افزایش ۲۵ درصدی قیمت بلیط مترو از اردیبهشت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

«فرنوش نوبخت»، مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو_تهران و حومه، می‌گوید از ابتدای اردیبهشت به طور متوسط قیمت بلیط مترو ۲۵ درصد افزایش می‌یابد. نرخ بلیط تک نفره ۲۰۰۰ تومان خواهد شد. اخبار_ایران تهران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر - «فرنوش نوبخت»، مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، می‌گوید از ابتدای اردیبهشت به طور متوسط قیمت بلیط مترو ۲۵ درصد افزایش می‌یابد.، مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو روز دوشنبه ۱۶ فروردین۱۴۰۰، با اعلام این خبر گفته که نرخ بلیط تک نفره ۲۰۰۰ تومان خواهد شد.

فرنوش نوبخت همچنین از درخواست این شرکت از ستاد کرونای تهران و ستاد ملی کرونای کشور، برای اختصاص سهمیه واکسن کرونا برای پرسنل عملیاتی مترو و به خصوص راهبران قطار خبر داد. به گفته این مقام مسئول مترو، طی روزهای اخیر استفاده مسافران از مترو افزایش یافته و با زیاد شدن تعداد مسافران پرسنل مترو نیز در معرض بیماری هستند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران روز یکشنبه ۱۵ فروردین۱۴۰۰، در خصوص وضعیت مترو تهران در دوران کرونا: «در دوران همه گیری کرونا حتی یک رام به ناوگان مترو اضافه نشده است. می‌دانیم که موج جدید کرونا در تهران آغاز شده است، ولی ما نمی‌توانیم ظرفیت را از این بالاتر ببریم، چون همین الان حداکثر ظرفیت قطارها در خطوط مترو مشغول به کار هستند و قطاری برای اضافه شدن وجود ندارد.»استانداری تهران، شهر تهران از روز دوشنبه در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش ۲۵ درصدی نرخ بلیط مترو از اردیبهشت/ درخواست اختصاص واکسن کرونا با افزایش مسافرانافزایش ۲۵ درصدی نرخ بلیط مترو از اول اردیبهشت مدیر عامل مترو در مورد افزایش قیمت بلیط مترو در سال جدید گفت: به طور متوسط قیمت بلیط ۲۵ درصد افزایش می‌یابد که از اول اردیبهشت ماه این افزایش اعمال می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش ۲۵ درصدی نرخ بلیت مترو از ابتدای اردیبهشت/ قیمت بلیت تک‌نفره ۲۰۰۰ تومان می‌شوددر گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛ افزایش ۲۵ درصدی نرخ بلیت مترو از ابتدای اردیبهشت/ قیمت بلیت تک‌نفره ۲۰۰۰ تومان می‌شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

افزایش 690 درصدی قیمت مسکن در دولت روحانی- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimافزایش ۶۹۰ درصدی قیمت مسکن در دولت روحانی مردادماه سال ۹۲ متوسط قیمت مسکن ۳ میلیون و ۸۳۴ هزار تومان بود از مردادماه سال ۹۲ تا پایان اسفند ۹۹ متوسط قیمت مسکن با رشد عجیب ۶۸۹.۶ درصدی به ۳۰ میلیون و ۲۷۴ هزار تومان افزایش یافته است دولت_تدبیر_و_امید دقیقا تابستان امسال بود که رییس جمهور گفتند همه دارایی خود را به بورس بسپارید .ما خونه نخریدیم آوردیم بورس خونه کلی گرون شد و سرمایه مردم رو در بورس پودر کردند .
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

افزایش ۴۰ تا ۱۱۳ درصدی قیمت برنج، گوشت و شکر‌افزایش ۴۰ تا ۱۱۳ درصدی قیمت برنج، گوشت و شکر بررسی جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صمت حاکی از افزایش ۴۰ تا ۱۱۳ درصدی برنج، گوشت و شکر در اسفندماه سال ۱۳۹۹ نسبت به ماه مشابه سال ۱۳۹۸ است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش ۲۰ تا ۱۱۰ درصدی قیمت کالاهاافزایش ۲۰ تا ۱۱۰ درصدی قیمت کالاها افزایش تورم در ماه گذشته به نحوی بوده که کالا و خدمات بین ۲۰ تا ۱ ۱۰درصد نسبت به پارسال افزایش قیمت داشته است و «روغن و چربی‌ها» در صدر این گرانی قرار دارد. کدوم احمقی اونوقت می‌گفت :::: هر چی که باید گرون می‌شده سال گذشته کرون شده :::: گوشت در صدر گرانیهاست اینم از کلید روحانی مردم بجای سوپ مرغ سوپ بال کوسه بخورن و بجای تخم مرغ خاویار بخورن مشکلات حل میشه!!!! کسخله این؟؟؟؟ به ریست بگو روزهای اخر بیشتر از این خودشو مضحکه نکنه! کافیه اگه کاری ازت بر میومد دوسال وقت داشتی تو این دوماه خفه شو فقط نه_به_جمهوري_اسلامي
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »