اعلام منع تردد شبانه در آفریقای مرکزی به دلایل امنیتی

19/10/1399 12:16 ب.ظ

دولت آفریقای مرکزی از اعمال ممنوعیت رفت و آمد به دلایل امنیتی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

دولت آفریقای مرکزی از اعمال ممنوعیت رفت و آمد به دلایل امنیتی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 08.01.

2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی آلبرت یالوک موكپم٬ وزیر ارتباطات و سخنگوی دولت جمهوری آفریقای مرکزی در مصاحبه با رادیو ملی این کشور اعلام کرد كه بنا به دلایل امنیتی و درخواست رئیس‌جمهور فاوستین آرچانگ توادرا در سراسر این کشور ممنوعیت رفت و آمد اعمال شده است.

به گفته وی، این ممنوعیت از ساعت 20:00 شب آغاز شده و تا ساعت 05:00 صبح ادامه می‌یابد و به منظور مقابله با حملات خیابانی اتخاذ شده است. گروه‌های شورشی که زیر چتر ائتلاف میهن پرستان برای تغییر موسوم به «CPC» فعالیت می‌کنند٬ روز گذشته حملات مسلحانه‌ای به شهرهای بوار و گریماری در جنوب غربی این کشور ترتیب دادند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

دولت آفریقای مرکزی از اعمال ممنوعیت رفت و آمد به دلایل امنیتی خبر داد.

08.01.2021

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

آلبرت یالوک موكپم٬ وزیر ارتباطات و سخنگوی دولت جمهوری آفریقای مرکزی در مصاحبه با رادیو ملی این کشور اعلام کرد كه بنا به دلایل امنیتی و درخواست رئیس‌جمهور فاوستین آرچانگ توادرا در سراسر این کشور ممنوعیت رفت و آمد اعمال شده است.

به گفته وی، این ممنوعیت از ساعت 20:00 شب آغاز شده و تا ساعت 05:00 صبح ادامه می‌یابد و به منظور مقابله با حملات خیابانی اتخاذ شده است.

گروه‌های شورشی که زیر چتر ائتلاف میهن پرستان برای تغییر موسوم به «CPC» فعالیت می‌کنند٬ روز گذشته حملات مسلحانه‌ای به شهرهای بوار و گریماری در جنوب غربی این کشور ترتیب دادند.

این گروه همچنین از فرانسوا بوزیزه، رئیس جمهوری پیشین آفریقای مرکزی حمایت می‌کند.