افرادی که تابعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند اموال غیرمنقول خریداری کنند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

افرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند اموال غیرمنقول خریداری کنند رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: به موجب قانون مدنی افرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی توانند اموال غیرمنقول خریداری کنند.

به گزارش ایسنا ذبیح الله خداییان در حاشیه مراسم تودیع و معارفه تعدادی از مدیران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر اینکه مطرح شده است که در شمال کشور خارجی ها اقدام به خریداری زمین می کنند آیا به موجب قانون سند رسمی به نام آنها صادر می شود؟ اظهار کرد: خیر، افرادی که تبعه ایران نباشند طبق قانون مدنی حق خرید اموال غیرمنقول را ندارند. بنابراین اگر کسی هم اموالی همچون زمین و مسکن خرید کرده باشد سند رسمی داده نمی شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه موقع این افراد مشغول به کار خواهند شد، گفت: دوستان ما منطقه به منطقه اختبار را انجام می دهند و ان‌شاءالله در اسرع وقت این کار تمام خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند املاک غیرمنقول خریداری کنندافرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند املاک غیرمنقول خریداری کنند رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: به موجب قانون مدنی افرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند املاک غیرمنقول خریداری کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جانورانی که مامور مخفی سی‌آی‌ای بودندسازمان اطلاعات مرکزی آمریکا به‌تازگی با انتشار اسنادی، از تلاش آن سازمان برای آزمایش‌ و آموزش گربه‌ها، سگ‌ها، دلفین‌ها و پرندگان برای انجام ماموریت‌های سری جاسوسی و جمع‌آوری اطلاعات در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ میلادی پرده بر‌داشته است. سی‌آی‌ای بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

سحری که خدا یارش بود«خودسوزی سحر_خدایاری یا دختر_آبی از دو بُعد قابل تامل است: از منظر اعتراضی و از جنبه استیصالی» بیشتر بخوانید در یادداشتی از علی ایزدی، تحلیلگر سیاسی: دختره روانی بوده احمقا
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

معترضانی که به 'بیماری روانی' متهم می‌شوند | DW | 13.09.2019دست زدن به روش‌های رادیکال برای بیان اعتراض، تاریخی به قدمت جنبش‌های اعتراضی دارد. آنچه اما در ایران بیشتر به چشم می‌آید، متهم کردن این گونه افراد به ابتلا به بیماری‌های روانی است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تمجید نماینده یونیسف از خدماتی که ترکیه به پناهجویان ارائه می‌دهدنماینده یونیسف ضمن تمجید از خدماتی که ترکیه به پناهجویان ارائه می‌دهد تاکید کرد که برای حل هرچه سریع‌تر بحران، جامعه جهانی باید از ترکیه حمایت کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

معلمی که خانه به خانه می‌رود تا بچه‌ها را به مدرسه برگرداند'رانی بهاتی' آموزگاری است که در هند، برای بازگرداندن کودکان کار به مدرسه تلاش می کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »