افرایش آمار کشته‌ها در آتش‌سوزی‌های استرالیا

افرایش آمار کشته‌ها در آتش‌سوزی‌های استرالیا

02/01/2020 03:17:00 ق.ظ

افرایش آمار کشته‌ها در آتش‌سوزی‌های استرالیا

آتش سوزی های طبیعی در جنوب شرقی استرالیا باعث مرگ حداقل ۸ نفر از روز دوشنبه تاکنون شده و دو نفر دیگر هم مفقود هستند. مرگ هفت نفر در ایالت 'نیو سات ولز' و یک نفر در ویکتوریا تایید شد.

پنجره همرسانی را ببندیدحق نشر عکسEPAآتش سوزی های طبیعی در جنوب شرقی استرالیا باعث مرگ حداقل ۸ نفر از روز دوشنبه تاکنون شده و دو نفر دیگر هم مفقود هستند. مرگ هفت نفر در ایالت"نیو سات ولز" و یک نفر در ویکتوریا تایید شد.با این حال شرایط آب و هوایی کمی بهتر شده و یک جاده مهم در ویکتوریا روز چهارشنبه برای دو ساعت باز شد تا مردم امکان ترک منطقه را پیدا کنند.

آیا مدال طلای جواد فروغی پس‌گرفته می‌شود؟ | DW | 01.08.2021 جلال ستاری، نویسنده و اسطوره‌شناس ایرانی درگذشت | DW | 31.07.2021 شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim

با احتساب شمار تازه کشته ها، آمار مرگ در فصل جاری آتش سوزی در سراسر استرالیا به حداقل ۱۸ نفر می رسد.تازه ترین آتش سوزی ها که در طول یک هفته اخیر به سرعت به ساحل نزدیک شد هم بیش از ۲۰۰ خانه را سوزانده است.۴۳ خانه در"گیپس‌لند شرقی" در ویکتوریا و ۱۷۶ خانه در نیو سات ولز از میان رفت.

پیشتر در روز چهارشنبه سازمان آتش نشانی نواحی روستایی نیو سات ولز گفت که در فصل جاری ۹۱۶ خانه در این ایالت سوخته و ۳۶۳ خانه دیگر آسیب دیده است. به علاوه ماموران موفق به نجات بیش از هشت هزار خانه شده اند. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

هزاران نفر در یک شهر استرالیا از آتش به ساحل پناه بردنددر یک شهر کوچک ساحلی استرالیا هزاران نفر برای گریز از یک آتش سوزی مهیب طبیعی در ناحیه به آب پناه برده اند. مردم عکس هایی از آسمانی که کاملا به رنگ قرمز درآمده منتشر کرده اند و می گویند دودی خفه کننده هوا را پر کرده.

گسترش آتش سوزی در جنوب شرق استرالیا؛ هزاران نفر به ساحل پناه بردندآتش سوزی در جنوب و جنوب شرقی استرالیا از ماه سپتامبر گذشته تا کنون دست کم سه میلیون هکتار از مراتع به همراه بیش از هزار منزل مسکونی را از بین برده و ۱۰ کشته برجای گذاشته است.

بازداشت 4 نفر در ظن همکاری با داعش در مالاتیانیروهای امنیتی ترکیه طی عملیاتی در استان مالاتیا 4 نفر را به ظن همکاری با داعش بازداشت کردند. - خبرگزاری آناتولی

ادامه تظاهرات اعتراضی در هنگ‌کنگ و بازداشت ۴۰۰ نفر | DW | 01.01.2020هنگ‌کنگ سال نو را با اعتراضات ضد دولتی و مواجهه با گاز اشک‌آور و ماشین‌های آب‌پاش شروع کرد. هزاران نفر به خیابان‌ها آمده و خواستار دموکراسی و آزادی بیش‌تر شدند. پلیس از بازداشت ۴۰۰ نفر خبر داده است.

در حملات طالبان در شمال افغانستان ۲۷ عضو نیروهای امنیتی کشته شدندحملات طالبان به نیروهای دولتی در روزهای اخیر تلفات سنگینی به بار آورده است. منابع محلی در ولایت‌های شمالی افغانستان تایید کرده‌اند که در حمله طالبان به نیروهای امنیتی افغان در ولایت تخار هفت سرباز، در ولایت قندوز ۱۲ سرباز و در مسیر بلخ-جوزجان هشت سرباز امنیتی کشته شدند. alireza_ghasedi آمریکا با اون همه ادعا واس چی با طالبان ک یک گروهگ تروریست و متحجر اسلامیه مذاکره کرده و پیمان بسته/:

ذخیره دارویی MPS در حال اتمام / آمریکا تولیدکننده انحصاری این دارو در جهانذخیره دارویی MPS در حال اتمام سخنگوی سازمان غذا و دارو: *شاید در روزهای آینده عملا ذخیره دارویی ما در حوزه بیماران MPS صفر شود *هیچ راهی برای دسترسی به این داروها نداریم *حیات بیماران MPS از سوی ایلات متحده آمریکا هدف گرفته شده است ما که میدونیم دلارها را میدزدید بجای دارو آشغال وارد میکنید و این ننه غریبم ها را برا خر کردن مردم میزنید. مرگ_بر_خامنه_ای مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی دارو تحریم نیست، هالو هم خودتان هستید برای دزدی و غارت اموال مردم جفنگیات تحویل مردم ندهید مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی