افزایش قربانیان سیل در هند

27/04/1398 12:25 ب.ظ

شمار جان باختگان بارش سنگین باران و وقوع سیل در شرق و شمال شرق هند به 109 نفر افزایش یافت.

شمار جان باختگان سیل روزهای اخیر در هند به 109 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی به گزارش «هندوستان تایمز» تاکنون 6 نفر در ایالت اوتار پرادش، 30 تن در آسام، 67 نفر در بیهار، 5 تن در میزورام و یک نفر نیز در مگالایا به دلیل سیل جان باخته‌اند. براساس این گزارش، 4.6 میلیون نفر در بیهار و 5.

57 میلیون تن از مردم ایالت آسام از این سیل متاثر شده اند. نیروهای مسلح در این دو ایالت مسئول تخلیه مردم و اسکان آنان در مراکز اسکان موقت شده‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

سیل در هند جان 45 نفر را گرفت

تعداد قربانیان سیل اخیر در نپال به 78 نفر رسیدشمار قربانیان سیل و رانش زمین ناشی از بارش شدید باران در 31 منطقه نپال، به 78 نفر رسیده و 32 تن نیز مفقود شده اند. - خبرگزاری آناتولی

افزایش بیماران سرطانی در زندان‌های رژیم اسد

خشونت علیه اقلیت‌های دینی در سراسر جهان افزایش یافته است | DW | 16.07.2019بر اساس پژوهش‌های مرکز پژوهشی Pew در واشنگتن خشونت و تبعیض بر ضد اقلیت‌های دینی در جهان رو به افزایش است. بیشترین تبعیض در کشورهای خاورمیانه و آفریقای شمالی نسبت به اقلیت‌های دینی می‌شود.

افزایش ناچیز بودجه تامین وسایل کمک توانبخشی در برابر افزایش۴برابری قیمتهامعاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با انتقاد از افزایش نامتناسب بودجه تامین وسایل کمک توانبخشی برای معلولان نسبت به افزایش قیمت این محصولات گفت: بودجه این حوزه نسبت به سال گذشته تنها ۲ میلیارد تومان افزایش داشته این درحالیست که برخی از اقلام وسایل کمک توانبخشی تا ۴ برابر افزایش قیمت داشته‌اند.

انگلیس: سطح کلی نیروهایمان در خلیج فارس افزایش نمی‌یابدانگلیس: سطح کلی نیروهایمان در خلیج فارس افزایش نمی‌یابد سفارت انگلیس در ایران تاکید کرد، اعزام کشتی توسط دولت انگلیس به خلیج فارس مطابق یک رویه چرخشی مشخص و برای جایگزین کشتی‌های دیگر این کشور است و سطح کلی نیروهای انگلیسی در منطقه افرایش نمی‌یابد.

شمار جان باختگان سیل روزهای اخیر در هند به 109 نفر رسید.Ankaraشمار جان باختگان بارش سنگین باران و وقوع سیل در شرق و شمال شرق هند به 109 نفر افزایش یافت.

به گزارش «هندوستان تایمز» تاکنون 6 نفر در ایالت اوتار پرادش، 30 تن در آسام، 67 نفر در بیهار، 5 تن در میزورام و یک نفر نیز در مگالایا به دلیل سیل جان باخته‌اند.

براساس این گزارش، 4.6 میلیون نفر در بیهار و 5.57 میلیون تن از مردم ایالت آسام از این سیل متاثر شده اند. نیروهای مسلح در این دو ایالت مسئول تخلیه مردم و اسکان آنان در مراکز اسکان موقت شده‌اند.

در ایالت مگالایا نیز سیل موجب لغزش زمین و آسیب دیدن برخی ساختمان های دولتی شده است. 32 روستا در میزورام نیز با سرریز شدن رودها زیر آب رفته‌اند.