افزایش ۳۰۰ تومانی غذای دانشجویی/ارتقای ۳۱ درصد آشپزخانه‌های دانشگاهی/ ایجاد رستوران‌های مکمل با تنوع غذایی برای دانشجویان

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

رییس سازمان امور دانشجویان گفت: یکی از اقدامات ما برای افزایش کیفیت غذای دانشجویی ایجاد رستوان‌های مکمل در کنار رستوان‌های دانشجویی است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مجتبی صدیقی (رییس سازمان امور دانشجویان) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره افزایش قیمت غذای دانشجویی گفت: سال گذشته قیمت غذای دانشجویی ۱۳۰۰ تومان بود که امسال این میزان به ۱۶۰۰ تومان افزایش پیدا کرده است. با توجه به اینکه تورم خیلی زیاد است و طبیعتا مشکل کمبود اعتبارات وجود دارد، در این راستا هر وعده غذایی مبلغ ۳۰۰ تومان افزایش پیدا کرده است.

رییس سازمان امور دانشجویان با اشاره به کیفیت مواد اولیه غذایی گفت: یک بحث تاثیرگذار در کیفیت مطلوب غذای دانشجویی به مواد اولیه و نحوه پخت برمی‌گردد. دانشگاه‌ها موظف هستند مواد اولیه غذای دانشجویی را به طور رسمی از جایی تامین کنند که ما برای آنها مشخص کرده‌ایم. در این میان نحوه پخت و پز غذاها هم به آشپزخانه و سیستم آشپزی آنها برمی‌گردد، ما برای ارتقا سطح کیفی آشپزخانه‌ها برنامه‌هایی داشتیم که تلاش شد برخی از این برنامه‎ها امسال عمل شوند.

او با اشاره به رستوران‌های مکمل در کنار سلف سرویس‌های دانشجویی گفت: یکی دیگر از اقدامات ما برای افزایش کیفیت غذای دانشجویی ایجاد رستوان‌های مکمل در کنار رستوان‌های دانشجویی است. رستوران‎های مکمل در واقع طرحی است که با تنوع بیشتر غذا میزبان دانشجویان خواهد بود. به این صورت که اگر دانشجویان علاقه‌ای به غذای رستوران دانشگاه نداشته باشند و یا غذایی باب میل آنها نبوده، بتوانند با یارانه‌ای که با آنها داده می‌شود به رستوران‌های مکمل مراجعه کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش نگرانی‌های بین‌المللی نسبت به تشدید تنش در خاورمیانه | DW | 02.09.2019تبادل آتش بین اسرائیل و حزب‌الله بار دیگر به نگرانی‌های جامعه جهانی نسبت به افزایش تنش در منطقه دامن زده است. بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل اعلام کرده که این کشور برای روبه‌رو شدن با 'هر سناریویی' آمادگی دارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فرصت ٤٥ روزه به اپراتورها برای افزایش کیفیتوزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات گفت: در ابتدا قرار بر این بود تمامی اطلاعات سامان سنجش شاخص‌های کیفیت شبکه ملی اطلاعات (فرادید) در اختیار مردم قرار گیرد، اما تصمیم گرفته شد یک فرصت ٤٥ روزه به اپراتورها داده شود تا اقداماتی برای افزایش کیفیت خدمات خود داشته باشند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

افزایش بودجه مقابله با قاچاق انسان؛ بازداشت گروه راست‌افراطی علیه پناه‌جویان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: افزایش حضور نظامی روسیه در مناطق اشغال شده گرجستان را زیر نظر داریم🔺آمریکا: افزایش حضور نظامی روسیه در مناطق اشغال شده گرجستان را زیر نظر داریم ⚡️مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده، با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد آمریکا افزایش حضور نظامی روسیه در مناطق اشغال شده گرجستان را زیر نظر دارد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حجتی: رئیس جمهور مخالف افزایش قیمت سبوس است- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim«حجتی: رئیس جمهور مخالف افزایش قیمت سبوس است» وزیر جهاد کشاورزی : با وجود اینکه ستاد تنظیم بازار افزایش دوباره قیمت سبوس را تصویب کرده است اما بنده و رئیس جمهور مخالف این تصمیم هستیم و امیدواریم که تجدیدنظر صورت گیرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بازار لوازم التحریر در دست لاکچری‌ها و افزایش هیجانی قیمت‌ها/ کاغذ متهم اول گرانی نوشت افزارهااگرچه کمتر از سه هفته تا بازگشایی مدارس فرصت باقی است و خرید لوازم التحریر به عنوان یکی از دغدغه های خانواده دانش آموزان تبدیل شده، اما با گذری در بازار لوازم تحریر متوجه می شویم که قیمت برخی اقلام لوازم التحریر پس از افزایش قیمتی که در بازار کاغذ رخ داد، به صورت هیجانی افزایش یافته است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »