افزایش نیاز به خون و فرآورده‌های خونی / کاهش تمایل برای اهدای خون در آلودگی هوا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

مدیرکل انتقال خون استان تهران: *نیاز به خون و فرآورده‌های خونی افزایش یافته *شرایط خاصی چون آلودگی هوا وجود دارد که تمایل مردم برای اهدای خون را کاهش می‌دهد *سرمایه اصلی ما مردم اهداکننده خون هستند تا بتوانیم با کمک آنها فرآورده‌های خونی را جمع‌آوری کنیم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، دکتر مرتضی طباطبایی- مدیرکل سابق انتقال خون استان تهران در مراسم تودیع خود و معارفه مدیرکل جدید انتقال خون استان تهران، گفت: طی این مدت فقط وظایفم را انجام دادم و هر دستاوردی که ایجاد شد، با کمک همکارانم در انتقال خون استان تهران بود.

به گزارش ایسنا، دکتر محمدرضا مهدی‌زاده - مدیرکل جدید انتقال خون استان تهران نیز در این مراسم، گفت: توفیقی حاصل شد که بعد از مدیریت پایگاه انتقال خون کرمان و البرز، امروز در پایگاه انتقال خون استان تهران باشم. استان تهران ظرفیت‌های زیادی دارد و امیدوارم بتوانیم به خوبی از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم تا بتوانیم اقداماتی بزرگ و حتی در حد معجزه انجام دهیم. برای ارتقای جایگاه انتقال خون استان تهران به تلاشی مضاعف نیاز است.

وی تاکید کرد: به نظر من پایگاه انتقال خون استان تهران در یک بازه دو ساله می‌تواند به جایگاهی برسد که خون مورد نیازش را فقط از طریق اهداکنندگان استان تهران تامین کند، نه اینکه بخواهیم از مراکز سایر استان‌ها خون دریافت کنیم. هرچند که نیاز به خون و فرآورده‌های خونی افزایش یافته و شرایط خاصی چون آلودگی هوا وجود دارد که تمایل مردم برای اهدای خون را کاهش می‌دهد، اما با این وجود هم می‌توان اقداماتی انجام داد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

همه مدارس استان تهران تا پایان هفته تعطیل استتهران ـ ایرنا ـ استاندار تهران گفت: مدارس همه مقاطع استان تهران به غیر از فیروزکوه و دماوند تا پایان هفته به دلیل افزایش آلودگی هوا تعطیل است. تبریک به قالیباف آلودگی هوا را درست کردنند که مردم 5. دی را فراموش کنند .
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

دوشنبه مدارس ارومیه تعطیل استفردا مدارس ارومیه به دلیل آلودگی هوا در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اخطاریه هواشناسی درباره تشدید آلودگی هوااخطاریه هواشناسی درباره تشدید آلودگی هوا سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه‌ای از کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای همه گروه‌ها تا چهارشنبه (۴ دی ماه) در شهرهای صنعتی خبرداد. 1Kruczynski برای همه ی گروه ها به جز دانشجویان!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بندپی: آلودگی هوا پدیده جهانی است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimاستاندار تهران گفت: آلودگی هوا پدیده جهانی بوده و‌ تنها مختص تهران و ایران نیست. کاش کمتر 💩💩💩💩 بخورند !!! و روان مردم بهم میریزند با این اراجیف ! شروع کردن به هذیان گفتن!!! مرتیکه الاغ
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تعطیلی مدارس ابتدایی تبریز در روز سه شنبهمدارس ابتدایی، مراکز پیش دبستانی و مهدکودک‌های شهرهای تبریز، سردرود و باسمنج روز سه شنبه سوم دی ماه، به علت آلودگی هوا تعطیل اعلام شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۲ هزار و ۴۲۶ نفر به دلیل آلودگی هوا به اورژانس مراجعه کردندتهران- ایرنا- سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته و با افزایش آلودگی هوا، ۲ هزار و ۴۲۶ نفر به دلیل بیماری‌های قلبی و تنفسی به مراکز اورژانس استان های تهران،‌ اصفهان، البرز، مرکزی، قزوین، قم، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی مراجعه کردند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »