اعمال تحریم‌های اقتصادی جدید ضد سوریه، شکست دشمنان در جنگ نظامی است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

رئیس مجلس در دیدار سفیر سوریه: اعمال تحریم‌های اقتصادی جدید ضد سوریه، شکست دشمنان در جنگ نظامی است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف در دیدار ظهر امروز (دوشنبه) با عدنان محمود سفیر جمهوری عربی سوریه در جمهوری اسلامی ایران گفت: تاریخ نشان می‌دهد ایران و سوریه همواره با یکدیگر پیوند عمیق و ناگسستنی داشته‌ که این نشات گرفته از باورهای مردم دو کشور است؛ ما همواره سوریه را خط مقدم جبهه مقاومت می‌دانیم، این موضوع با پیروزی انقلاب اسلامی ایران شروع و با گذشت زمان مستحکم‌تر شده است.

وی افزود: امروز شاهد هستیم دشمنان سوریه، ایران و امت اسلامی ناامید شده‌اند، اگر تحریم‌های اقتصادی آغاز شده دلیل آن ناموفق بودن دشمنان در حوزه نظامی است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توجه واقع‌بینانه به فضای مجازی، اجباری است که کرونا به وجود آورد/ عیب از مدیرانی است که به‌جای آینده‌پژوهی مدام «نق» می‌زنند/ رتبه ایران در اقتصاد دیجیتال در حد صفر استسیدوحید عقیلی با بیان اینکه توجه علمی و واقع‌بینانه به فضای مجازی، اجباری است که کرونا برای ما به وجود آورده است، گفت: تمام کشورهای دنیا با کرونا دست به گریبان‌اند. بنابراین مدیران و سیاست‌گذارانی که مدام «نِق» می‌زنند و سطح مدیریت‌شان در حدی نیست که بر حل مسائل، آینده‌پژوهی و سیاست‌گذاری فائق بیایند، احتمالا عیب از خودشان است. چون یک مدیر باید سیاست‌گذاری‌اش را بر حسب واقعیت انجام دهد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مقامات کرد سوریه در حال مذاکره برای معافیت از تحریم‌های آمریکا هستندتحریم‌های آمریکا علیه سوریه اقتصاد این کشور جنگ‌زده را که در رکود به سر می‌برد بیش از پیش تحت فشار قرار خواهد داد. ارزش لیره یا پوند، واحد پول سوریه طی هفته‌های گذشته به شدت کاهش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دولت لیبی: تهدید نظامی السیسی به منزله 'اعلام جنگ' استدولت لیبی: تهدید نظامی السیسی به منزله 'اعلام جنگ' است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تهدید مصر به دخالت نظامی در جنگ داخلی لیبی - BBC News فارسیعبدالفتاح سیسی رئیس جمهوری مصر به ارتش کشورش دستور آماده باش برای عملیات برون‌مرزی داده است. این دستور پس از عقب نشینی نیروهای تحت حمایت مصر به بندر سرت لیبی صادر شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اعمال محدودیت‌ در برخی نقاط استان بوشهر برای کنترل کرونااستاندار بوشهر با بیان اینکه محدودیت‌ها در برخی نقاط استان بوشهر برای کنترل کرونا اعمال می‌شود، گفت: اکنون شهرستان‌های بوشهر، گناوه، کنگان و دشتستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ورود مجلس به نوسانات بازار ارز/ مسئولان ارزی به بهارستان می‌روند- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimهمزمان با تشدید نوسانات نرخ ارز و ثبت رکوردهای جدید قیمتی انواع ارز در بازار، کمیسیون اقتصادی مجلس برای بررسی چرایی این نوسانات از مسئولان ارزی دعوت خواهد کرد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »