اعلام نامزدهای نهایی مراسم اسکار؛ نامی از فیلم خورشید در میان نامزدها نیست

25/12/1399 06:31:00 ب.ظ

اعلام نامزدهای نهایی مراسم اسکار؛ نامی از فیلم خورشید در میان نامزدها نیست بیشتر بخوانید🔽

نامزدهای نود و سومین جوایز اسکار بعد از ظهر روز دوشنبه اعلام شد. مراسم اعلام برندگان در روز ۲۶ آوریل آینده برگزار خواهد شد. رامین بحرانی، کارگردان و سناریست آمریکایی ایرانی تبار تنها نام آشنا برای ایرانیان در مراسم اسکار امسال است. فیلم خورشید محصول بنیاد فارابی به کارگردانی مجید مجیدی از سوی ایران برای نامزدی به این مراسم ارسال شده بود اما در فهرست نامزدهای نهایی اسکار قرار نگرفت. بهترین فیلم منک: فیلمی به کارگردانی دیوید فینچر که توسط نت فلیکس تهیه شده است.

زن جوانی که نویددهنده است: فیلمی به کارگردانی امرالد فنل است. در بخش بهترین کارگردانی: لی آیزاک چونگ برای میناری. بهترین بازیگر مرد آنتونی هاپکینز برای پدر نامزدهای بهترین بازیگری مرد وایولا دیویس برای «بلک باتم ما رینی»

فرانسس مک دورمند برای عشایر AP Photo دانیل کالوویا لیکیت استنفیلد گلن کلوز یون یو جونگ

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

خیلی حیف شد 😔 خیلی تعریفشو شنیده بودم blue_girl64

ناکامی ایران در واکسیناسیون کرونا؛ مقصر 'کندی تولید' در جهان اعلام شد - BBC News فارسیسخنگوی غذا و داروی ایران می‌گوید وعده تحویل ۲.۸ میلیون دز واکسن کرونا تا پایان سال ۹۹ محقق نشده و علت آن را 'کندی تولید و کمبود جهانی' و 'مانورها و رفتارهای سیاسی، تجاری' می‌داند. هیچ ربطی هم به خامنه ای نداره به شما چه؟ خداروشکر به کوری چشم شما خودمون تولید کردیم 😎 خوشم میاد میسوزیدا

گزارش کمیسیون تحقیق در فرانسه؛ اعلام «مسئولیت سنگین» پاریس در قبال نسل‌کشی رواندابا این وجود اعضای این کمیسیون که طی دو سال گذشته در حال تحقیق درباره نقش فرانسه در تحولات سال ۱۹۹۴ در رواندا بودند، در گزارش خود «همدستی» پاریس در نسل کشی را رد کرده‌اند.

اعلام بخش‌های اقتصادی پردرآمد در اتحادیه اروپا؛ رستوران و هتل‌داری در قعر قرار گرفتمیزان درآمد افراد نه تنها بر اساس صنایع و بخش‌های مختلف اقتصادی که در آن شاغل هستند متفاوت است بلکه کشور به کشور نیز بالا و پایین می‌شود؛ این تفاوت‌ها در میان ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا چگونه است؟

اعلام پنج شریک تجاری عمده اتحادیه اروپا در سال ۲۰۲۰؛ رقابت چین و آمریکا در صدرصادرات اتحادیه اروپا در فاصله ژانویه تا دسامبر سال ۲۰۲۰ با ۹.۴ درصد کاهش در مقایسه مدت مشابه با سال ۲۰۱۹ به ۱۹۳۱.۷ میلیارد یورو رسید. همچنین واردات اتحادیه اروپا نیز در همین مدت به ۱۷۱۴.۲ میلیارد یورو رسید که نشان از کاهش ۱۱.۶ درصدی دارد. رفتار شما با چین دست کمی از جمهوری اسلامی نداره .شده خ آیه های چینی ها رو میخورید که یه وقت امریکا یکه تاز نباشه

پیشنهاد قرنطینه ۱۰ روزه تهران در پی اعلام وضعیت قرمز در پایتخت