افتتاح کارگاه آموزش طراحی سرامیک توسط ترکیه در پایتخت لیبی

03/10/1398 03:11 ب.ظ

آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه در طرابلس پایتخت لیبی کارگاه آموزش طراحی سرامیک افتتاح کرد. - خبرگزاری آناتولی

آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه در طرابلس پایتخت لیبی کارگاه آموزش طراحی سرامیک افتتاح کرد.آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا) در مدرسه هنرهای اسلامی طرابلس، پایتخت لیبی کارگاه آموزش طراحی سرامیک و کاشی افتتاح کرد.در مراسم افتتاح این کارگاه که با حضور سرهات آکسَن، سفیر ترکیه در طرابلس برگزار شد، فاتح کاراجا، مسئول تیکا در این شهر گفت که ترکیه برای برگزاری کارگاه مذکور تجهیزات مرتبط را اهدا کرده است.

در مراسم افتتاح این کارگاه که با حضور سرهات آکسَن، سفیر ترکیه در طرابلس برگزار شد، فاتح کاراجا، مسئول تیکا در این شهر گفت که ترکیه برای برگزاری کارگاه مذکور تجهیزات مرتبط را اهدا کرده است. کاراجا همچنین با بیان اینکه تیکا در نظر دارد فعالیت‌های آموزشی خود در لیبی را افزایش دهد از برگزاری کارگاه انرژی خورشیدی در لیبی توسط کارشناسان ترک خبر داد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

پوتین طولانی‌ترین پل ریلی اروپا را بین روسیه و کریمه افتتاح کردولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه روز دوشنبه ۲۳ دسامبر پل ریلی که روسیه را به شبه جزیره کریمه متصل می‌کند افتتاح کرد. روسیه شبه جزیره کریمه اوکراین را در سال ۲۰۱۴ میلادی به خاک خود ضمیمه کرد.

افتتاح جشنواره نور توسط یهودیان آلمانجامعه یهودیان برلین جشنواره نور را که هر سال به مناسبت فرارسیدن عید حنوکا برگزار می‌شود، افتتاح کردند ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽 یک مقدار از این نورها را بفرستید به فلسطین و نه بمب ها را ‼️‼️

ایران مدار ثانویه راکتور آب سنگین اراک را افتتاح کردعلی اکبر صالحی در بخش دیگری از سخنان خود به عدم استقلال اروپا برای تصمیم گیری در چارچوب برجام اشاره کرده و در خصوص احتمال خروج کامل کشورش از توافق هسته‌ای وین می‌گوید: «اگر قرار باشد اتفاقی رخ ندهد و بخواهیم به قهقرا برویم و اروپا اقدامی نکند، تصمیم مقتضی را خواهیم گرفت.» بیش باد ایران نه ، جمهوری اسلامی ... زبان مون مو در آورد از بس این و گفتیم. نام ایران و به لجن نکشید واقعا به کیرم

ترکیه: رویکرد ما در قبال سوریه و لیبی ثابت خواهد ماند

روسیه: درباره ادامه گفت‌وگوها با ترکیه در مورد لیبی توافق کردیموزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که مسکو به گفت‌وگو با ترکیه درباره تحولات لیبی ادامه خواهد داد. - خبرگزاری آناتولی

توزیع بسته‌های کمک‌های اولیه بین آوارگان سوری در ادلب توسط ترکیه

آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه در طرابلس پایتخت لیبی کارگاه آموزش طراحی سرامیک افتتاح کرد.آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا) در مدرسه هنرهای اسلامی طرابلس، پایتخت لیبی کارگاه آموزش طراحی سرامیک و کاشی افتتاح کرد.

در مراسم افتتاح این کارگاه که با حضور سرهات آکسَن، سفیر ترکیه در طرابلس برگزار شد، فاتح کاراجا، مسئول تیکا در این شهر گفت که ترکیه برای برگزاری کارگاه مذکور تجهیزات مرتبط را اهدا کرده است.

کاراجا همچنین با بیان اینکه تیکا در نظر دارد فعالیت‌های آموزشی خود در لیبی را افزایش دهد از برگزاری کارگاه انرژی خورشیدی در لیبی توسط کارشناسان ترک خبر داد.

صالح فرج ابوغالیه، مدیر مدرسه هنرهای اسلامی طرابلس نیز گفت که 40 هنرآموز در کارگاه طراحی سرامیک و کاشی شرکت خواهند کرد.