افزایش تعداد شهدای حمله به کنسولگری ایران

  • 📰 SharghDaily
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 68%

سیاسی اخبار

شهدا، حمله، کنسولگری ایران، مستشار نظامی، شهروند س

افزایش تعداد شهدای حمله به کنسولگری ایران به ۱۳ نفر۷ مستشار نظامی ایرانی و ۶ شهروند سوری در حمله هوایی رژیم اسراییل به کنسولگری ایران به شهادت رسیدند.

به گزارش شبکه شرق، مراسم تشییع پیکر شهدای این حادثه امشب در حرمین شریفین حضرت زینب و حضرت رقیه انجام و پس از آن پیکر شهدا به کشور منتقل می‌شوند.

جزئیات تازه از ترور مستشاران نظامی ایران در سوریه/ اسامی شهدای حمله اسرائیل به سفارت ایران در دمشق اعلام شدپیام آمریکا به ایران درباره حمله اسرائیل به سفارت ایران در دمشقآیا مسکو از عملیات داعش باخبر بود؟تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت شرق‌دیلی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

شهدا، حمله، کنسولگری ایران، مستشار نظامی، شهروند س

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 1. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش تعداد شهدای حمله اسرائیل به سفارت ایران در دمشق/ عکسبه گزارش شبکه شرق، حمله اسرائیل به بخش کنسولگری سفارت ایران در دمشق، منجر به شهادت چند مستشار و فرمانده ارشد سپاه پاسداران، از جمله سردار «محمدرضا زاهدی»، از فرماندهان ارشد سپاه قدس شد. تعداد شهدا و قربانیان حمله هوایی اسرائیل به سفارت ایران در دمشق افزایش یافت.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

جلسه شبانه شورای عالی امنیت ملی درباره حمله به کنسولگری ایرانجلسه شورای عالی امنیت ملی درباره حمله به کنسولگری ایران برگزار شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تجمع قزوینی‌ها در محکومیت حمله اسرائیل به کنسولگری ایرانمردم قزوین حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تصویری از شهدای حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریهعصر دیروز ۱۳ فروردین ماه، به بخش کنسولگری سفارت ایران در دمشق حمله کرد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

امارات حمله به کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کردوزارت خارجه امارات حمله به کنسولگری ایران در سوریه را محکوم کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جهاد اسلامی فلسطین حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران را محکوم کردجهاد اسلامی فلسطین روز دوشنبه حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »