افزایش ۲۰۰ تا ۶۰۰ درصدی قیمت قطعات خودرو/ دستگاه‌های نظارتی به بازار ورود کنند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس کمیسیون اقتصادی اتاق اصناف اصفهان: *قیمت بیشتر قطعات خودروهای سبک بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ درصد افزایش یافته است *به دلیل کمبود قطعات خودرو در بازار، اکنون شاهد گرانی بی حد و حصر قطعات هستیم *برخی محصولات و قطعات حتی دو برابر افزایش نرخ دلار روز فروخته می‌شود

روح‌الله چلونگر در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد میزان افزایش قیمت قطعات خودروهای سبک، اظهار کرد: در حال حاضر قیمت بیشتر قطعات خودروهای سبک بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ درصد افزایش یافته است.

وی با اشاره به نظارت کمرنگ بر بازار قطعات خودرو، تاکید کرد: متاسفانه مردم باید تاوان جو روانی بد بازار را پس دهند و هر روز به بهانه نوسانات نرخ دلار، شاهد افزایش بی دلیل قیمت‌ها هستیم، این در حالیست که برخی محصولات و قطعات حتی دو برابر افزایش نرخ دلار روز فروخته می‌شود. رئیس کمیسیون اقتصادی اتاق اصناف اصفهان همچنین درباره تفاهم نامه اخیر این اتحادیه با دانشگاه آزاد مجلسی و مبارکه، توضیح داد: تاکنون هیچ تعاملی میان یک اتحادیه و دانشگاه صورت نگرفته بود، اما برای نخستین بار در کشور اتحادیه خدمات فنی خودروهای سبک با دانشگاه آزاد مجلسی و مبارکه تفاهم‌نامه‌ای منعقد کرد تا قطعاتی که باعث خروج ارز از کشور می‌شود را دانشگاه با مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان طراحی و تولید کند.

رئیس اتحادیه خدمات فنی خودروهای سبک شهرستان اصفهان همچنین در خصوص تفاهم‌نامه این اتحادیه با دو دانشگاه عتیق و سما خوراسگان، اظهار کرد: تفاهم‌های صورت گرفته در راستای اقتصاد مقاومتی و گام دوم انقلاب است تا بتوانیم جوانانی تحصیل کرده‌ای داشته باشیم، البته این موضوع در اصناف وجود ندارد، بنابراین تصمیم گرفتیم تا در دو مبحث وارد شویم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در جهان؛ شمار شهرهای دارای «وضعیت قرمز» در ایران رو به افزایش استایران هم اکنون در جدول جهانی کشورهایی که با کووید۱۹ دست و پنجه نرم می‌کنند، جایگاه سیزدهم را از لحاظ شمار مبتلایان، جایگاه دهم را در موضوع بیشترین شمار مرگ و میر و جایگاه چهارم را به عنوان کشوری با بیشترین بیمار در وضعیت بحرانی دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردن در‌ پی افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا از احتمال تعطیلی گسترده دیگری خبر داداردن در‌ پی افزایش شمار مبتلایان به ویروس_کرونا از احتمال تعطیلی گسترده دیگری خبر داد اردن که در چند ماه اول شیوع همه‌گیری کرونا، کمترین میزان ابتلا به ویروس را در منطقه داشته است‌ در این ماه شاهد افزایش نگران‌کننده‌ میزان روزانه ابتلا به کرونا بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

افزایش مراجعات کودکان به مراکز درمانی بوشهر/ کودکان ناقلان خوب ویروس کروناهمزمان با بازگشایی مدارس نگرانی ها درباره شیوع گسترده این بیماری در بین دانش آموزان و معلمان افزایش یافت و باعث شد تا بسیاری از خانواده‌ها،معلمان و دانش‌آموزان نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند. برخی به ترک تحصیل یکساله فرزندان شان فکر کردند و برخی دیگر از اولیاء نیز عزم خود را برای نفرستادن فرزندان‌شان به مدارس جزم کردند. معلمان نیز مجبورند علاوه بر تدریس مجازی ساعاتی را در مدارس به اجبار بگذرانند که به اعتقاد بسیاری از آنها ،حضورشان در مدارس بدون دانش‌آموزان بی‌فایده و پر هزینه است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 39 هزار و 285 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کووید-19 در آفریقای جنوبی به بیش از 676 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش‌ بازار نفت و رهبران سیاسی به خبر ابتلای ترامپ به ویروس‌ کرونادر کنار رهبران اروپایی، چهره‌های سیاسی همچون مون جائه این، نتانیاهو، عبدالله عبدالله، اردوغان، سیسی، بارزانی و نارندرا مودی نیز به این خبر واکنش نشان داده و برای رئیس جمهور و بانوی اول آمریکا آرزوی بهبودی کردند. این موضوع براحتی می تونه پیش بینی ، نتیجه انتخابات رو می کنه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »