افزایش قیمت گازوئیل یک دروغ بزرگ است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر نفت: افزایش قیمت گازوئیل یک دروغ بزرگ است ما برنامه‌ای در این زمینه نداریم این یک دروغ بزرگ است که خارجی‌ها بمنظور عصبانی و ناراحت کردن مردم ایران به راه انداخته‌اند آن‌ها باوجود تکذیب‌های مکرر باز هم این جنگ روانی را علیه مردم ایران ادامه می‌دهند

به گزارش ایسنا، پیش از این و در خردادماه سخنگوی دولت به صراحت اعلام کرده بود که تصمیم برای افزایش نرخ گازوئیل صحت ندارد؛ ربیعی در پاسخ به پرسشی درباره اینکه آیا افزایش قیمت گازوئیل صحت دارد، تاکید کرده بود چنین چیزی صحت ندارد و ما برنامه‌ای در این زمینه نداریم.

امروز هم بار دیگر بیژن نامدار زنگنه - وزیر نفت - درباره امکان افزایش قیمت گازوئیل، گفت: این یک دروغ بزرگ است که خارجی‌ها به منظور عصبانی و ناراحت کردن مردم ایران به راه انداخته‌اند. بنا بر اعلام خانه ملت، وی ادامه داد: هیچ برنامه، ایده، طرح و پیشنهادی در هیچ سطحی برای افزایش قیمت بنزین وجود ندارد و باوجود تکذیب‌های مکرر باز هم این جنگ روانی را علیه مردم ایران ادامه می‌دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش قیمت زیر ۱۵ درصدی دارو در سال جاریافزایش قیمت زیر ۱۵ درصدی دارو در سال جاری رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه برنامه ما این است که افزایش قیمت دارو با کمترین میزان اتفاق افتد؛ به گونه‌‌ای که فقط تامین مخدوش نشود، گفت: میانگین افزایش قیمت دارو امسال قطعا زیر ۱۵ درصد برای همه داروها است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش نگرانی‌ از ناامنی شاهراه‌های شمال افغانستانشماری از مسافران و رانندگان از بدتر شدن ناامنی در شاهراه‌های شمال افغانستان در روزهای اخیر خبر می‌دهند و می‌گویند دو طرف درگیر، برای پیشبرد اهداف خود برخی جاده‌ها و شاهراه‌ها را می‌بندند و این باعث مختل شدن رفت و آمد مسافر و کالا می‌شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

عادت‌های افزایش کارآیی؛ گیتس و بزوس صبح خود را چگونه آغاز می‌کنند؟کارهایی که اکثر ما بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب انجام می‌دهیم، چقدر در موفقیت روزانه ما تاثیرگذار است؟ آیا افراد موفقی همچون بیل گیتس و جف بزوس هم مانند ما صبح خود را با خواندن پیام‌های جدید ثبت شده در گوشی‌های تلفن همراه آغاز می‌کنند و به ایمیل‌های کاری خود پاسخ می‌دهند؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 137 هزار و 418 نفر افزایش یافتشمار قربانیان کرونا در آمریکا به 137 هزار و 418 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در کشورهای اوراسیا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »