افزایش نارضایتی از کاهش کیفیت نان در سبزوار

02/04/1399 08:51:00 ق.ظ

کیفیت نان پخت شده در نانوایی‌های سبزوار، صدای مشتریان و حتی برخی نانوایی‌ها را درآورده است. شهروندان سبزواری به کیفیت پایین نان عرضه شده اعتراض دارند و نانواها هم کیفیت پایین آرد را علت کاهش کیفیت نان اعلام کرده‌اند. اخبار_ایران خراسان_رضوی

شهروندان سبزواری به کیفیت پایین نان عرضه شده اعتراض دارند و نانواها هم کیفیت پایین آرد را علت کاهش کیفیت نان اعلام کرده‌اند.

یکی از شهروندان سبزواری گفته که «در ۱۰ اخیر کیفیت نان خیلی پایین آمده و چندین بار از نانوایی‌های مختلف اقدام به خرید نان کردم، اما تمام آنها نان بی‌کیفیت پخت می‌کنند.»

محمد جلینی، یکی از نانواهای سبزواری هم گفته «کیفیت پایین آرد سبب شده کیفیت نان هم افت پیدا کند و در حال حاضر کیفیت آرد بسیار بد و ضایعات نان زیاد است.» حمیدرضا نوری، مدیرعامل غله و خدمات بازرگانی منطقه پنج کشور هم میزان بالای پروتئین و گلوتن آرد‌های توزیع شده را عامل کاهش کیفیت نان اعلام کرده است.

حدود ۵۰۰ نانوایی در سطح شهرستان به شکل تنوری سنتی به تهیه و پخت نان می‌پردازند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

افزایش ۵۰ درصدی حق عائله‌مندی و اولاد بازنشستگان کشوری/ اعمال افزایش عائله‌مندی در تیرماهمدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از نهایی شدن افزایش ۵۰ درصدی کمک هزینه عائله‌مندی و حق اولاد بازنشستگان و وظیفه بگیران مشترک این صندوق در تیرماه خبر داد

گزارش پزشکی قانونی از افزایش همسر و کودک آزاری در ایران | DW | 20.06.2020رئیس سازمان پزشکی قانونی از افزایش بیش از ۱۲ درصدی موارد کودک‌آزاری ثبت شده در سال ۹۸ به نسبت سال قبل خبر داد. او می‌گوید در سال گذشته همچنین بیش از ۸۵ هزار مورد همسرآزاری گزارش شده است.

همزمان با افزایش نرخ ارز؛ روحانی از بانک مرکزی خواست 'متخلفان ارزی' را معرفی کندحسن روحانی، رئیس جمهوری ایران امروز یکشنبه (اول تیر) در جلسه ستاد اقتصادی دولت این کشور از بانک مرکزی خواسته 'متخلفان ارزی' را به معرفی کند؛ اشاره او به کسانی بوده که ارز دولتی دریافت کرده‌اند ولی به تمامی یا بخشی از تعهدات خود عمل نکرده و ارز را برنگردانده‌اند. بانک مرکزی ایران در اواخر اردیبهشت ماه امسال به صادرکنندگان تا پایان تیر ماه امسال فرصت داد تا به تعهدات ارزی صادراتی سال پیش- ۱۳۹۸- عمل کنند و ارز حاصل از صادرات را به سامانه نیما برگردانند.

حق عائله‌مندی و اولاد بازنشستگان کشوری 50 درصد افزایش یافت/ اعمال افزایش عائله‌مندی در تیرماه | خبرگزاری ایلنامدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از نهایی شدن افزایش 50 درصدی کمک هزینه عائله مندی و حق اولاد بازنشستگان و وظیفه بگیران مشترک این صندوق خبر داد.

افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی

افزایش شمار قربانیان کرونا در ایران؛ 7 استان در وضعیت هشدار قرار گرفت