اعلام آمادگی پوتین برای همکاری با بایدنِ رییس جمهور

02/08/1399 02:21:00 ب.ظ

رئیس جمهور روسیه تاکید کرد، اطلاع دارد که نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهارات ضد روسی بسیار تندی مطرح کرده است اما وی آماده است تا با این سیاستمدار دموکرات در صورت پیروزی در انتخابات نوامبر همکاری کند

رئیس جمهور روسیه تاکید کرد، اطلاع دارد که نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهارات ضد روسی بسیار تندی مطرح کرده است اما وی آماده است تا با این سیاستمدار دموکرات در صورت پیروزی در انتخابات نوامبر همکاری کند چرا که حزب دموکرات آمریکا نظرات و عقاید مشترک بسیاری با وی دارد. وی افزود: ما لفاظی‌های ضد روسی تندی را نیز می‌شنویم. متاسفانه به این مساله عادت داریم. پوتین به توافق روسیه با تمدید پیمان تسلیحاتی"استارت جدید" که فوریه ۲۰۲۱ منقضی می‌شود و یا توافق با دیگر پیمان‌های کنترل تسلیحاتی اشاره کرد.

وی گفت: این یکی از عناصر بسیار جدی همکاری سیاسی ما در آینده است. به نظر من حزب دموکرات از نظرات و عقایدی که نزدیک‌تر به سیاست‌های اروپاست حمایت می‌کند. پوتین افزود:‌ اگر بخواهیم با اروپا مقایسه کنیم، حزب دموکرات به طور سنتی به ارزش‌های لیبرال و به نظرات و عقاید سوسیال دموکرات نزدیک‌تر بوده است و حزب کمونیست روسیه نیز نشات گرفته از یک بستر سوسیال دموکرات است.

وی سپس اظهار کرد به ارزش‌های جناح چپ که توسط برخی در حزب دموکرات آمریکا به اشتراک گذاشته شده، پایبند است. رئیس جمهور روسیه گفت: من نزدیک به ۲۰ سال یا دقیق‌تر بگویم ۱۸ سال یکی از اعضای حزب کمونیست جماهیر شوروی بود. من یک عضو عادی بودم اما می‌توان گفت که به برخی نظرات و عقاید این حزب باور داشتم. من هنوز بسیاری از ارزش‌های جناح چپ را دوست دارم. برابری و برادری. چه چیز این نظر و عقیده بد است؟ در حقیقت آنها با ارزش‌های مسیحی برابر هستند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

تصاویر آناتولی از غنايم جنگی آذربایجان در نبرد با ارمنستانخبرگزاری آناتولی بخشی از غنایم جنگی ارتش جمهوری آذربایجان در نبرد آزادسازی قره‌باغ اشغالی از دست نظامیان ارمنستان را به تصویر کشید. - خبرگزاری آناتولی تانکهای ارمنستان به دست ارتش آذربایجان افتاد مبارکه چرخ هاشون به سلامتی بچرخه

نقش امامان شیعه در مذاکره جمهوری اسلامی با امریکا؛ صلح حسنی و جنگ حسینیایدئولوژی ها ، برخلاف علم ، ابزارهای گوناگونی در جعبه ابزار خود دارند تا به نام اصولگرایی در کنش های مختلف در جامعه برای مصرف تودها از انها استفاده کنند حكومت اخوندى بايد سرنگون شود اين رژيم انتخابزملت ايران نبوده و نيست و نخواهد بود🤮🤮🤜🏻🤜🏻 چه اشکالی دارد. در جنگ گاهی عقب نشینی و گاهی حتی معاهده صلح لازم است. رهبر معظم خود کتابی در مورد امام حسن (ع) نوشتند.

سفرهای استانی هیچ ارتباطی با وظایف ریاست مجلس ندارد/ نباید بودجه عمومی و بیت‌المال صرف تبلیغات انتخاباتی شود/ قوه قضاییه به توهین وتهدیدها علیه رئیس جمهور رسیدگی کندیک حقوقدان با اشاره به سفرهای استانی رئیس مجلس گفت: بسیاری از ناظران معتقدند که این سفرها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد، البته تبلیغات مجاز است اما این تبلیغ نباید از بودجه عمومی و بیت‌المال انجام شود.

مصاحبه نیویورک تایمز با ۱۳ زن قربانی 'تعرض جنسی' آیدین آغداشلو | DW | 23.10.2020پس از افشاگری چندین زن علیه آزارهای جنسی آیدین آغداشلو در فضای مجازی حالا روزنامه نیویورک تایمز سراغ این زنان رفته و با آنها مصاحبه کرده است. بسیاری از این زنان آیدین آغداشلو را ' هاروی واینستین ایران' نامیده‌اند. جالبه مردم ایران را میکشند و مصیبت جامعه ما را در خود گرفته ولی دغدغه رسانه‌های غربی شمبول آیدین آغداشلو است که کرده یا نکرده ؟؟؟؟ 🤦‍♂️🤦‍♂️ تاسف خوردم برای دختر ایشون که خودش رو فمینیست معرفی میکرد و بعد قبل از اینکه حتی قضیه روشن بشه مثل یک ادم کاملا ضدزن حق رو به پدرش داد! واقعییت ادمها رو تو اینجور شرایط باید دید!

گفت‌وگوی اختصاصی با نرگس محمدی: زنانگی‌ام را حفظ می‌کنم و به مبارزه ادامه می‌دهمیک جمله زیبا در کتابی خواندم و آن این بود، صدا و ندای آزادی را هرگز نمی توان خاموش کرد، تا جایی که امکان داشت خانم نرگس محمدی را تحت فشار قرار دادند که او را خاموش کنند ولی او و امثال او هرگز خاموش نشدند و به راه خود ادامه می دهند. درود بر انسان‌های آزاده که دست از مبارزه نمیکشند

پوتین: آذربایجان و ارمنستان برای ما شرکایی با ارزش یکسان هستندرئیس جمهور روسیه تصریح کرد که جمهوری آذربایجان و ارمنستان هر دو شرکایی با ارزش یکسان برای مسکو هستند. - خبرگزاری آناتولی ارمنستان برای هیچ کس سود ندارد یک کشور ورشکسته به تمام معنا است و برای همین هم پوتین تا حالا بی طرف مانده است. علامت مهمی مخابره کرده.