اعلام وضعیت فوق‌العاده در سراسر ژاپن به دلیل شیوع کرونا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

16.04.2020آبه شینزو، نخست‌وزیر ژاپن طی نشست خبری از برقراری وضعیت فوق‌العاده در سراسر ژاپن به دلیل مقابله با شیوع ویروس کرونا تا روز 6 می سال جاری خبر داد.

شینزو اظهار داشت که شرایط وضعیت اضطراری که از هفتم آوریل تا کنون تنها برای 7 ایالت ژاپن اعلام شده بود، تا ششم ماه می در سراسر این کشور برقرار خواهد شد.

نخست‌وزیر ژاپن در تاریخ 7 آوریل گفت که در راستای تدابیر لازم برای مقابله ویروس کرونا در 7 ایالت از جمله توکیو و اوزاکا وضعیت اضطراری اعلام می‌کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وقوع بی‌هنجاری منفی دمایی در کشور/ وضعیت بارش‌ها در اردیبهشترییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه دمای هوا به تدریج در کشور گرم خواهد شد اما با این وجود در برخی نقاط تا ۶ درجه سانتیگراد نسبت به میانگین بلند مدت کمتر است، گفت: این بی‌هنجاری منفی دمایی کماکان ادامه دارد و بارش‌ها نیز در اریبهشت در محدوده نرمال پیش‌بینی می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمار تلفات ناشی از کرونا در انگلیس ۱۵ درصد بیشتر از آمار اعلام شده استبراساس تازه‌ترین گزارش‌های اعلامی آمار تلفات ناشی از کروناویروس در انگلیس ۱۵ درصد بیشتر از آنچه دولت انگلیس اعلام کرده، است. ولی اینجاکاملا تطابق داره.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعلام آمادگی چین برای تقویت همکاری با ایران در مبارزه با ویروس کرونااعلام آمادگی چین برای تقویت همکاری با ایران در مبارزه با ویروس کرونا وزیر امورخارجه چین در گفت‌وگوی تلفنی خود با محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه ایران از آمادگی پکن برای گسترش همکاری‌های خود با تهران برای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد. دکتر ظریف: ووهان جایوو ، ایران را بد جوری گایوو!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعلام برآورد هزینه‌ درمان بیماران مبتلا به کرونا/تاکید بر گسترش خدمات'تله مدیسین'معاون درمان وزارت بهداشت ضمن اشاره به تغییرات صورت گرفته در زمینه پروتکل‌های ابلاغی به مراکز درمانی و برخی مطب‌ها، گفت: از هفته گذشته بازگشایی مطب‌ها برای رسیدگی به بیماران سرپایی و مزمن اتفاق افتاد، این درحالی است که همچنان گسترش خدمات تله مدیسین و پزشکی از راه دور از اولیت‌های جدی ما است تا بیماری به شکل مداوم مجبور به مراجعه حضوری به پزشک نباشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعلام پایان کمپین دولتی رفع تحریم‌های امریکا توسط ظریفالبته برای ناامیدی زوده حالا رنتو بنداز جلو ولی خودت جلو نری ا، دیگه بقیه اش به تو ربطی نداره
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا: دستور قطع بودجه سازمان بهداشت جهانی را صادر کردمدونالد_ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، در کنفرانس خبری روز سه‌شنبه خود اعلام کرد که به دلیل سوء مدیریت و پنهان‌کاری سازمان بهداشت جهانی در جریان شیوع کرونا، دستور قطع بودجه و کمک دولت ایالات متحده به این سازمان را صادر کرده است. با تشکر از پرزیدنت ترامپ ❤️💪 پرزیدنت ترامپ : کار اشتباهی می کند .تو این زمان حساس به سازمان بهداشت جهانی WHO نباید پشت کند .من بعنوان یک دندانپزشک انتقاد شدید دارم . ماشالا دونالد قهرمان !
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »