اعلام آمادگی دستگاه‌های بوشهر برای پذیرش مهمانان نوروزی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دبیر ستاد نوروزی استان بوشهر گفت: اولین استان کشور از نرخ اشغال اقامت به استان بوشهر رسیده است.

اسماعیل سجادی‌منش افزود: همه دستگاه‌های اجرایی، امدادی و اقامتی در استان آمادگی خوبی برای پذیرائی از مهمانان نوروزی هموطن دارند و تاکنون استان بوشهر رتبه اول نرخ اشغال اقامت در کشور را به خود اختصاص داده و استان هرمزگان در رتبه دوم قرار دارد.

وی اضافه کرد: در صورت ایجاد وضعیت شرایط غیرعادی جوی، تاکنون ۱۳۶ سالن ورزشی برای اسکان مهمانان نوروزی آماده شده است و همچنین با همکاری ادارات و سازمان‌های دولتی ۲۷۰۰ اتاق ادارات و مهمانسرا در استان پیش‌بینی شده که اولویت اول برای کارکنان این ادارات و دراولویت بعدی برای دیگر مهمانان عزیز پیش‌بینی شده است.

وی با بیان این که امسال با توجه به همزمانی ماه مبارک رمضان و ایام نوروز با «پویش شهر ما روزه‌دار است»، برای روزه‌داران عزیز و بزرگوار ایستگاه صلواتی بعد از اذان در نظر گرفته شده است و از مسافران و گردشگران استدعا داریم، حرمت این ماه مبارک را در خصوص مسایل شرعی و اعتقادی رعایت کنند و در این موضوع هم در کمپ‌های نوروزی آشپزخانه‌های ویژه در نظرگرفته شده تا قلوب مومنین جریحه‌دار نشود و عزیزان ما در نیروی انتظامی ابتدا با تذکر لسانی و درصورت عدم رعایت، بر اساس قانون عمل خواهند کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آماده‌باش دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی خراسان شمالی برای نوروزرزمایش دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی خراسان شمالی برای آمادگی اجرای طرح نوروزی ۱۴۰۳ برگزار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لزوم آمادگی حداکثری برای استقبال از مسافرین نوروزی ارومیهفرماندار ارومیه گفت: دستگاههای متولی باید آمادگی حداکثری برای استقبال از مسافران نوروزی داشته باشند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۳۵ مدرسه در زنجان آماده اسکان نوروزی مسافران هستندمدیرکل آموزش‌ و پرورش استان زنجان گفت: امسال در قالب ۱۰ پایگاه اسکان، ۳۵ مدرسه با ۲۷۵ کلاس درسی برای پذیرش مهمانان نوروزی در زنجان آماده شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عدم پذیرش ارز دیجیتال ملی در آمریکافدرال رزرو اعلام کرده که در حال حاضر برنامه‌ای برای پذیرش ارز دیجیتال ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«نه» بانک مرکزی آمریکا به ارز دیجیتال ملیفدرال رزرو اعلام کرده که در حال حاضر برنامه‌ای برای پذیرش ارز دیجیتال ملی ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مقدمات پذیرایی از مهمانان نوروزی در گیلان فراهم استاستاندار گیلان با بیان اینکه مقدمات پذیرایی از مهمانان نوروزی در استان فراهم است، گفت: حضور مسافری=ان و گردشگران نوروزی در گیلان منجر به رونق و شکوفایی اقتصادی استان می شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »