افراد مسلح در نیجریه با به آتش کشیدن یک اتوبوس ۳۰ نفر را کشتند

17/09/1400 02:22:00 ق.ظ

🔺افراد مسلح در نیجریه با به آتش کشیدن یک اتوبوس ۳۰ نفر را کشتند ▪️افراد مسلح سال گذشته حملات خشونت آمیزی را علیه روستاییان و مسافرانی که در بزرگراه ها تردد می‌کردند انجام دادند. ⬇️ بیشتر بخوانبد:

جهان, سرخط خبرها

🔺افراد مسلح در نیجریه با به آتش کشیدن یک اتوبوس ۳۰ نفر را کشتند ▪️افراد مسلح سال گذشته حملات خشونت آمیزی را علیه روستاییان و مسافرانی که در بزرگراه ها تردد می‌کردند انجام دادند. ⬇️ بیشتر بخوانبد:

پلیس و ساکنان ایالت سوکوتو در شمال غرب نیجریه می‌گویند دستکم ۳۰ مسافر یک اتوبوس بر اثر به آتش کشیدن آن به دست افراد مسلح در روز سه شنبه کشته شدند. به نوشته رویترز،‌ این رویداد یادآور ناامنی در پرجمعیت‌ترین کشور قاره آفریقا است. افراد مسلح، که مردم محلی از آنها به عنوان راهزن یاد می‌کنند، سال...

چاپپلیس و ساکنان ایالت سوکوتو در شمال غرب نیجریه می‌گویند دستکم ۳۰ مسافر یک اتوبوس بر اثر به آتش کشیدن آن به دست افراد مسلح در روز سه شنبه کشته شدند.به نوشته رویترز،‌ این رویداد یادآور ناامنی در پرجمعیت‌ترین کشور قاره آفریقا است.افراد مسلح، که مردم محلی از آنها به عنوان راهزن یاد می‌کنند، سال گذشته حملات خشونت آمیزی را علیه روستاییان و مسافرانی که در بزرگراه ها تردد می‌کردند انجام دادند و صدها کودک مدرسه‌ای را برای باج خواهی در شمال کشور ربودند.

سانوسی ابوبکر، سخنگوی پلیس ایالت بورنو در شمال غربی نیجریه گفت: اتوبوس حامل ۲۴ مسافر بود که افراد مسلح آن را به آتش کشیدند و هفت نفر با جراحات به بیمارستان منتقل شدند.اما دو تن از ساکنان که به محل حمله رفتند به رویترز گفتند که اتوبوس بیش از حد مسافر داشت و اجساد به طرزی که قابل شناسایی نبودند،‌ سوخته بودند. آنها اعضای بدن دستکم۳۰ نفر از جمله زنان و کودکان را شمردند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

ناآرامی‌های ایران؛ گزارش‌ها از تیراندازی به سمت معترضان در زاهدان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز جمعه چهارم آذر (۲۵ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

نان شب اکثرا برای خوردن ندارند، اما همه اسلحه و موادمنفجره دارند.

سفارت آمریکا در توکیو نسبت به «پیش‌داوری نژادی» پلیس در ژاپن هشدار داد🔺 سفارت آمریکا در توکیو نسبت به «پیش‌داوری نژادی» پلیس در ژاپن هشدار داد ▪ سفارت آمریکا می‌گوید: «شهروندان ایالات متحده باید مدارک مهاجرتی به همراه داشته باشند و در صورت بازداشت، درخواست کنند که اطلاع‌رسانی کنسولی شود.» ⬇ بیشتر بخوانید: بالاخره صدای آمریکایی ها هم درآمد.

در اردوگاه خانواده‌های «داعش» در شمال سوریه چه می‌گذرد؟زمانی‌که گروه «داعش»، سوریه و عراق را ترک کرد، یک بمب ساعتی از خود به جای گذاشت. بمبی که به‌رغم همه تلاش‌ها برای مهار یا کنترل آن، همچنان همه جهان را به

وعده کمک مالی با عضوگیری در یک کانال تلگرامی به نام رئیسی

انفجار بمب در رستورانی در سومالی 5 کشته بر جای گذاشتبر اثر انفجار بمب جاسازی شده در رستورانی در ایالت جنوب غربی سومالی 5 نفر جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی

پلیس و معترضان به محدودیت‌های مرتبط با کرونا در بروکسل درگیر شدند🔺 پلیس و معترضان به محدودیت‌های مرتبط با کرونا در بروکسل درگیر شدند ▪ پلیس روز یکشنبه برای متفرق کردن معترضانی که به سوی ماموران سنگ ‌و مواد آتش‌زا پرتاب می‌کردند، به شلیک گاز اشک‌آور و استفاده از ماشین‌های آب‌پاش روی آورد. ⬇ بیشتر بخوانید:

جست‌وجو برای یافتن هفت فرد ناپدیدشده در فوران آتشفشان در اندونزی ادامه دارد🔺 جست‌وجو برای یافتن هفت فرد ناپدیدشده در فوران آتشفشان در جاوه اندونزی ادامه دارد ▪ انبوه خاکستر و آوار سوخته و گل و لای غلیظ تلاش امداد‌گران و گروه نجات را دشوار کرده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

اشتراک چاپ پلیس و ساکنان ایالت سوکوتو در شمال غرب نیجریه می‌گویند دستکم ۳۰ مسافر یک اتوبوس بر اثر به آتش کشیدن آن به دست افراد مسلح در روز سه شنبه کشته شدند.ژاپن متحد آمریکا به شمار می‌رود.وحشت انداخته است.مهشید فروغی، شهروندخبرنگار «کمک مالی از طرف رییسی»، نام کانالی است که به تازگی در اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام راه‌اندازی شده و به گفته گردانندگان این کانال، هدف آن پرداخت کمک معیشتی به مردم است.

به نوشته رویترز،‌ این رویداد یادآور ناامنی در پرجمعیت‌ترین کشور قاره آفریقا است. افراد مسلح، که مردم محلی از آنها به عنوان راهزن یاد می‌کنند، سال گذشته حملات خشونت آمیزی را علیه روستاییان و مسافرانی که در بزرگراه ها تردد می‌کردند انجام دادند و صدها کودک مدرسه‌ای را برای باج خواهی در شمال کشور ربودند. هیروکازو ماتسونو، سخنگوی ارشد دولت ژاپن، در پاسخ به سوالی درباره هشدار سفارت ایالات متحده تنها گفت که پلیس افراد مشکوک را بر اساس عوامل مختلف مورد بازجویی قرار می دهد، و گفت این تصمیمات بر اساس قومیت یا ملیت افراد نیست. سانوسی ابوبکر، سخنگوی پلیس ایالت بورنو در شمال غربی نیجریه گفت: اتوبوس حامل ۲۴ مسافر بود که افراد مسلح آن را به آتش کشیدند و هفت نفر با جراحات به بیمارستان منتقل شدند. زندان حلات در سوریه با بودجه بریتانیا تأسیس شده است. اما دو تن از ساکنان که به محل حمله رفتند به رویترز گفتند که اتوبوس بیش از حد مسافر داشت و اجساد به طرزی که قابل شناسایی نبودند،‌ سوخته بودند. کاواهارا درباره دوست آمریکایی سیاه‌پوست خود که چند سال پیش ژاپن را ترک کرد به رویترز گفت که او در طول شش سالی که در اینجا زندگی می کرد بیش از ۳۰ بار توسط پلیس بازجویی شد که در برخی مواقع جلوی خانه‌اش بود، زمانی که با سگش پیاده‌روی می‌کرد. آنها اعضای بدن دستکم۳۰ نفر از جمله زنان و کودکان را شمردند. کد پی‌گیری:5800533 هریک از اعضای مخاطبین شما را به قیمت ۲۰هزار تومان  خریدار است.

گفته می‌شود راهزنان با موتورسیکلت حرکت می‌کنند و بیشتر در جنگل مخفی می‌شوند. کمک‌های مالی بریتانیا به گزارش روزنامه «تلگراف»، دولت بریتانیا تمام بودجه زندان‌هایی که صدها کودک عضو داعش در آن نگهداری می‌شوند، را تامین می‌کند. مطالب مرتبط .