اعمال محدودیت‌های عبور و مرور در کنگو برای مقابله با کرونا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهور کنگو از اعمال محدودیت‌های عبور و مرور در راستای مقابله با ویروس کرونا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

29.03.2020دنیس ساسو نگسو، رئیس جمهور کنگو در شبکه تلویزیون ملی تلویزیون این کشور اعلام کرد: در راستای تدابیر مقابله با شیوع ویروس کرونا از 31 مارس به مدت یک ماه در بین ساعت های 20:00-05.00 مقرارت منع عبور و مرور اعمال خواهد شد.

وی با بیان اینکه این محدودیت بخشی از اقدامات در راستای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا است، گفت: نیروهای امنیتی برای اجرای صحیح این محدودیت بسیج شده اند.در 46 کشور قاره آفریقا حدود دو هزار و 500 مورد ابتلا به ویروس کووید- 19 مشاهده شده و بیش از 75 نفر به دلیل این بیماری جان خود را از دست داده اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محدودیت های تردد تا ۲۱ فروردین اعمال می شودتهران- ایرنا- رییس پلیس راه راهور ناجا گفت: مدت اجرای محدودیت های تردد برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا فعلا تا ۲۱ فروردین ۹۹ است و در صورت تمدید اعلام می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

وظیفه تازه پلیس در سراسر ایالات متحده: اعمال فاصله‌گذاری اجتماعی برای جلوگیری از شیوع کروناوظیفه تازه پلیس در سراسر ایالات متحده: اعمال فاصله‌گذاری اجتماعی برای جلوگیری از شیوع کرونا بزرگترین اداره پلیس ایالات متحده این ماه به هزاران رستوران و اماکن عمومی در نیویورک سرکشی کرد تا از عدم پذیرش مشتری در محل توسط آنها یقین حاصل کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جهانگیری: اگر نیاز باشد محدودیت های بیشتری اعمال می کنیم- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجهانگیری: اگر نیاز باشد محدودیت های بیشتری اعمال می کنیم معاون اول رییس جمهور: کار دولت تنها ارائه نظر و توصیه نیست بلکه اگر ضرورت داشته باشد به منظور تأمین سلامت مردم بایدها و نبایدها را اجرایی خواهد کرد و کسانی که از قوانین سرپیچی کنند جریمه خواهند شد اهمال کاری شما در پیشگیری بینظیر است! خیلی زحمت کشیدید، انجام این کار نیازمند قرنطینه اولیه قم و شهرهای درگیر بود!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

چرا افزایش ۵۰ درصدی حقوق بازنشستگان اعمال نشد؟رییس سازمان برنامه و بودجه: برخی از بازنشستگان بیش از ۷۰۰ هزار تومان به حقوقشان افزوده خواهد شد دستور پرداخت پاداش بازنشستگانی که تا سال ۱۳۹۸ بازنشسته شده‌اند را نیز صادر کرده‌ایم حقوق بازنشستگان تا سقف دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان افزایش خواهد یافت چون بازنشستگان مظلومند وبا بیماری های زیادی در گیر هستنداز جمله گرانی های گسترده دارو و مواد غذایی و غیره و بی ارزش شدن پول ملی به یک پنجم اصلن نمی دانند به کی بگن مشکلاتشون را؟؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لوفیگارو: بسیج بین‌المللی برای مقابله با کرونا در جریان دو اجلاس سران جهان و اروپاروزنامه فرانسوی «لو فیگارو» در گزارشی از اجلاس گروه بیست، نوشت: «ویژگی هفته‌های اول پاندمیک کورونا،
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مترو و ناوگان حمل و نقل عمومی در تهران به صورت محدود فعالیت می‌کندستاد ملی مقابله با کرونا در ایران با پیشنهاد تعطیلی مترو و ناوگان حمل و نقل عمومی در تهران مخالفت کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »