افتتاح سراسرنمای مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

14/05/1399 02:23 ب.ظ

افتتاح سراسرنمای مقاومت شهید_سلیمانی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس سراسرنمای مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و نمایشگاه پایان حکومت داعش و اقتدار جبهه مقاومت با حضور مقامات لشگری در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افتتاح شد

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

مسعود شهرستانی

به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس سراسرنمای مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و نمایشگاه پایان حکومت داعش و اقتدار جبهه مقاومت(در یمن،سوریه،عراق،لبنان،افغانستان) صبح امروز سه شنبه ۱۴ مرداد با حضور مقامات لشگری در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افتتاح شد.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

نخستین موزه زیر آب با اشیاء ۲۵۰۰ ساله در یونان افتتاح شدین کشتی باستانی که حامل حدود ۳ تا ۴ هزار آمفورا بود، در سال ۴۲۵ پیش از میلاد به دلیل بدی آب و هوا غرق شد.

سرلشکر سلامی:انتقام خون سپهبد شهید سلیمانی به یک آرمان تبدیل شده استفرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یک تصور اشتباهی که دشمنان در محاسبات، راهبردها و برآوردهایشان نسبت به ملت بزرگ ایران دارند این است که با شهادت مردان بزرگ، جریان انقلاب از حرکت می‌ایستد و یا متوقف می شود. اما همواره واقعیات تاریخی در ۴۰ سال گذشته نشان داده است که شهادت موتور محرک قدرت مقاومت و دفاع ملت بزرگ ایران و سایر ملت های مسلمان است.

دست داشتن یک شرکت‌ مخابراتی در ترور سردار سلیمانیدست داشتن یک شرکت‌ مخابراتی در ترور سردار سلیمانی پایگاه خبری شفق نیوز به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد که کمیته تحقیق درپرونده ترور ابومهدی المهندس و سردار شهید سلیمانی اتهاماتی را علیه یک شرکت مخابراتی عراقی مبنی بر دست داشتن در این ترور دریافت کرده است

مردم در انتخابات 1400 به چهره‌ای انقلابی مثل شهید سلیمانی رأی خواهند دادمنصور حقیقت‌پور گفت‌: نمی‌توان انقلابی‌گری را متعلق به یک طیف خاص دانست؛ مثلاً شهید قاسم سلیمانی چهره‌ای بود نه اصلاح‌طلب و نه وابستگی تشکیلاتی به اصولگرایان داشت. کشور دقیقاً به آدمی مثل ایشان احتیاج دارد و مردم به چهره‌ای مثل شهید سلیمانی رأی خواهند داد.

جهاد اسلامی: رژیم صهیونیستی هرگز قادر به پیروزی در برابر مقاومت نخواهد بود- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimیک عضو جنبش جهاد اسلامی فلسطین: صهیونیست‌ها هرگز قادر به پیروزی مقابل مقاومت نیستند استراتژی جهاد اسلامی، شعله‌ور نگه داشتن جبهه نبرد با دشمن از طریق مقاومتی است که هزینه‌های اشغالگری را افزایش می دهد

نخستین موزه زیر آب با اشیاء ۲۵۰۰ ساله در یونان افتتاح شدین کشتی باستانی که حامل حدود ۳ تا ۴ هزار آمفورا بود، در سال ۴۲۵ پیش از میلاد به دلیل بدی آب و هوا غرق شد.