اعلام اسامی و جزئیات محکومیت 21 اخلالگر ارزی- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

اعلام اسامی و جزئیات محکومیت ۲۱ اخلالگر_ارزى

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز خود اسامی ۲۱ اخلالگر ارزی را اعلام کرد.

سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز خود اسامی ۲۱ اخلالگر ارزی را اعلام کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کفتارهای اقتصادی مستحقق شدید ترین احکام هستند

متوجه نشدم يارو ١٢ ميليون دلار اخلال ارزي كرده،٨٠ ميليون جريمه اش كردن كه معادل همينو تحصيل كرده ؟!؟!!!!!!!!

ولی انصافا این سری سریع تر از دور قبل اعلام کردند

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شرایط بازگشایی خوابگاه‌ها و ارائه غذا به دانشجویان اعلام شدتهران- ایرنا- رییس سازمان امور دانشجویان با اشاره به بازگشایی خوابگاه‌ها از ۱۷ خردادماه گفت:‌ مصوبه حضور دانشجویان در دانشگاه‌ها به تایید ستاد ملی مقابله با کرونا رسیده است و مراکز آموزش عالی باید با برنامه‌ریزی از این امکان و اختیار به ارائه خدمات در خصوص بازگشایی خوابگاه‌ها و ارائه غذا به دانشجویان استفاده کنند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آیت‌الله صانعی میزان زکات فطره را اعلام کرد + جدول تفکیکیآیت الله صانعی از مراجع تقلید، میزان زکات فطره برای سال ۱۳۹۹ و همچنین میزان کفاره یک روز، نگرفتن روزه واجب ماه رمضان را اعلام کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

زمان واریز بسته ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی کرونا اعلام شدمرحله دیگری از بسته حمایت معیشتی کرونا فردا شب (سه شنبه) به حساب سرپرستان خانوار مشمول واریز می شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

زمان شروع مجدد تمرینات و مسابقات ورزشی اعلام شد/ برگزاری رقابت‌ها بدون تماشاگرستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش به صورت رسمی اعلام کرد که تمرینات تیم‌های ورزشی از اول خرداد و برگزاری مسابقات از ۲۲ خرداد بدون حضور تماشاگر و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تحت نظارت دقیق فدراسیون پزشکی ورزشی مجاز است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

احتمال شیوع کرونا در آمریکا پیش از اعلام رسمییک بیمار مبتلا به ویروس کرونا در آمریکا اعلام کرد کووید- 19 قبل از اعلام رسمی نخستین مورد ابتلا در این کشور وجود داشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جهانپور: آزیترومایسین بهترین اثر درمانی را در بیماران کرونا داشته است- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimآزیترومایسین،موثرترین داروی کرونا سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا: بر خلاف هیاهوی اولیه،یافته‌‌های محققان ایرانی حاکی از آن است که فاویپیراویر تاثیر چندانی در درمان کووید ۱۹ ندارد فعلاً بهترین اثر درمانی در بیماران کرونا را آزیترومایسین داشته است!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »