افزایش قربانیان مسمومیت الکلی در فارس به 79 نفر

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس اورژانس فارس ایران از افزایش شمار قربانیان الکل صنعتی به 79 نفر در این استان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

29.03.2020محمدجواد مرادیان، رئیس اورژانس فارس ایران اعلام کرد: تا صبح یکشنبه 79 نفر بر اثر مسمومیت ناشی از استفاده الکل صنعتی در این استان جان خود را از دست داده‌اند.

یک هفته پس از شیوع ویروس کرونا در ایران شایعاتی مبنی بر تاثیرمصرف الکل به هدف پیشگیری از کرونا در فضای مجازی منتشر شد. محمود نوری شادکام، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد نیز اعلام کرد: 35 جوان زیر 30 سال با مصرف الکل صنعتی در استان مسموم شدند که 5 نفر فوت کردند، 2 نفر دچار مرگ مغزی و 3 نفر هم بینایی خود را از دست دادند.

همچنین علی نیّرپور، مدیر شبکه بهداشت و درمان بناب گفت: متاسفانه 6 نفر در این شهرستان به دلیل مصرف الکل صنعتی مسموم شدند که 3 نفر از آنها جان باختند.از سوی دیگر مهرداد بابایی، رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که بر اثر مصرف الکل در این استان 15 نفر جان خود را از دست داده و 55 نفر مسموم شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش شمار قربانیان کرونا در فرانسه به 2134 نفرتعداد جان باختگان ویروس کرونا در فرانسه به 2134 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شما قربانیان کرونا در استرالیا به 16 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشورهای عربی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش درگیری‌‌ها میان نیروهای امنیتی و طالبان در افغانستاندرگیری میان نیروهای امنیتی افغانستان و شبه‌نظامیان گروه طالبان درهفته‌های اخیر در مناطق مختلف این کشور افزایش یافته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خشونت خانگی در فرانسه همزمان با قرنطینه بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته استوزارت کشور فرانسه اعلام کرد موراد خشونت خانگی در این کشور در یک هفته اخیر همزمان با اجرای طرح قرنطینه برای مقابله با شیوع بیشتر ویروس کرونا، بیش از ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پشت گوش انداختن افزایش دستمزد شایسته کارگران، ظلم تاریخی در حق‌شان است/ سبد هزینه‌های خانوار باید معیار افزایش دستمزدها باشددر نامه‌ای به رئیس‌جمهور مطرح شد؛ پشت گوش انداختن افزایش دستمزد شایسته کارگران، ظلم تاریخی در حق‌شان است/ سبد هزینه‌های خانوار باید معیار افزایش دستمزدها باشد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »