اعلام ممنوعیت تردد در مناطقی از اصفهان در پی «فراخوان عمومی» برای تجمع اعتراضی در روز جمعه

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺اعلام ممنوعیت تردد در مناطقی از اصفهان در پی «فراخوان عمومی» برای تجمع_اعتراضی در روز جمعه ▪️پلیس راهور استان اصفهان روز پنجشنبه ۱۱ آذر اعلام کرد تردد و توقف در حاشیه زاینده‌رود و در مسیر‌های منتهی به پل خواجو، از ساعت پنج صبح روز جمعه «ممنوع» است.

بنا بر گزارش رسانه‌های ایران، محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور استان اصفهان نیز روز پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران از مصوباتی سخن گفت که به موجب آن از ساعت ۵ صبح روز جمعه «در حاشیه زاینده‌رود و در مسیرهای منتهی به پل خواجو» تردد و توقف ممنوع است.

ممنوعیت تردد و توقف در مناطقی در نظر گرفته شده است که اعتراضات پیشین عمدتا در آن نقاط برگزار شده است. همچنین، معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادستانی مرکز استان اصفهان در اطلاعیه‌ای از شهروندان خواسته است برای جلوگیری از به گفته او «سوء استفاده معاندین،» از «شرکت در تجمع‌های غیرقانونی تحت هر عنوان» خودداری کنند.

دادستانی استان اصهفان همچنین ادعا کرده است که «صنف کشاورزان استان اصفهان هیچ‌گونه فراخوانی برای روزهای آتی به‌ویژه روز جمعه ۱۲ آذر ماه ۱۴۰۰ نداده است.» جمعه گذشته اعتراض‌های مسالمت‌آمیز کشاورزان اصفهان در بستر زاینده‌رود، که سال‌ها است دیگر آبی در آن جریان ندارد، اوج گرفت. حاضران در این تجمع، کشاورزان و مردمی بودند که خواستار دریافت حق‌آبه و جاری شدن آب این رودخانه بودند، اما نیروهای امنیتی و نظامی ایران حاضران در این تجمع را مورد حمله خشونت‌بار قرار دادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این هم از ترس اون جای ج ا است...خامنه ای خودشو خراب کرده...

این تیتر نشان از تیرهای به سنگ خورده کاسه لیسان کراواتی رسانه جیره خوار ارباب گرینگو است... دیوار ببنمردم و کشاورزان فهمیده اصفهان با فریب خورده های فریاد 'ازدور لِنگش کنید' عافیت طلبان ینگه دنیا نشین مدعی مبارزه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توقف و تردد هرگونه وسیله نقلیه در حاشیه زاینده رود ممنوعتوقف و تردد هرگونه وسیله نقلیه در حاشیه زاینده رود ممنوع رئیس پلیس راهور استان اصفهان اعلام کرد: توقف و تردد هرگونه وسایل نقلیه اعم‌ از خودرو و موتورسیکلت در حاشیه زاینده رود ممنوع است دیگه از رودخانه خشک هم میترسن دستور ریس پلیسه یا ادمکشا تخم حروم مرگ_بر_خامنه‌ای_جنایتکار خدایا توبه فکر کردید زاینده رود بسیار آب دارد می رویم شنا می کنیم غرق می شیم آخه جمهوری شیطانی ایران ۴۳ سال به فکر ایرانی هاست 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتراضات اصفهان: تردد و توقف در حاشیه زاینده‌رود ممنوع شد😡😡😡
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تصاویری از برگزاری مراسم روز ملی رومانی در اول دسامبررومانی روز چهارشنبه اول دسامبر به مناسبت روز ملی این کشور، رژه نظامی بزرگ خود را در بخارست برگزار کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هیچ درخواست اخذ مجوزی برای برگزاری تجمع در روز جمعه نشده استفرماندار اصفهان: *هیچ درخواست اخذ مجوزی برای برگزاری تجمع در روز جمعه نشده است *کشاورزان اعلام کردند که مطالبات خود را بصورت قانونی پیگیری می‌کنند *آن‌ها اعلام کرده‌اند از هیچگونه تجمعی حمایت نخواهند کرد *کشاورزان در آرامش پیگیر مطالبات خود هستند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عکس روز: کالیدوسکوپ در ابعاد واقعی | DW | 02.12.2021کالیدوسکوپ در ابعاد واقعی اکسپو ۲۰۲۰ در دوبی، نوآوری‌های تکنولوژیکی بیش از ۱۹۰ کشور و فناوری‌های خیره‌کننده‌ای را به نمایش گذاشته است. یکی از بخش‌های خیال‌انگیز، غرفه کالیدوسکوپ (زیبابینی) موناکوست. عکس روز: جایی که بازدیدکنندگان به دنیایی سورئال پا می‌گذارند و بازتاب تصویر تکثیر شده خود و پیرامون را در شکل‌ها و زاویه‌هایی وهم‌آلود و فراواقعی می‌بینند. واقعیت نقض حقوق بشر در طول ساخت اکسپو اما چیزی نیست که نادیده مانده باشد. پول درآوردن مردم را ببینید آخوندهای بیلیاقت اسلام.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کشف یک بمب دست‌ساز در نزدیکی محل اقامت سفیر آمریکا در ایسلندسه مرد در ایسلند پس از کشف یک بمب دست‌ساز در یک منطقه مسکونی در ریکیاویک، پایتخت این کشور بازداشت شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »