افزایش بی سر و صدای تعرفه‌ اینترنت

29/05/1399 04:04:00 ب.ظ

نرخ بسته‌های اینترنت | مساله مهمی که پس از بازگشت بسته‌های اینترنت همچنان جای سوال دارد، این است که چرا گران‌شدن ۱۰تا ۱۵درصدی برخی از بسته‌های اینترنت و تفاوت قیمت در بسته‌های ارائه شده از سوی اپراتورها در سایت و اپلیکیشن، با شفافیت همراه نبوده است؟

تهران- ایرنا- بسته‌های اینترنت اپراتورهای کشور که کوچ‌شان نزدیک به ۴۰ روز طول کشید، با افزایش تعرفه بازگشتند؛ افزایش تعرفه‌ای که بر خلاف وعده رگولاتوری، درباره آن پاسخ روشنی داده نشده است. گرانفروشی در ابعاد کوچکتر پیگیری‌های خبرنگار ایرنا برای صحبت با رگولاتوری به نتیجه نرسید، اما مساله مهمی که پس از بازگشت بسته‌های اینترنت همچنان جای سوال دارد، این است که چرا گران‌شدن ۱۰ تا ۱۵ درصدی برخی از بسته‌های اینترنت و تفاوت قیمت در بسته‌های...

گرانفروشی در ابعاد کوچکتر پیگیری‌های خبرنگار ایرنا برای صحبت با رگولاتوری به نتیجه نرسید، اما مساله مهمی که پس از بازگشت بسته‌های اینترنت همچنان جای سوال دارد، این است که چرا گران‌شدن ۱۰ تا ۱۵ درصدی برخی از بسته‌های اینترنت و تفاوت قیمت در بسته‌های ارائه شده از سوی اپراتورها در سایت و اپلیکیشن، با شفافیت همراه نبوده است؟

روزی که تعرفه اینترنت با افزایش بالای ۱۰۰ درصد در برخی از بسته‌ها رو به رو شد، کاربران می‌توانستند با مراجعه به سایت‌های دو اپراتور، بسته را به قیمت قبل خریداری کنند. اکنون نیز بازگشت بسته‌ها به اپلیکیشن‌ها با تفاوت قیمت مواجه است.

آیا ماجرای ارزش افزوده دوباره تکرار می‌شود؟ مساله دیگر، بازگشت مبالغی است که بر اساس صحبت‌های وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات باید به کاربران بازگشت داده شود. اما هنوز در این‌باره نیز خبر تازه‌ای اعلام نشده است و تنها چیزی که کاربران می‌دانند این است که مبلغ ۶۰۰ میلیارد تومان گران‌فروشی رخ داده است. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

رئیس‌جمهور دستور افزایش حقوق بازنشستگان را صادر کرد/ واکسنی که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی باشد را می‌خریمرئیس دفتر رئیس جمهور درباره تهیه واکسن از روسیه گفت:تاکنون ۲۸ واکسن در دنیا از مرحله حیوانی عبور کرده است. ما هم قطعا واکسنی که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی باشد را خرید می‌کنیم البته خود ما هم در حال ساخت واکسن هستیم.

توافق اسرائیل-امارات؛ افزایش همکاری نظامی در دریای سرخاسرائیل و امارات متحده عربی در پی توافق برای عادی سازی روابط همکاری‌های نظامی در دریای سرخ را افزایش خواهند داد. - خبرگزاری آناتولی

افزایش ۲۵ درصدی زنان قربانی خشونت خانگی در فرانسه؛ ۱۴۶ زن در یکسال به قتل رسیدندآمار زنانی که به دست شریک زندگی فعلی یا قبلی‌شان در فرانسه کشته شده‌اند در سال ۲۰۱۹ رشد ۲۵ درصدی داشته است.

افزایش فشارها بر لوکاشنکو؛ مخالفان دولت بلاروس بار دیگر به خیابان آمدندشرکت‌کنندگان در تظاهرات دوشنبه شب که تعداد آنها دستکم پنج هزار نفر گزارش شده است خواستار کناره‌گیری الکساندر لوکلاشنکو، رئيس جمهوری بلاروس از قدرت شدند.

افزایش خشونت خانگی در ترکیه؛ کرونا هم مقصر است - BBC News فارسییکی از پیامدهای اعمال محدودیتهای ناشی از کرونا در سراسر جهان، افزایش خشونتهای خانگی بوده است.

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 232 هزار و 913 نفر افزایش یافتشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 232 هزار و 913 نفر افزایش یافت