افزایش سفرهای تفریحی و کاهش محدودیت‌های مسافرتی، به صنعت هوپیمایی جانی دوباره بخشیده است

05/05/1399 11:19:00 ب.ظ

🔺افزایش سفرهای تفریحی و کاهش محدودیت‌های مسافرتی، به صنعت هوپیمایی جانی دوباره بخشیده است ⚡️رونق گرفتن دوباره سفرهای تفریحی و کاهش محدودیت‌های مسافرتی در اروپا موجب بالا رفتن تقاضا برای هواپیماهای جت تجاری در تابستان شده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. بنا بر پیش‌بینی کارشناسان صنعت هواپیمایی، رونق گرفتن دوباره سفرهای تفریحی و کاهش محدودیت‌های مسافرتی در اروپا موجب بالا رفتن تقاضا برای هواپیماهای جت تجاری در تابستان شده است.

به گزارش رویترز، در بخش‌های مختلف هوانوردی تجاری، که در پی همه‌گیری جهانی کرونا آسیب شدیدی دیده بودند، نشانه‌هایی از بهبود دیده شده است.

البته وضعیت هواپیماهای خصوصی که اغلب توسط گروه‌های کوچک و مسافران ثروتمند مورد استفاده قرار می‌گرفت، از زمان شروع همه‌گیری کرونا در کل بهتر بود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

کرونا در ایران؛ شمار جان باختگان و مبتلایان همچنان درحال افزایش استبنا به اعلام وزارت بهداشت ایران در شبانه‌روز گذشته 216 نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان باخته و شمار قربانیان به 15 هزار و 700 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

تداوم وضعیت قرمز در استان خراسان رضوی/ نگرانی از افزایش آمار بستری‌شدگانمعاون سیاسی اجتماعی استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه وضعیت استان خراسان رضوی همچنان قرمز است، از تشدید نظارت‌ها و ایجاد نقاهتگاه در پیک دوم کرونا در این استان خبر داد.

افزایش ۵ تا ۷۰ میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازارافزایش ۵ تا ۷۰ میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازار مدیران‌خودرو که تولیدکننده محصولات چینی است حتی از بازار آزاد نیز گران‌تر می‌فروشد. این در حالی است که سال قبل در پی گران‌فروشی‌های مداوم، پرونده‌اش تعزیراتی هم شد اما دست از گرانفروشی برنداشت

توسعه سی.ان.جی با افزایش ۲۵ درصدی جایگاه‌ها در دولت تدبیر و امیدتهران – ایرنا - توسعه صنعت سی.ان.جی در دولت تدبیر و امید رونق گرفت تا انجا که در ۷ سال گذشته، ۴۸۴ جایگاه سی.ان.جی جدید ساخته شده و گازسوز کردن رایگان یک میلیون و ۴۶۰ هزار خودروی عمومی نیز کلید خورده است.

بیشترین افزایش قیمت در کدام کالاهاست؟بیشترین افزایش قیمت در کدام کالاهاست؟ وضعیت تغییر قیمت کالا و خدمات مصرفی خانوارها از این حکایت دارد که بیشترین افزایش هزینه نسبت به پارسال در حوزه حمل و نقل اتفاق افتاده است، اما در مقایسه با خردادماه امسال این گروه گوشت‌ها است که بیشترین رشد را دارد.

افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در مصر و یمن