افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های کمیته امداد امام خمینی(ره)/ رونمایی از سامانه امداد هوشمند (سها)

14/12/1400 12:04:00 ب.ظ

با حضور آیت‌الله رئیسی انجام شد: افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) رونمایی از سامانه امداد هوشمند (سها)

رئیس جمهور ضمن رونمایی از سامانه امداد هوشمند(سها)، پروژه توانمندسازی خانوارهای کمیته امداد و واحدهای مسکونی به مددجویان و نیز پنل‌های خورشیدی را در یکی از روستاهای سیستان و بلوچستان را افتتاح کرد. رئیس جمهور همچنین در این ارتباط تصویری پنل‌های خورشیدی روستای ملا علی در شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان را افتتاح کرد.

سامانه امداد هوشمند (سها) با هدف چابک‌سازی فرآیند ارایه خدمات مطلوب به نیازمندان با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و بسترهای الکترونیکی و فضای مجازی عملیاتی و پیاده‌سازی شده است.

دکتر رئیسی پیش از حضور در این مراسم از نمایشگاهی که به منظور ارائه توانمندی‌های مددجویان کمیته امداد برپا شده بود، بازدید کرد. در این بازدید که رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز حضور داشت، گزارشی از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های سامانه هوشمند امداد (سها) ارایه گردید و رئیس جمهور در جریان فعالیت‌ها و عملکرد کمیته امداد در بخش‌های مختلف قرار گرفت.

در این بازدید همچنین جمعی از نخبگان خانواده مددجویان کمیته امداد، در گفتگویی حضوری و صمیمی، دغدغه‌های خود را بخصوص در زمینه توزیع عادلانه امکانات آموزشی با رئیس جمهور در میان گذاشتند.

ادامه مطلب:
پاد »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

رئیسی... از همین فردا باید فقر مطلق ریشه کن بشه! من....پس اگر چندروز بعد شاهد همچین تصاویری در سطح کشور بودیم با اجازه خودت یه چوب کلفت از ماتحتت فرو میکنم تا از دهنت بزنه بیرون باشه؟ اسکها دم عید دادن بنزین ویژه عیدانه طبق سالهای قدیم یادتون نره مردم میهوان سفر برن خواستم یاداوری کنم باز جوک نشید 🔺️سرمایه گذار روس دیجی_کالا را بشناسید دیجی کالا رو تحریم کنید از دیجی کالا خرید نکنید NoAid4IRTerrorism IRAN

جمعی از نهادهای مدافع حقوق بشر خواستار رفع اتهامات از حسین رونقی شدندشماری از نهادهای بین‌المللی مدافع حقوق بشر با انتشار بیانیه‌ای از مقامات جمهوری اسلامی ایران خواستند که از حسین رونقی ملکی فعال مدنی رفع هر گونه اتهام بکنند. جاسوسان را رها نمیکنیم 🍆🍆🍆🍆

درخواست چند مرکز اسرائیلی از بایدن برای خودداری از تحریم اُلیگارش روسیکی از مهم‌ترین نهادهای تاریخی و فرهنگی اسرائیل از دولت بایدن خواست تا رومن آبراموویچ، ثروتمند روس- اسرائیلی، را از تحریم‌های احتمالی در پی تهاجم روسیه به اوکراین «معاف کند».

روسیه برای حقوق خود پس از احیای برجام از آمریکا تضمین کتبی خواستروسیه و چین باید از ایران خارج شوند چون تنها هدفشان چپاول ‌غارت است وخاین به ایران و ایرانی هستند!!!🤛🏼🤛🏼

زنجیره فرماندهی استفاده از سلاح اتمی در روسیه؛ چه کسی دستور حمله را صادر می‌کند؟ولادیمیر پوتین، رئیس‌ جمهور روسیه، در آخر هفته گذشته گفت که نیروهای هسته‌ای کشورش باید در حالت آماده‌باش بالا قرار گیرند و این نگرانی را افزایش داد که حمله روسیه به اوکراین منجر به تشدید تنش هسته‌ای شود. اما زنجیره فرماندهی استفاده از سلاح اتمی در روسیه چگونه است و دستور نهایی را چه کسی صادر می‌کند؟

انتشار نماهنگ «من هم» درباره خشونت جنسی؛ فرآواز: روایت موسیقایی من از این تجربه تلخ است🔺انتشار نماهنگ «من هم» درباره خشونت_جنسی؛ فرآواز: روایت موسیقایی من از این تجربه تلخ است ▪️فرآواز_فروردین، خواننده ایرانی ساکن آلمان نماهنگ یا موزیک ویدئو جدیدی درباره خشونت جنسی علیه زنان منتشر کرد. فرصت طلب‌تر‌ و موج‌سوارتر از این موجود پلشت نداریم!

تحلیل سرویس اطلاعاتی آلمان از جنگ در اوکراین | DW | 04.03.2022بر اساس تحلیل‌های سرویس اطلاعاتی آلمان (BND) خونبارترین روزهای جنگ در اوکراین، در راه هستند و کی‌یف، احتمالا سقوط می‌کند. اطرافیان پوتین همچنان به او وفادار هستند اما سرخوردگی در میان نظامیان روسی، بالا است. خیلی ناراحت کننده است. من شاهد تجاوز و حملات وحشیانه روسها درافغانستان بوده ام ومیدانم که الان با اکراین چه میکنند. روسهاحتی از شیمیای هم استفاده خواهند کرد اگر هر یک از اطرافیان پوتین به آینده خودش و روسیه فکر کند باید به شکلی پوتین را جایگاهش پایین کشد، یا بکشد و یا به شکلی دیگر.. لازم هست یکی مثل برژنف، پوتین را پایین بکشه.