اعلام نامزدهای نهایی مراسم اسکار؛ نامی از فیلم خورشید در میان نامزدها نیست

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 65 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعلام نامزدهای نهایی مراسم اسکار؛ نامی از فیلم خورشید در میان نامزدها نیست بیشتر بخوانید🔽

نامزدهای نود و سومین جوایز اسکار بعد از ظهر روز دوشنبه اعلام شد. مراسم اعلام برندگان در روز ۲۶ آوریل آینده برگزار خواهد شد.فیلم خورشید محصول بنیاد فارابی به کارگردانی مجید مجیدی از سوی ایران برای نامزدی به این مراسم ارسال شده بود اما در فهرست نامزدهای نهایی اسکار قرار نگرفت.

تنها نام ایرانی که در میان نامزدهای اسکار دیده می شود رامین بحرانی، سناریست و کارگردان آمریکایی ایرانی تبار است. بحرانی برای فیلم «ببر سفید» در بخش فیلمنامه اقتباسی نامزد نهایی مراسم اسکار شد.پدر: فیلمی است محصول مشترک فرانسه و بریتانیا به نویسندگی و کارگردانی فلوریان زلر. آنتونی هاپکینز اسطوره سینما در نیم قرن اخیر در این فیلم ایفای نقش کرده است.

یهودا و مسیح سیاه: فیلم درباره خیانتی است که باعث کشته شدن فرد همپتون، یکی از رهبران بلک پانتر در دهه ۶۰ میلادی در آمریکا می شود. کارگردان این فیلم شاکا کینگ است.میناری: فیلمی درام به کارگردانی لی ایزاک چانگ. عشایر یا سرزمین آواره ها: فیلمی به کارگردانی کلویی ژائو، هنرمند چینی است. این فیلم به گفته کارشناسان بخت اصلی دریافت اسکار را دارد. فرانسیس مک دورمند، بازیگر اعجوبه آمریکایی در این فیلم ایفای نقش می کند.صدای متال: فیلمی به کارگردانی داریوس ماردر.

دادگاه شیکاگو هفت: فیلمی تاریخی درباره گروه های ضدجنگ ویتنام که در دهه شصت میلادی در آمریکا محاکمه می شوند. آلن سورکین کارگردان فیلم است.دیوید فینچر برای منک.امرالد فنل برای زن جوانی که نویددهنده است.آنتونی هاپکینز برای پدربهترین بازیگر زنونسا کربی برای فیلم تکه‌های یک زننامزدهای بهترین بازیگری زنلیکیت استنفیلدبهترین فیلمنامه اقتباسیکلوئی ژائو برای فیلم عشایربهترین فیلم بین‌المللی را یافته به اسکار« مردی که پوستش را فروخت» از تونس.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خیلی حیف شد 😔 خیلی تعریفشو شنیده بودم blue_girl64

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ناکامی ایران در واکسیناسیون کرونا؛ مقصر 'کندی تولید' در جهان اعلام شد - BBC News فارسیسخنگوی غذا و داروی ایران می‌گوید وعده تحویل ۲.۸ میلیون دز واکسن کرونا تا پایان سال ۹۹ محقق نشده و علت آن را 'کندی تولید و کمبود جهانی' و 'مانورها و رفتارهای سیاسی، تجاری' می‌داند. هیچ ربطی هم به خامنه ای نداره به شما چه؟ خداروشکر به کوری چشم شما خودمون تولید کردیم 😎 خوشم میاد میسوزیدا
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گزارش کمیسیون تحقیق در فرانسه؛ اعلام «مسئولیت سنگین» پاریس در قبال نسل‌کشی رواندابا این وجود اعضای این کمیسیون که طی دو سال گذشته در حال تحقیق درباره نقش فرانسه در تحولات سال ۱۹۹۴ در رواندا بودند، در گزارش خود «همدستی» پاریس در نسل کشی را رد کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعلام بخش‌های اقتصادی پردرآمد در اتحادیه اروپا؛ رستوران و هتل‌داری در قعر قرار گرفتمیزان درآمد افراد نه تنها بر اساس صنایع و بخش‌های مختلف اقتصادی که در آن شاغل هستند متفاوت است بلکه کشور به کشور نیز بالا و پایین می‌شود؛ این تفاوت‌ها در میان ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا چگونه است؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعلام پنج شریک تجاری عمده اتحادیه اروپا در سال ۲۰۲۰؛ رقابت چین و آمریکا در صدرصادرات اتحادیه اروپا در فاصله ژانویه تا دسامبر سال ۲۰۲۰ با ۹.۴ درصد کاهش در مقایسه مدت مشابه با سال ۲۰۱۹ به ۱۹۳۱.۷ میلیارد یورو رسید. همچنین واردات اتحادیه اروپا نیز در همین مدت به ۱۷۱۴.۲ میلیارد یورو رسید که نشان از کاهش ۱۱.۶ درصدی دارد. رفتار شما با چین دست کمی از جمهوری اسلامی نداره .شده خ آیه های چینی ها رو میخورید که یه وقت امریکا یکه تاز نباشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیشنهاد قرنطینه ۱۰ روزه تهران در پی اعلام وضعیت قرمز در پایتخت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »