اعلام شرایط سربازانی که در زمان اعزام یا حین خدمت به کرونا مبتلا می‌شوند/آمار ابتلای سربازان بسیار کم است/ پروتکل‌های بهداشتی با جدیت در مراکز رعایت می‌شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛ اعلام شرایط سربازانی که در زمان اعزام یا حین خدمت به کرونا مبتلا می‌شوند/آمار ابتلای سربازان بسیار کم است/ پروتکل‌های بهداشتی با جدیت در مراکز رعایت می‌شود

امیر دریادار دوم «غلامرضا رحیمی‌پور» رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت مشمولانی که متقاضی شرکت در کنکور سراسری هستند، گفت: با تعویق کنکور سراسری به مشمولان دیپلم این فرصت داده شد تا بعد از امتحان و برگزاری کنکور سراسری چرخه سربازی را شروع کنند تا زمانی که نتیجه کنکور آنها اعلام شود.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح همچنین درباره اجرای پروتکل‌های بهداشتی درمراکز آموزشی خاطرنشان کرد: پروتکل‌های بهداشتی با جدیت در مراکز ما رعایت و شیوه‌نامه‌ها به دقت در مراکز اجرا می‌شود.

وی همچنین درباره آمار سربازانی که به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند، تصریح کرد: تعداد اندکی از سربازان مشکوک به کرونا هستند آمار ابتلای سربازان چون بسیار کم است نیازی به اعلام نیست سربازان جوان و مقاوم هستند و همچنین در مراکز ما تجهیزات لازم وجود دارد و همچنین امکان قرنطینه است بنابراین فراوانی ابتلا در بین سربازان در مراکز آموزشی نسبت به جامعه بسیار پایین است به طور مثال در یک مرکز آموزشی دو هزار نفره ده نفر مشکوک بوده‌اند که سه نفر مثبت شده‌اند و در همان مرکز قرنطینه شده و بهبودی پیدا می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار ابتلا به کرونا در روسیه به مرز 790 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پاسخ به یک پرسش: آیا رفتن به باشگاه‌های ورزشی در طول همه‌گیری کرونا امن است🔺پاسخ به یک پرسش: آیا رفتن به باشگاه‌های ورزشی در طول همه‌گیری کرونا امن است ⚡️با کاهش محدودیت‌های قرنطینه اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کرونا، بسیاری از افراد تشنه بازگشت به روند عادی و انجام زندگی معمول خود، از جمله فعالیت‌های ورزشی‌شان، هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نیروی دریایی یونان در واکنش به تحرکات اخیر ترکیه به حالت آماده‌باش درآمدوزارت خارجه یونان روز سه شنبه تحرکات ترکیه را اسباب «افزایش تنش در منطقه» ارزیابی کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به حدود 36 هزار نفر رسیدشمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به حدود 36 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

‫بالاترین آمار رسمی مرگ روزانۀ ناشی از ابتلا به کرونا در ایران ثبت شدپیش از این در تاریخ ۱۹ تیر، ایران با آمار ۲۲۱ مورد فوتی ناشی از ویروس کرونا بیشتر آمار روزانه را ثبت کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به مرز 144 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »