افزایش اختلال‌ها در اینترنت ایران؛ وزیر ارتباطات: از افغانستان جلوتریم

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با افزایش انتقادها از افزایش اختلال اینترنتی و کندی سرعت اینترنت در ایران، وزیر ارتباطات جمهور اسلامی، سرعت اینترنت در ایران را بیشتر از افغانستان اعلام کرد.

با افزایش انتقادها از افزایش اختلال اینترنتی و کندی سرعت اینترنت در ایران، وزیر ارتباطات جمهوری اسلامی، گفت که سرعت اینترنت در ایران از افغانستان بیشتر است.

اختلالات اینترنتی به اندازه‌ای رسیده که یک مقام رسمی وزارت علوم روز ۲۴ بهمن به خبرگزاری ایلنا گفت: «اختلالات در کیفیت و سرعت اینترنت در چند ماه گذشته افزایش یافته و موجب آزار و اذیت در برگزاری کلاس‌ها و امتحانات شده است.» پس از افزایش انتقادها و واکنش‌های کاربران فضای مجازی مبنی بر این‌که سرعت اینترنت در ایران «از افغانستان کمتر است»، وزیر ارتباطات امروز سه‌شنبه ۲۶ بهمن به این موضوع واکنش نشان داد.

در حالی که علت اختلالات اینترنتی در ایران از سوی مقام‌های مسئول اعلام نشده، مهرداد ویس کرمی، دبیر کمیسیون مشترک طرح صیانت روز ۲۵ بهمن به روزنامه «انتخاب» گفت که کندی اینترنت ارتباطی به این طرح محدود کردن اینترنت، موسوم به «صیانت»، ندارد و «شاید به دلیل برخی تجمعات باشد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خوک پخته همی خندد به ابلهی این بلانسبت گاو

واقعاً خنده‌دار است

معیار های بین المللی تغیر کرده و به معیار افغانی تغییر پیداکرده! چون این وزیر ارتباطات نیست، وزیر قطع ارتباطات است!!

این موقع ها معیار مقایسه شون آمریکای جهان خوار نیست

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد مقام مسئول در وزارت علوم از افزایش اختلال اینترنتی/ 'کندی اینترنت' باعث استرس و فشار روانی شدید در دانشجویان شده است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

افزایش دویست و پنجاه درصدی مالیات بر دخانیات ایران در سال آینده
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تعلیق پروازها به اوکراین در میانه افزایش تنش با روسیه؛ آمریکا حمله در روز چهارشنبه را تایید نکردشرکت هواپیمایی «کی‌ال‌ام» از لغو کلیه پروازهای خود به اوکراین «تا اطلاع ثانوی» خبر داد. شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا نیز اعلام کرد که در حال بررسی تعلیق پروازهای خود به اوکراین است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

افزایش ۳۲ درصدی قیمت شیرخشکافزایش ۳۲ درصدی قیمت شیرخشک طبق گزارش‌های رسمی، افزایش قیمت شیرخشک به بیش از ۳۲ درصد رسیده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وحیدی: کمبود کالای اساسی نداریم/ افزایش قیمت‌ها قابل قبول نیست- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimکمبود کالای اساسی نداریم وزیر کشور: در کشور مشکل کمبود کالاهای_اساسی نداریم و برای همین افزایش قیمت‌ها قابل قبول نیست چینی ها میگن برنج رو حرارت پخت میکنه نه حرف همین؟ قابل قبول نییست؟ خوب چرا رسیدگی انجام نمیدین؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »