افزایش ۲۵ درصدی نرخ بلیت مترو از ابتدای اردیبهشت/ قیمت بلیت تک‌نفره ۲۰۰۰ تومان می‌شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛ افزایش ۲۵ درصدی نرخ بلیت مترو از ابتدای اردیبهشت/ قیمت بلیت تک‌نفره ۲۰۰۰ تومان می‌شود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

«فرنوش نوبخت» مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره افزایش قیمت بلیت مترو در سال جدید گفت: نرخ بلیت در سال جاری به طور میانگین ۲۵ درصد افزایش می‌یابد و این افزایش قیمت از اول اردیبهشت ماه اعمال خواهد شد.

نوبخت درباره چگونگی اعمال قیمت‌ها گفت: نرخ بلیت تک نفره ۲۰۰۰ تومان خواهد شد. البته محاسبه قیمت بلیت بر اساس پیمایش است و در حال تدوین جدولی برای تعیین نرخ برمبنای پیمایش هستیم و به محض آماده شدن به شهروندان عزیز اعلام خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش ۲۵ درصدی نرخ بلیط مترو از اردیبهشت/ درخواست اختصاص واکسن کرونا با افزایش مسافرانافزایش ۲۵ درصدی نرخ بلیط مترو از اول اردیبهشت مدیر عامل مترو در مورد افزایش قیمت بلیط مترو در سال جدید گفت: به طور متوسط قیمت بلیط ۲۵ درصد افزایش می‌یابد که از اول اردیبهشت ماه این افزایش اعمال می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش ۲۵ درصدی قیمت بلیط مترو از اردیبهشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعمال تغییر قیمت بلیت متروی تهران و حومه از ابتدای اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰نایب‌رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از تغییر قیمت بلیت متروی تهران و حومه از ابتدای اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ خبر داد. لعنت خدا بر گرانفروشان.ویل للمطففین یعنی هیچ پناهی برای این مردم وجود نداره در این حکومت روحانی گفته بود امسال هیچ افزایش قیمتی نخواهیم داشت...... خوبه ظرف چند هفته ریدن تو دهنشششششش نه_به_جمهوري_اسلامي نه_به_قرارداد_۲۵_ساله
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هیچ تقاضایی از خرید عمده بلیت برای تور خارجی واکسن نداشتیمسخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: تا کنون تقاضایی برای چارتر هواپیما یا خرید عمده بلیت جهت برگزاری تور خارجی تزریق واکسن کرونا نداشتیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قیمت بلیت هواپیما با حذف فاصله‌گذاری اجتماعی کاهش نمی‌یابدسخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه افزایش قیمت بلیت هواپیما در سال گذشته ارتباطی با اجباری بودن رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مبارزه با کرونا ندارد، گفت: قرار نیست با پایان کرونا و حذف فاصله گذاری اجتماعی قیمت بلیت هواپیما کاهش یابد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »