اعلام فهرست جدید کشورهای مجاز برای سفر به اروپا؛ ایالات متحده حذف شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

اعلام فهرست جدید کشورهای مجاز برای سفر به اروپا؛ ایالات متحده حذف شد بیشتر بخوانید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اتحادیه اروپا روز دوشنبه به ۲۷ کشور عضو این نهاد توصیه کرد که محدودیت‌هایی را برای گردشگران آمریکایی به دلیل افزایش موارد ابتلا در این کشور برقرار کنند اما این کشورها اختیار خواهند داشت که به مسافران واکسینه شده آمریکایی اجازه ورود دهند.

با این حال، راهنمایی صادر شده در روز دوشنبه غیرالزام‌آور است. گردشگران آمریکایی باید منتظر مجموعه‌ای از قوانین سفر در سراسر قاره سبز باشند چراکه اتحادیه اروپا سیاست گردشگری یکپارچه ندارد و دولت‌ها اختیار دارند تصمیم بگیرند که چگونه مرزهای خود را در طول همه گیری کنترل کنند. اما این محدودیت‌ها شامل مسافران آمریکایی که یکی از واکسن‌های مورد تایید اتحادیه شامل فایزر، آسترازنکا، مدرنا و جانسون‌اندجانسون را دریافت کرده باشند نمی‌شود.اتحادیه اروپا روز دوشنبه علاوه بر آمریکا کشورهای اسرائیل، لبنان، مونته‌نگرو، مقدونیه شمالی و کوزوو را از فهرست سفرهای امن خارج کرد.

شورای اروپا فهرست سفرهای ایمن را بر اساس معیارهایی مربوط به میزان موارد ابتلا به کرونا در هر کشور هر دو هفته یکبار به روز می‌کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فشار آمریکا بر طالبان برای ادامه تخلیه اتباع خارجی و افغانجیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا گفته است ایالات متحده اهرم‌های قابل توجه‌ای را برای وادار کردن طالبان به پای‌بندی به تعهدات‌ این گروه جهت ادامه روند ضيفوني الله يسعدكم 😊 چه عجله ای دارند زودتر امکانات کشور بیافته دستشون
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ایران: سفر امیرعبداللهیان به بغداد موفق بودایران: سفر امیرعبداللهیان به بغداد موفق بود سخنگوی وزارت امورخارجه ایران، سفر حسین امیرعبداللهیان به بغداد را «موفق» خواند و گفت پرداختن به حاشیه‌های سفر وزیر جدید درست نیست.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیشنهاد بنت به بایدن برای تشکیل ائتلافی شبیه به ناتو برای مقابله با ایرانپیشنهاد بنت به بایدن برای تشکیل ائتلافی شبیه به ناتو برای مقابله با ایران رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که نخست‌وزیر این رژیم به رییس‌جمهور آمریکا پیشنهاد تشکیل ائتلافی شبیه به ناتو برای مقابله با تهدیدات ایران داده است همه را برق میگیره ما را چراغ نفتی! حتما بایدن به او خواهد خندید. خوب همین ناتو امروز دارد همین کار را در لوای دیگری انجام میدهد. ایجاد گروه دیگر باعث شکافهای بیشتری خواهد شد. بنتعلی گوخورد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صلحی‌پور: باید طلا می‌گرفتمصلحی‌پور نایب قهرمان پاراوزنه‌برداری: برای طلا به توکیو آمدم اما اتفاقات غیرقابل پیش بینی مانع از این کار شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چالش‌های پیش‌روی اتحادیه اروپا؛ آیا بحران افغانستان برکیست دیگری به جان اروپا می‌اندازد؟کشورهای اتحادیه اروپا در سالهای اخیر شاهد گسترش شکاف‌های مختلف نه تنها بین دولت‌های عضو که حتی میان نهادهای زیر مجموعه اروپایی بوده‌اند؛ روندی که می‌تواند به یک چالش جدی و جدید برای این اتحادیه به شمار آید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خروج از افغانستان؛ آغاز سفر وزیر خارجه آلمان به کشورهای منطقه | DW | 29.08.2021وزیر خارجه آلمان در سفری چهارروزه به پنج کشور منطقه، درباره وضعیت افغانستان و خروج شهروندان این کشور رایزنی خواهد کرد. هایکو ماس در نخستین ایستگاه در ترکیه با مولود چاووش اوغلو، همتای ترک خود دیدار می‌کند. با همون ترکیه که آشپز منطقه شده صحبت کنید کفایت دارد آذربایجان وارمنستان وسوریه وحالا افغانستان را چنان مثل سوپ درست کرده که در فکرم که غذای اصلی رو چی تدارک دیده؟ بعدش باقلوا و احتمالا یک پیک خلیج فارس هم در آخر میچسبد افسوس که چوپانی گله به گرگان به سپردید!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »