اعلام تعطیلات رسمی نوروز در عراق

27/12/1400 04:15:00 ب.ظ

یکشنبه و دوشنبه آینده در عراق به مناسبت عید نوروز تعطیل رسمی است

یکشنبه و دوشنبه آینده در عراق به مناسبت عید نوروز تعطیل رسمی است. همچنین در این خبر که به نقل از خبرگزاری المعلومه منتشر شده آمده است: هر ساله بسیاری از اقوام و اقلیت‌های عراق نوروز را جشن می‌گیرند؛ کردهای عراق از جمله اقوامی هستند که این رسم سالانه را جشن می‌گیرند؛ این جشن نزد کُردها به ویژه در عصر حاضر اهمیتی...

همچنین در این خبر که به نقل از خبرگزاری المعلومه منتشر شده آمده است: هر ساله بسیاری از اقوام و اقلیت‌های عراق نوروز را جشن می‌گیرند؛ کردهای عراق از جمله اقوامی هستند که این رسم سالانه را جشن می‌گیرند؛ این جشن نزد کُردها به ویژه در عصر حاضر اهمیتی ملی و قومیتی یافته است؛ چنان که به رویدادی تبدیل شده که کُردها از طریق آن بر هویت، حقوق و مطالبات خود تاکید می‌کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

ساعت رسمی ایران باز هم در آغاز سال ۱۴۰۱ جلو کشیده می‌شودنمایندگان مجلس سه‌شنبه موافقت کرده بودند که ساعت رسمی کشور دیگر در ابتدای بهار و پاییز تغییر نکند و ثابت بماند جزئیات بیشتر🔽 با جلو کشیدن ساعت؛بهار و تابستون رو ازمون میگیرن

افزایش چشمگیر ترددهای جاده‌ای/آغاز طرح نوروز پلیس راهورافزایش چشمگیر ترددهای جاده‌ای جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی از آغاز طرح نوروزی پلیس در جاده‌های سراسر کشور خبر داد و گفت که تردد از صبح امروز در برخی از جاده‌های کشور افزایش چشمگیری داشته است. تا میتونن بخاطر جاده های خراب و مرگ آور عوارض بگیرن. انصاف که نیست..

دولت درباره تغییر ساعت رسمی تصمیم گیری می کنددولت درباره تغییر ساعت رسمی تصمیم‌گیری می‌کند معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره آخرین تصمیم برای تغییر ساعت رسمی کشور گفت: دولت در این زمینه بررسی کارشناسی کرده و نظر می‌دهد و دیگر نیازی نیست که تصمیم دولت به مجلس ارسال شود.

سازمان ملل با دولت طالبان روابط رسمی برقرار می‌کندشورای امنیت سازمان ملل روز پنج‌شنبه به برقراری روابط رسمی با افغانستان تحت کنترل طالبان رای داد؛ دولتی که هنوز در صحنه بین‌الملل به‌رسمیت شناخته نشده است. با این‌حال قطعنامه... مگه پاچه خاران شماها نمیگفتین مرگ بر طالبان؟؟🤔🤔 چی شد یهو؟؟ مرگ بر شما در اون گوه دونی رو باید گِل بگیرن!! ... خاک بر سر خودتون و استانداردهای حقوق بشری گوه تر از خودتون!!

یک پژوهش رسمی درباره عدالت آموزشی، حقی که از زنان ایران دریغ شد

سپاه پاسداران تهدید به حمله دوباره به خاک عراق کردسخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تکرار ادعای «حضور مقرهای اسرائیل» در کردستان عراق، کشور عراق را تهدید به حمله دوباره کرد. دست_از_ماجرا_جویی_برداارید_وبا_منافع_ملی_بازی_نکنید نه به هرگونه ماجراجویی نتیجە جنگ هشت سالە جام زهر بود در حلقوم خمینی! باید دید جنگ جدید چە چیزی را بە حلقوم خامنەای فرو میکند! اینان مثل اینکە فکری جز جنگ، تباهی، ویرانی، … در ذهن علیلشان نارند.