افزایش سطح 'هشدار خطر حمله تروریستی' در انگلیس

13/08/1399 08:53 ب.ظ

در بریتانیا اعلام شده است که احتمال حمله تروریستی در این کشور از 'بالقوه' به 'شدید' افزایش پیدا کرده که معنی آن این است که احتمال چنین حمله‌ای بالاست.

در بریتانیا اعلام شده است که احتمال حمله تروریستی در این کشور از 'بالقوه' به 'شدید' افزایش پیدا کرده که معنی آن این است که احتمال چنین حمله‌ای بالاست. سطح"هشدار خطر حمله تروریستی" در بریتانیا در پی تیراندازی دیشب در شهر وین اتریش افزایش داده شد. هفته گذشته هم سه نفر در حمله با چاقو در نیس فرانسه کشته شدند و یک ماه پیش هم یک معلم در مقابل مدرسه‌ای در نزدیکی پاریس کشته شد.

پریتی پاتل، وزیر کشور در توییتی اعلام کرد که این"اقدامی پیشگیرانه" است و این تصمیم بر اساس"هیچ تهدید مشخصی گرفته نشده است." او افزود:"مردم باید همچنان هشیار باشند و هر فعالیت مشکوکی را به پلیس گزارش دهند."

ارزیابی سطح هشدار امنیتی توسط سازمان"مرکز تجزیه و تحلیل مشترک تروریسم" (JTAC) که بخشی از سازمان امنیت داخلی بریتانیا ام آی ۵ است، گرفته شده. توصیه‌های این سازمان مستقل از دولت است. سه سال پیش و در پی"حمله تروریستی" به یک کنسرت در شهر منچستر درجه"هشدار خطر حمله تروریستی" به بالاترین سطح ممکن یعنی"حیاتی" افزایش داده شد. headtopics.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

چندین کشته و زخمی در حمله مسلحانه در پایتخت اتریشآخرین خبرها از حادثه تیراندازی در وین *منابع خبری از حمله مسلحانه به یک کنیسه یهودیان در اتریش خبر دادند *حمله توسط چند فرد مسلح انجام شده و دستکم یک کشته و چند زخمی بر جای گذاشته است.برخی رسانه‌های محلی شمار کشته‌ها را تا هفت نفر برآورد کرده‌اند Vienna بخواب شبکه خبری اصلاحات چرا از خواب بیدار شدی تو وظیفت پوشش دادن انتخابات امریکاست بد بختا ذلیل شما اصلاحاتی های خار تو چشمه ایرانیا هستید ذلیل طلب ها خاک بر سرای امریکا پرست اسلام واقعی هرجا سخن از تروریست است نام اسلام میدرخشد

شمار قربانیان کرونا در تونس افزایش یافت

ترکیه حمله تروریستی در وین را به شدت محکوم کرد

روایت یک شاهد عینی از حمله تروریستی در وین

چاووش‌اوغلو: حمله تروریستی در اتریش را محکوم می‌کنیمچاووش‌اوغلو: حمله تروریستی در اتریش را محکوم می‌کنیم

دست‌کم ده نفر در اثر حمله مسلحانه به دانشگاه کابل کشته شدند | DW | 02.11.2020گروهی مسلح در جریان برگزاری نمایشگاه کتاب به دانشگاه کابل حمله کرده و بر روی دانشجویان و استادان آتش گشوده‌اند. طالبان مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است. این نخستین باری نیست که به مراکز آموزشی افغانستان حمله می‌شود. 😭😭😭😭😭😭😭 تقابل جهالت و دانایی دانشگاه_كابل این امار کشته ها را از دولت اقای غنی دریافت کردید این امار را بلانسبت خر هم باو نمی کنه وقتی چند انتحاری مسلح بین چند هزار بی سلاح وارد بشه و چند ساعت درگیری ادامه داشته باشه 10 نفر کشته میشه .دولت غنی با زور و جبرا امار کشته ها پائین اعلان می کنه