افتتاح نمایشگاه آثار برتر «جوایز عکس استانبول 2019» در توکیو

30/08/1398 10:49 ق.ظ

افتتاح_نمایشگاه آثار برتر «جوایز_عکس استانبول 2019» در توکیو نمایشگاه_مسابقه_بین_المللی جوایز_عکس_استانبول_2019 پایتخت_ژاپن ژاپن خبرگزاری_آناتولی مصطفی_اوزکایا آثار_برتر افتتاح مراسم_افتتاحیه

نمایشگاه آثار برتر مسابقه بین المللی عکس آناتولی موسوم به «جوایز عکس استانبول 2019» در توکیو، پایتخت ژاپن گشایش یافت. - خبرگزاری آناتولی نمایشگاه آثار برتر پنجمین دوره مسابقه بین المللی عکس آناتولی موسوم به «جوایز عکس استانبول 2019» با حمایت مالی شرکت ترکیش ایرلاینز و آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا) برای نخستین بار در خارج از کشور در توکیو، پایتخت ژاپن برپا شد.

مصطفی اوزکایا، معاون مدیرعامل خبرگزاری آناتولی طی سخنانی در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که به میزبانی موسسه یونس امره در توکیو برگزار می شود، اظهار داشت:"در تاریخ صد ساله خبرگزاری آناتولی شاهد ایثار و فداکاری عکاسان خبری بوده‌ایم و به همین خاطر برای قدردانی از تلاش و زحمات ارزشمند آنها مسابقه «جوایز عکس استانبول» را آغاز کردیم".

اوزکایا با بیان اینکه مسابقه بین المللی عکس آناتولی امسال برای بار ششم برگزار خواهد شد، گفت:"از اینکه این مسابقه هر سال با بازتاب گسترده بیشتری در سراسر جهان مواجه می شود، برای تمامی همکاران‌ ما مایه افتخار است". headtopics.com

نمایشگاه آثار برتر پنجمین دوره مسابقه_بین_المللی_عکس آناتولی موسوم به «جوایز عکس استانبول 2019» با حمایت مالی شرکت_ترکیش_ایرلاینز و آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا) برای نخستین بار در خارج از کشور در توکیو، پایتخت ژاپن برپا شد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

شهادت نیروی یگان‌ویژه در اغتشاشات روز گذشته ماهشهر + عکس- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimشهادت نیروی یگان‌ویژه در اغتشاشات روز گذشته ماهشهر فرمانده یگانهای‌ویژه ناجا: در اغتشاشات روز دوشنبه ۲۷ آبان ماه شهرستان ماهشهر استان خوزستان، عده‌ای از اشرار مسلح به سمت شهروندان و مأموران تیراندازی کردند

عکس روز: ایران؛ اعتراضات وارد پنجمین روز شد | DW | 19.11.2019ایران؛ اعتراضات وارد پنجمین روز شد رسانه‌های حکومتی از آرام شدن اوضاع پس از اعتراضات به افزایش قیمت بنزین می‌‌گویند. اینترنت اما همچنان قطع است و اخبار غیررسمی حکایت از ادامه اعتراضات و درگیری‌ها دارد. IranProtests عکس‌های روز در این لینک:

نمایش آثار خوشنویسی و تذهیب 38 هنرمند ایرانی در استانبولنمایشگاه آثار خوشنویسی و تذهیب متعلق به 38 هنرمند ایرانی در استانبول ترکیه ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

سازمان لیگ: دیدار پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان برگزار می‌شود- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimسازمان لیگ: دیدار پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان در هفته یازدهم لیگ_برتر فوتبال برگزار خواهد شد سازمان لیگ بیش از این اعلام کرد که به دلیل مشکلات بلیت‌فروشی این دیدار لغو شده است

حضور فیلمسازان ایرانی و افغان در جشنواره فیلم «جنایت و مکافات» استانبولنهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «جنایت و مکافات» استانبول فردا طی مراسمی با شرکت فیلمسازان کشورهای مختلف از جمله ایران و افغانستان آغاز خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

ساعت بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان تغییر کرددیدار دو تیم پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان از هفته یازدهم لیگ برتر به جای ساعت ۱۷:۳۰ ساعت ۱۶:۱۵ روز جمعه اول آذر ۹۸ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود

نمایشگاه آثار برتر مسابقه بین المللی عکس آناتولی موسوم به «جوایز عکس استانبول 2019» در توکیو، پایتخت ژاپن گشایش یافت.توکیو/ احمد اساد شانی/ خبرگزاری آناتولی

نمایشگاه آثار برتر پنجمین دوره مسابقه بین المللی عکس آناتولی موسوم به «جوایز عکس استانبول 2019» با حمایت مالی شرکت ترکیش ایرلاینز و آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا) برای نخستین بار در خارج از کشور در توکیو، پایتخت ژاپن برپا شد.

مصطفی اوزکایا، معاون مدیرعامل خبرگزاری آناتولی طی سخنانی در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که به میزبانی موسسه یونس امره در توکیو برگزار می شود، اظهار داشت:"در تاریخ صد ساله خبرگزاری آناتولی شاهد ایثار و فداکاری عکاسان خبری بوده‌ایم و به همین خاطر برای قدردانی از تلاش و زحمات ارزشمند آنها مسابقه «جوایز عکس استانبول» را آغاز کردیم".

اوزکایا با بیان اینکه مسابقه بین المللی عکس آناتولی امسال برای بار ششم برگزار خواهد شد، گفت:"از اینکه این مسابقه هر سال با بازتاب گسترده بیشتری در سراسر جهان مواجه می شود، برای تمامی همکاران‌ ما مایه افتخار است".

وی اظهار داشت: امسال عکاسان از بیش از صد کشور‌ مانند سوریه، مکزیک، فرانسه و اندونزی با 15 هزار قطعه عکس در این مسابقه شرکت کردند و 12 عکاس از 10 کشور حائز دریافت جایزه شدند.

وی از شرکت ترکیش ایرلاینز و آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا) به عنوان حامیان مالی رسمی این مسابقه و از میزبانی موسسه یونس امره تشکر کرد.

نمایشگاه آثار برتر پنجمین دوره مسابقه بین المللی عکس آناتولی موسوم به «جوایز عکس استانبول 2019» با حمایت مالی شرکت ترکیش ایرلاینز و آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا) برای نخستین بار در خارج از کشور در توکیو، پایتخت ژاپن برپا شد. ( David Mareuil - خبرگزاری آناتولی )

حسن مراد مرجان، سفیر ترکیه در توکیو نیز طی سخنانی در این مراسم ضمن ابراز خورسندی به خاطر برگزاری این نمایشگاه در این شهر، اظهار داشت:"همکاری اقتصادی و تبادل فرهنگی نیز میان ترکیه و ژاپن که دارای روابط عمیق سیاسی و تاریخی هستند، در حال گسترش است".

مرجان با بیان اینکه موفقیت‌های اخیر خبرگزاری آناتولی را با افتخار پیگیری می کند، گفت:"از اینکه خبرگزاری آناتولی برای برگزاری این نمایشگاه ژاپن را انتخاب کرد، به مسئولین آن تبریک می گویم".

گفتنی است نمایشگاه آثار برتر مسابقه بین المللی «جوایز عکس استانبول 2019» در توکیو تا آخر سال جاری برپا است.

روند دریافت آثار برای رقابت در ششمین دوره مسابقه بین المللی"جوایز عکس استانبول 2020" از اول نوامبر آغاز شد و شرکت کنندگان می‌توانند در چهار بخش «تک عکس خبری»، «مجموعه عکس خبری»، «تک عکس ورزشی» و «مجموعه عکس ورزشی» آثار خود را تا روز 31 ژانویه 2020 از طریق سایت"http://istanbulphotoawards.com" ارسال کنند.