 میلیارد دلار صادرات انجام دادند و این رقم در آوریل به 9 میلیارد و 366 میلیون دلار رسید.

تقاضای جهانی برای تولیدات شرکت‌های مستقر در استانبول در حال افزایش بوده و این شرکت‌ها بیشترین صادرات ژانویه تا مارس را در سه ماهه اول سال به دست آوردند. کل رقم صادارتی در این سه ماه بیش از 24 میلیارد دلار بوده که بالاترین رقم ثبت شده تاکنون است. همچنین استانبول با صادرات 9 میلیارد و 366 میلیون دلاری در ماه آوریل و افزیش سی درصد فروش خود نسبت به مدت مشابه سال پیش، رکورد بیشترین صادرات ماهانه تمام دوران را نیز شکست.

در حالی که طی دوره مذکور شرکتهای استانبولی محصولات خود را به 209 نقطه جهان ارسال کرده‌اند، سهم آنها از کل صادرات ترکیه در ماه آوریل 40 درصد بوده است. استانهای کوجاایلی با 1.9، ازمیر با 1.4 میلیارد دلار، بورسا با 1.3 میلیارد دلار و آنکارا با 1.1 میلیارد دلار در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بحران صادرات غلات؛ تلاش جی ۷ برای آزادسازی بنادر مسدود شده اوکراین | DW | 12.05.2022جی ۷ به دنبال طرحی است که بتواند با دور زدن محاصره روسیه، صادرات غلات از اوکراین را به جریان بیاندازد. با موافقت اکثریت اعضای شورای حقوق بشر سازمان ملل تحقیقات درباره 'جنایات جنگی' سربازان روسیه در اوکراین آغاز خواهد شد. لعن و نفرین و تف بر کلیت جمهوری اسلامی و تمامی حاکمان و حامیانش از صدر تا ذیل فروش قلب ❤️ فرد زنده و انتخاب مرگ بخاطر مشکلات اقتصادی در ایران عمق فاجعه در گزارش زیر دل آدم رو بدرد میاره و مسئولیت رو سنگینتر تفو بر چرخ گردون تفو براندازم برای جنایات شنیع مزدوران تروریست صهیونیست و داعش در'اوکراین' ،چه زمان دادگاه برپا میگردد؟!؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آژانس انرژی: سقوط صادرات نفت روسیه مشکلی برای کشورهای جهان ایجاد نمی‌کنداین گزارش می‌افزاید در ماه گذشته تولید روزانه نفت روسیه ۱ میلیون بشکه کاهش یافته و انتظار می‌رود در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ صادرات نفت روسیه در مجموع ۳ میلیون بشکه در روز کاهش یابد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

صادرات یک ماهه ترکیه به آلمان رکورد جدید شکستمیزان صادرات ترکیه به آلمان در آوریل امسال به بیش از 1 میلیارد و 832 میلیون دلار رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض کارگران قرارداد موقت صنعت نفت به افزایش ۱۰ درصدی دستمزد خودکارگران دولتی، از جمله کارگران قراردادی نفت خواستار برخورداری از مصوبه شورای عالی کار برای افزایش حدودا ۵۷ درصدی حداقل دستمزد ماهانه کارگران مشمول قانون کار هستند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بخشی از مشکلات اقتصادی کشور به عوامل خارجی باز می‌گردددادستان کل کشور گفت: بخشی از مشکلات اقتصادی کشور به عوامل خارجی از جمله تحریم‌ها و افزایش قیمت جهانی کالاها بازمی‌گردد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش ۲۵ درصدی نرخ رسمی اجاره بها در تهرانروز چهارشنبه،رستم قاسمی،وزیر راه و شهرسازی، از افزایش رسمی نرخ_اجاره در کلان شهر تهران تا ۲۵ درصد و در بقیه کلان‌شهرها ۲۰ درصد و سایر شهرها ۱۵ درصد خبر داد.او گفته که«بیش از این حق نداریم بر اجاره بیفزاییم و تعزیرات با متخلف برخورد می‌کند» گرانی مسکن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »