افزایش ۴ تا ۷ درجه ای دما در شمال کشور

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

افزایش ۴ تا ۷ درجه‌ای دما در شمال کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش ۴ تا ۷ درجه‌ای دما در نوار شمالی کشور خبرداد

صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا، در مورد وضعیت هوای کشور گفت: براساس نقشه های هواشناسی پیش بینی می شود که تا اواسط هفته آینده جوی آرام و پایدار برای بیشتر نقاط کشور حاکم باشد.

وی با بیان اینکه از اینرو انتظار می رود طی این مدت غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش یابد گفت: روزهای پنجشنبه تا یکشنبه هفته آینده افزایش دما بین ۴ تا ۷درجه در استان های ساحلی خزر، اردیبل و شمال شرق کشور رخ خواهد داد. ضیاییان در مورد وضعیت هوای تهران هم گفت: آسمان تهران در روزهای پنجشنبه،جمعه و شنبه در ساعات شب و روز آسمانی صاف همراه با غبار محلی خواهد بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پشمام

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هزینه آزمون های بین المللی را افزایش نداده ایمرئیس سازمان سنجش آموزش کشور: *هزینه آزمون‌های بین‌المللی را افزایش نداده‌ایم *هزینه شرکت در آزمون بین‌الملل همچون سال‌های گذشته ۲۲۰ دلار است *اگر افزایشی هم بوده بخاطر نوسانات ارزی است *ما در این افزایش قیمت دخیل نیستیم اگه اینجوریه معیار درآمد ها رو هم با دلار بگیرین. بعد بدون این که قصد افزایش داشته باشین فقط همون درآمد دلاری رو به نرخ روز به تومان واریز کنین دمتون گرم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فرانسه تدابیر امنیتی در اماکن دینی و مساجد را افزایش داددر حالی‌که وزیر کشور فرانسه گفته کشورش با خطرات 'بسیار جدی' به عنوان 'تهدیدات تروریستی' روبه‌رو است،‌ فرانسه تدابیر امنیتی در اماکن دینی و مساجد را افزایش داد. مرگ‌ بر مکرونیسم لبيك_يا_رسول_الله
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فوری؛ سعید آذری تا اطلاع ثانوی از فعالیت فوتبالی محروم شد!مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با دستور موقت از فعالیت فوتبالی محروم شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

افزایش ۱۰ درصدی هر متر خانه در مهر ماهافزایش ۱۰ درصدی هر متر خانه در مهر ماه طبق اعلام بانک مرکزی، مهرماه امسال متوسط قیمت یک متر مربع مسکن در شهر تهران به ۲۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۱۱۰.۱ درصد و نسبت به ماه قبل ۱۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مجوز افزایش قیمت‌ خودروها برای سه ماهه سوم سال، رسما ابلاغ شد + ابلاغیه و قیمت‌هابر اساس آنچه که طی تصمیمات اخذ شده قرار است، هر سه ماه یکبار مجوز افزایش قیمت خودرو لحاظ شود، رئیس شورای رقابت در نامه‌ای خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت، دستور افزایش قیمت کارخانه محصولات برای سه ماهه سوم سال ۱۳۹۹ که شورای رقابت پیش از این، برایشان دستورالعمل تنظیم قیمت صادر کرده بود، حداکثر تا سقف تورم بخشی اعلامی توسط بانک مرکزی (که احتمالا ۲۵ درصد خواهد بود) صادر کرد. گل بود به سبزه نیز آراسته شد 🤔 به کجا چنین شتابان مجوز حروم خوری صادر و ابلاغ شده، خودرو سازان بزرگترین دزد مملکت هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تداوم افزایش تولیدات بومی صنایع دفاعی در ترکیهبه امید روزی که سلاحهای ترکیه به تمام دنیا صادر شوند. İnşallah Türkiye'nin silahlarını tüm dünyaya sattığı günü göreceğiz.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »