افرادی که تابعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند اموال غیرمنقول خریداری کنند

24/06/1398 01:07:00 ب.ظ

افرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند اموال غیرمنقول خریداری کنند رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: به موجب قانون مدنی افرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی توانند اموال غیرمنقول خریداری کنند.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: به موجب قانون مدنی افرادی که تابعیت ایرانی ندارند نمی توانند اموال غیرمنقول خریداری کنند. رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رابطه با لغو دستور موقت دیوان عدالت اداری مبنی بر توقف فرآیند مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون سردفتری عنوان کرد: ما اختبار کسانی را که در آزمون کتبی قبول شدند را داریم، آزمون شفاهی را انجام می دهیم.

در این رابطه هیئت هایی به استان ها اعزام شدند. اختبار تعداد زیادی انجام شده است و بقیه نیز به ترتیب انجام می شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه موقع این افراد مشغول به کار خواهند شد، گفت: دوستان ما منطقه به منطقه اختبار را انجام می دهند و ان‌شاءالله در اسرع وقت این کار تمام خواهد شد. خداییان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه طبق قانون مهلتی به دستگاه‌های اجرایی برای سند دار کردن و تثبیت مالکیت ها برای جلوگیری از زمین خواری داده شده بود، آیا اقدام و مذاکره‌ای با دستگاه های اجرایی در این رابطه صورت گرفته است، تصریح کرد: ما با تک تک سازمانهایی که باید به موجب قانون جامع حدنگاری نقشه املاکشان را به ما تحویل دهند صحبت و پیگیری کردیم، آنها بعضا معذوریت‌هایی همچون کمبود اعتبار دارند ولی باید این موضوع را در اولویت اصلی قرار دهند که هر چه سریعتر املاک را به صورت کاداستر سنددار کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

افرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند املاک غیرمنقول خریداری کنندافرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند املاک غیرمنقول خریداری کنند رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: به موجب قانون مدنی افرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند املاک غیرمنقول خریداری کنند.

جانورانی که مامور مخفی سی‌آی‌ای بودندسازمان اطلاعات مرکزی آمریکا به‌تازگی با انتشار اسنادی، از تلاش آن سازمان برای آزمایش‌ و آموزش گربه‌ها، سگ‌ها، دلفین‌ها و پرندگان برای انجام ماموریت‌های سری جاسوسی و جمع‌آوری اطلاعات در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ میلادی پرده بر‌داشته است. سی‌آی‌ای بیشتر بخوانید:

سحری که خدا یارش بود«خودسوزی سحر_خدایاری یا دختر_آبی از دو بُعد قابل تامل است: از منظر اعتراضی و از جنبه استیصالی» بیشتر بخوانید در یادداشتی از علی ایزدی، تحلیلگر سیاسی: دختره روانی بوده احمقا

معترضانی که به 'بیماری روانی' متهم می‌شوند | DW | 13.09.2019دست زدن به روش‌های رادیکال برای بیان اعتراض، تاریخی به قدمت جنبش‌های اعتراضی دارد. آنچه اما در ایران بیشتر به چشم می‌آید، متهم کردن این گونه افراد به ابتلا به بیماری‌های روانی است.

تمجید نماینده یونیسف از خدماتی که ترکیه به پناهجویان ارائه می‌دهدنماینده یونیسف ضمن تمجید از خدماتی که ترکیه به پناهجویان ارائه می‌دهد تاکید کرد که برای حل هرچه سریع‌تر بحران، جامعه جهانی باید از ترکیه حمایت کند. - خبرگزاری آناتولی

معلمی که خانه به خانه می‌رود تا بچه‌ها را به مدرسه برگرداند'رانی بهاتی' آموزگاری است که در هند، برای بازگرداندن کودکان کار به مدرسه تلاش می کند.