اغلب کشورهای اسلامی روز دوشنبه را عید فطر اعلام کردند

11/02/1401 10:41 ق.ظ

مردم عربستان سعودی، قطر، کویت، عراق، امارات متحده عربی و یمن عید فطر را در 2 می جشن خواهند گرفت. - خبرگزاری آناتولی

مردم عربستان سعودی، قطر، کویت، عراق، امارات متحده عربی و یمن عید فطر را در 2 می جشن خواهند گرفت. - خبرگزاری آناتولی 01.05.2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی عید فطر در عربستان سعودی، قطر، کویت، عراق، امارات متحده عربی و یمن روز دوشنبه 2 می جشن گرفته خواهد شد.

دادگاه عالی عربستان سعودی طی بیانیه‌ای اعلام کرد که امروز شنبه هلال شوال رویت نشده و فردا یکشنبه ماه رمضان پایان خواهد یافت. بنابراین، روز دوشنبه عید فطر خواهد بود.

ادامه مطلب:
aa_persian »

حزب‌الله عراق: مقاومت عرصه را بر دشمن صهیونیست تنگ کرده استگردان‌های حزب‌الله عراق در بیانیه‌ای تاکید کرد که مقاومت امروز حلقه را بر رژیم صهیونیستی تنگ کرده و این رژیم را گرفتار یک مخمصه کرده است. گوه خور حزب اله عراقی ایسنا جان

دادگاه فدرال آمریکا حکم یک عضو گروه داعشی «بیتلز» را صادر می‌کنددادگاه فدرال آمریکا حکم یک عضو گروه داعشی «بیتلز» را صادر می‌کند آلکساندا کوتی، عضو گروه موسوم به «بیتلز» (بیتل‌ها) داعش که سر چند گروگان‌ آمریکایی را از بدن جدا کرده بودند، قرار است روز جمعه با یک قاضی آمریکایی روبه‌رو شود. ⬇️ بیشتر بخوانید:

کارفرما سفته‌های من را پس نمی‌دهد؛ چطور پیگیری کنم؟⚖️ کارفرما سفته‌های من را پس نمی‌دهد؛ چطور پیگیری کنم؟ پاسخ را در ایران‌وایر بخوانید👇 راه‌های ارسال سوالات: ایمیل به infoiranwire.com ارسال به تلگرام به آدرس shomairanwire سوال_جواب_حقوقی اطلاع_رسانی

روسیه تعدادی از مقامات نروژ، ایسلند، گرینلند و جزایر فارو را تحریم کردوزارت امور خارجه روسیه از اعمال تحریم علیه‌ برخی از مقامات کشورهای نروژ، ایسلند، گرینلند و جزایر فارو خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

آنکارا یونان را به تجاوز مکرر به حریم هوایی کشورش متهم کرداین اتهام در حالی مطرح شده است که روز گذشته نخست وزیر یونان، کیریاکوس میتسوتاکیس، آنکارا را به تجاوز به حریم هوایی یونان و پرواز در نزدیکی جزایر یونانی متهم کرده بود. جناب اوردغان، حالا همین مانده که شما هم با یونان بجنگی.اخر دوستی و مهربانی که خیلی کم هزینه تر، از جنگ و دعوا ست.

کشف گلوله خمپاره مسافران فرودگاه بن گورین را به وحشت انداختکشف یک گلوله خمپاره فرسوده در بار یک مسافر آمریکایی، مسافران فرودگاه بن گورین اسرائیل را به وحشت انداخت.این حادثه زمانی اتفاق افتاد که یک خانواده آمریکایی

مردم عربستان سعودی، قطر، کویت، عراق، امارات متحده عربی و یمن عید فطر را در 2 می جشن خواهند گرفت.

01.05.2022

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

عید فطر در عربستان سعودی، قطر، کویت، عراق، امارات متحده عربی و یمن روز دوشنبه 2 می جشن گرفته خواهد شد.

دادگاه عالی عربستان سعودی طی بیانیه‌ای اعلام کرد که امروز شنبه هلال شوال رویت نشده و فردا یکشنبه ماه رمضان پایان خواهد یافت. بنابراین، روز دوشنبه عید فطر خواهد بود.

مراجع ذیصلاح در قطر، کویت، امارات متحده عربی، یمن و بنیاد سنی عراق نیز یکشنبه 1 می را آخرین روز ماه رمضان و روز دوشنبه 2 می را عید فطر اعلام کردند.