اعلام آمادگی ۲۷ هزار نفر برای انجام تست واکسن ایرانی کرونا ظرف ۳ روز

05/10/1399 01:16 ب.ظ

مرکز اطلاع‌رسانی ستاد اجرایی فرمان امام: ظرف سه روز ۲۷ هزار نفر برای انجام تست واکسن ایرانی کرونا اعلام آمادگی کردند

تنها ظرف سه روز از آغاز ثبت‌نام برای انجام تست انسانی واکسن جدید کرونا بیش از ۲۷هزار نفر برای این کار داوطلب شدند. وی افزود: از همه اقشار مانند ایثارگر، نظامی، طلبه، معلم، استاد دانشگاه، آهنگساز، خبرنگار، مجری، کارگر، راننده کامیون، معدنکار و ... دربین داوطلبان دیده میشود.

نیکی‌ملکی بااشاره به بازتاب این استقبال دربین تیم علمی تولیدکننده واکسن خاطرنشان کرد: دانشمندان تولید واکسن از شنیدن این آمار و ارقام روحیه مضاعف گرفتند. گفتنی است،اولین واکسن ایرانی کرونا پس از طی مراحل تست حیوانی و ثبت در سازمان جهانی بهداشت و کسب مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان ، وارد مرحله تست انسانی شده که این تست‌ها از هفته‌آینده و در سه مرحله انجام خواهد گرفت.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

واقعا دمه غیرتشون گرم واكسن_بخرید درود بر ایران و ایرانی مبلغ واریزی را اعلام نکردید ریدم به روح امام با ستاد دزدش این کشور وزارت بهداشت نداره؟ شرکت داروسازی نداره؟ میخواین یه واکسنی که همین الان هم تو دنیا هست رو دوباره اختراع کنید به اسم امام خوبی ها و ستادش قالب کنید به مردم؟ اونچیزی که ما باید از امام خوبی ها میدیدیم دیدیم بیشتر از این پرداختن بهش همزدن عن میشه.