افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت ماهی قزل آلا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت ماهی قزال آلا در ادامه روند افزایشی قیمت ماهی قزل‌آلا در چند ماه اخیر، این محصول مصرفی مردم تا بیش از ۱۰۰ درصد افزایش قیمت داشته و بالای ۱۰۰ هزار تومان در هر کیلو فروش رفته است.

به گزارش ایسنا، افزایش قیمت ماهی در سال جاری در آمار مرکز آمار ایران مشهود بود و با توجه به آنچه در یکی - دو ماهه گذشته در بازار این محصول اتفاق افتاده آمار رسمی نیز رشد قابل توجه قیمت آن را نشان می‌دهد.این در حالی است که در مهرماه سال جاری هر کیلو ماهی قزل‌آلا به طور متوسط ۷۹ هزار و ۳۰۰ تومان فروش رفته و تا بیش از ۱۰۰ هزار تومان هم قیمت خورده است، در حالی که قیمت هر کیلو در مهرماه سال گذشته به طور متوسط ۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان و در شهریورماه امسال حدود ۶۹ هزار و ۶۰۰ تومان بوده است.

براین اساس، گزارش‌های رسمی نشان می‌دهد که ماهی قزل‌آلا نسبت به شهریورماه ۱۴ درصد و در مقایسه با مهرماه سال گذشته ۱۰۰.۵ درصد گران شده است. چندی پیش اتحادیه مربوطه در رابطه با دلایل افزایش قیمت ماهی قزل‌آلا به کاهش تولید، افزایش قیمت خوراک، افزایش صادرات و بالا رفتن تقاضا اشاره کرده بود.اما در سوی دیگر کنسرو ماهی تن نیز افزایش قیمت داشته است به طوری که هر قوطی ۱۸۰ گرمی در مهرماه به طور متوسط ۲۸ هزار و ۳۰۰ تومان و تا ۳۰ هزار تومان هم فروخته شده است که نشان می‌دهد نسبت به مهرماه پارسال ۳۸.۲ درصد و در مقایسه با شهریورماه امسال ۱.۶ درصد گران شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همش مقصر روحانیه 😂😂😂

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نرخ افزایش دستمزدها در آمریکا به بالاترین میزان در ۲۰ سال گذشته رسید🔺نرخ افزایش دستمزدها در آمریکا به بالاترین میزان در ۲۰ سال گذشته رسید به گزارش آسوشیتدپرس، چنین واقعیتی نشان‌دهنده افزایش توانایی افراد شاغل برای درخواست دستمزد بالاتر از شرکت‌هایی است که به شدت و به طرز کم‌سابقه‌ای به نیروی کار نیاز دارند. وزیرخارجه حکومت ملایان میگوید:برای اجرای برجام نیازی به اینهمه مذاکره نیست و یک فرمان اجرئی بایدن کافیست. جواب شاه_والا:فقط یک فرمام اجرائی کافیست تا پرونده اتمی ملایان به شورای امنیت سازمان ملل برود و تحریمهای چندین برابری همانند دستگاه پرس100تنی روی علی خامنه ای فشار وارد کند بنظر من فشار تحریمها و تهدیدهای نظامی روی علی خامنه ای هنوز بسیار کم است و با بالاتر بردن این فشارها میتوان او را براحتی وادار کرد تا مرا بعنوان پادشاه_ایران معرفی کند آنهم بدون هیچ خونریزی و یا درگیری نظامی واقعی . میزان تحمل ملایان در سختی ها بسیار بسیار کمتر از کمونیست هاست .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رکورد افزایش قیمت برنج ایرانی شکست!رکورد افزایش قیمت برنج ایرانی شکست! روند افزایشی قیمت برنج ایرانی در سالجاری تا جایی پیش رفته که اکنون رکورد گرانی آن شکسته شده و به ۶۲ درصد رسیده است،هرکیلو از این کالا در آمار رسمی تا مرز ۵۳ هزار تومان هم فروش رفته و می‌تواند دربازار بیش از این نیز باشد 😑
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حق سقط جنین در آمریکا؛ احتمال ممانعت از اجرای قانون سختگیرانه تگزاس افزایش یافتده‌ها نفر از مخالفان قانون سختگیرانه محدودیت سقط جنین در ایالت تگزاس روز دوشنبه همزمان با برگزاری جلسه استماع ادله حقوقی در عالی‌ترین نهاد قضایی آمریکا در مقابل ساختمان دیوان عالی در واشنگتن تظاهرات کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کمبود مرغ و افزایش بی سابقه قیمت آن در یزد/ یک کیلو سینه مرغ ۵۰ هزار تومان!در حالی که یزد از تولیدکنندگان مرغ گوشتی در کشور به شمار می رود و مازاد بر نیاز استان نیز تولید می‌کند اما در حال حاضر کمبود شدید مرغ در بازار احساس شده و حتی با افزایش بی سابقه قیمت مواجه شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فقر بی‌سابقه ایران در ۱۰۰ سال اخیر؛ ۶ میلیون خانوار اجاره‌نشین هستنداینکه در مورد فقر روزافزون تو ایران می نویسید، دمتون گرم، اما خواهشا کمی اخلاق انسانی رو به اخلاق حرفه ایتون اضافه کنید و عکس یه خانواده رو اینگونه تو پست هاتون نذارید و باعث شرمندگی بیشتر اونا نشید! قطعا کار زشت شما کمتر از فقر تحمیلی باعث ناراحتی این خانواده نمیشه.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دانشمندان: آب شدن گسترده یخ‌های گرینلند خطر سیل‌ را افزایش داده استمحققان در گزارش خود هشدار داده‌اند که میزان ذوب شدن یخ‌های گرینلند طی چهار دهه گذشته ۲۱ درصد افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »