افراد مسلح به بیمارستان پزشکان بدون مرز در کابل حمله کردند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

🔺افراد مسلح به بیمارستان پزشکان بدون مرز در کابل حمله کردند ⚡️مقامات افغانستان از حمله_مسلحانه به یک بیمارستان در کابل پایتخت این کشور خبر دادند. این بیمارستان از سوی پزشکان بدون مرز اداره می شود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

کارگران در کارخانه جنرال موتورز در «رامولوس» میشیگان

بخش بزرگی از خوش‌بینی کنونی در شرکت‌های اتوموبیل‌سازی آمریکا ناشی از دوران کسادی بزرگ است؛ دوره‌ای که طی آن، آنها مجبور شدند میلیاردها دلار از مخارج سرمایه‌ای و هزینه‌های ساختاری خود، بکاهند. بعد از آن، ماری بارا، رئیس هیات مدیره شرکت جنرال موتورز و مدیران دیگر شرکت‌ها، تصمیم گرفتند که بیلان‌های خود را برای آماده‌سازی در برابر دوران افول، تقویت کنند، هر چند زمان آن افول مشخص نبود.

برای افزایش وجه نقد در دسترس، شرکت‌های اتوموبیل‌سازی مجموعا ۴۵ میلیارد دلار از اعتبارات مالی خود، دریافت کرده‌اند به طوری که می‌توانند حتی در صورت لزوم بدون تولید چندانی، دست کم تا پایان سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۰ سرپا بمانند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

لعنت به دشمنان اسلام

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله به مسجدی در افغانستان سه کشته به جا گذاشتدر حمله افراد مسلح به مسجدی در شهر دند پتان ولایت پکتیا واقع در جنوب شرق افغانستان سه غیرنظامی کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه:11 غیرنظامی در حمله تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ به الباب مجروح شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله مسلحانه به بیمارستانی در کابلافراد مسلح به بیمارستانی در منطقه دشت برچی کابل پایتخت افغانستان حمله کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک زن در حمله شبه نظامیان حفتر به مناطق مسکونی در طرابلس کشته شدیک زن در حمله شبه نظامیان حفتر به مناطق مسکونی در طرابلس کشته شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله یک طرفدار داعش به فروشگاه‌های ترک‌تبارها در ایالت بایرن | DW | 10.05.2020فردی که متهم است در ماه گذشته به چند مغازه در ایالت بایرن حمله کرده، پس از دستگیری به پلیس گفت که به طرفداری از داعش دست به این کار زده است. صاحبان مغازه‌های آسیب‌دیده ترک‌تبار هستند. والدین خود متهم نیز اهل ترکیه‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روسیه در رده سوم بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا در جهان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »