افزایش تولید جوجه یک روزه از آبان/ فراوانی مرغ در راه است- اخبار کشاورزی - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فراوانی مرغ در راه است دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یک روزه: تولید کنندگان تاکنون بیش از ۸۲۵ میلیون جوجه یک‌روزه تولید کرده‌اند به ویژه از آبان ماه به بعد تولید جوجه یک روزه به اندازه کافی خواهد بود و در حال حاضر شرایط خوبی بر بازار حاکم است

، محمدرضا صدیق‌پور، دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یک روزه درباره دلیل گران بودن این نوع جوجه گفت: در زمان اصلاح قیمت مرغ در فروردین ماه به قیمت جوجه یک روزه بی توجهی و قیمت آن اصلاح نشد. در نتیجه واحد‌های تولید این نوع جوجه ضرر دیدند و از فرآینده تولید خارج شدند.

صدیق‌پور با تمجید از سامانه"بازارگاه" وزارت جهاد کشاورزی گفت: سال گذشته سویا بیش از 15 هزار تومان قیمت داشت، اما این سامانه قیمت را کنترل کرد. بی شک این اقدام یکی از ایده‌های هوشمندانه این وزارت بود. محمدعلی کمالی سروستانی، مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی هم درباره وضعیت تامین نهاده‌های دامی برای مرغداران گوشتی گفت: در مرحله تایید حواله نهاده‌های دامی در سامانه مشکلی وجود ندارد، اما مشکل تاخیر در حمل از انبار‌ها و گمرک‌ و همچنین مشکل دیگر گاهی کیفیت پایین نهاده وجود دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قشنگ مشخصه خبر دروغه. خودتون رو بی آبرو نکنید. چرند تحویل مردم ندید. خبر ندارید کمتر ورت و پرت بگید. کم گوی و گزیده گوی چون در. تسنیم دروغگو.

فراوانی مرغ در راه است لبنیات ارزان خواهد شد جلوگیری از ورود دلالان به بازار گوشت خانه اجاره‌ای ارزان می‌شود ساده‌تر شدن دریافت وام مسکن ... و صدها خبر دیگر که هرگز محقق نشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز افت تولید گاز پارس جنوبی؛ شتاب قطر در برداشت | DW | 23.10.2021بنا بر اعلام وزارت نفت ایران، میدان گازی پارس جنوبی که ۷۰ درصد گاز ایران را تامین می‌کند، در حال ورود به نیمه دوم عمر خود است و تا ۴ سال دیگر هر سال به اندازه یک فاز (۲۸ میلیون متر مکعب در روز) از تولید آن کاسته می‌شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کاهش شاخص مدیران خرید در بخش صنایع تولید آمریکاشاخص مدیران خرید صنعت تولید آمریکا با ثبت رقم 59.2 واحد در ماه اکتبر به پایین‌ترین سطح 7 ماه گذشته رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مدیرعامل شرکت ملی نفت: تولید گاز جبران نشود، واردکننده می‌شویم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

عربستان تولید گازهای گلخانه‌ای را تا ۲۰۶۰ به صفر می‌رساند | DW | 23.10.2021ولیعهد عربستان سعودی در یک کنفرانس زیست محیطی متعهد شد که تولید گازهای گلخانه‌ای در کشورش را تا سال ۲۰۶۰ به صفر برساند. او گفت برای کاهش سالانه ۲۷۰میلیون تن دی اکسید کربن، بیش از ۱۸۶میلیارد دلار سرمایه‌گذاری شده است. کلا نیم لیتر گاز تولید می کنند،اون هم بخاطر کباب کردن شتر هاشونه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قیمت مرغ متعادل شد/ نرخ مصوب 31 هزار تومان- اخبار کشاورزی - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimنرخ جدید مصوب مرغ ۳۱ هزار تومان تعیین شد قیمت این محصول در بازار آزاد کاهش یافته است و در محدوده ۳۳ تا ۳۴ هزار تومان به فروش می‌رسد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

قیمت جدید وانت نیسان دیزل تعیین شد- اخبار خودرو - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimقیمت جدید وانت نیسان دیزل تعیین شد بر همین اساس قیمت وانت نیسان دیزل از ۲۷۸ میلیون تومان به ۲۹۸ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسیده است درود بر رئیسی دیگه فکر کنم اسراییلیها هم با این قیمت دست از ترور بردارند. خدا رو شکر.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »