افزایش ۳۱ درصدی نرخ خودکش در اصفهان

01/05/1399 09:33 ق.ظ

معاون اجتماعی بهزیستی اصفهان گفت در سه ماه نخست سال‌جاری نسبت به سال گذشته با افزایش ۳۱ درصدی نرخ خودکشی در استان مواجه بوده‌ایم. به گفته وی در سه ماه نخست سال‌جاری دست‌کم ۱۸۸ مورد اقدام به خودکشی و ۸۱ مورد گرایش به خودکشی گزارش شده است. اخبار_ایران

ناجی گفت در سه ماه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش ۳۱ درصدی نرخ خودکشی در استان اصفهان مواجه بوده‌ایم. به گفته وی در سه ماه نخست سال‌جاری دست‌کم ۱۸۸ مورد اقدام به خودکشی و ۸۱ مورد هم {گرایش به} خودکشی در این استان گزارش شده است.

این مقام مسئول علت ۲.۶۵ درصد این خودکشی‌ها را مسائل مالی و ۳۷ درصد را هم اختلافات زناشویی اعلام کرده است. خودکشی به یکی از آسیب‌های همه‌‌‌گیر اجتماعی نوظهور در ایران تبدیل شده و روز به روز رو به افزایش است.

نوجوانان از جمله گروه‌های سنی هستند که به شدت در معرض این آسیب اجتماعی قرار دارند و به طور معمول اخبار و گزارش‌های متعددی از خودکشی آنها در شهر‌های مختلف ایران منتشر می‌شود.

ادامه مطلب:
iranwire »

افزایش ۵۰ درصدی آمار سارق‌اولی‌ها در تهران

بیلان‌های درآمد سه‌ماهه دوم شرکت‌ها به افزایش شاخص‌های سهام کمک کرد🔺بیلان‌های درآمد سه‌ماهه دوم شرکت‌ها به افزایش شاخص‌های سهام کمک کرد ⚡️وال استریت - شاخص‌های سهام در بورس نیویورک روز دوم هفته را با یافتن نکات دلگرم‌کننده در بیلان‌های سه‌ماهه‌ دوم شرکت‌ها، به ویژه آی. بی. ام. و کوکاکولا، رو به صعود آغاز کردند.

افزایش ارزش صادرات تجهیزات فناوری ترکیهترکیه با صادرات تجهیزات فناوری‌های پیشرفته میزان صادراتش در این زمینه را ارتقا داد. - خبرگزاری آناتولی

افزایش شیوع کرونا در غرب بالکان؛ اتریش کنترل مرزها را تشدید می‌کندوین به مسافرانی که «تست‌های ارزان قیمت» و غیرهمخوان با استاندارهای اروپای مرکزی انجام داده‌اند، هشدار داده و تاکید کرده است که به همراه داشتن نتیجه این نوع تست‌ها برای آنها در مرز دردسر ایجاد خواهد کرد.

افزایش ابتلای کودکان به کرونا/ پیک شیوع ویروس در سه استانمعاون درمان وزارت بهداشت از روند افزایشی شیوع کرونا ویروس در سه استان مازندران، خراسان رضوی و فارس خبر داد و گفت: متاسفانه مردم در برخی از استان‌ها دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و تا زمانی که این رفتار مردم ادامه داشته باشد نمی‌توانیم پیش بینی از روند شیوع ویروس ارائه دهیم.

رییس شماره گذاری نیروی انتظامی: ساعت کار مراکز تعویض پلاک افزایش یافتساعت کار مراکز تعویض_پلاک افزایش یافت | رییس شماره گذاری پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: ساعت بسته شدن درب تمام مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور (خودرو و موتورسیکلت) از روز گذشته تا اطلاع ثانوی تا ساعت ۱۶ افزایش یافته است.