اعظمی: زمزمه حذف ارز ترجیحی باعث احتکار برنج شد

24/11/1400 09:46:00 ق.ظ

یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس: *زمزمه حذف ارز ترجیحی باعث احتکار برنج شد *وزارت جهاد کشاورزی آقای خاوازی بیشتر وزارت مرغ و تخم‌مرغ بود *خوشبختانه سیدجواد ساداتی‌نژاد ماجرای مرغ و تخم‌مرغ را جمع کرده است *عملکرد وزیر جهاد کشاورزی را زود قضاوت نمی‌کنیم

یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس احتکار برنج ایرانی را تأیید کرد و با اشاره به آمار تولید برنج در سال گذشته، گفت که قاعدتا نباید این مشکل را می‌داشتیم. زمزمه حذف ارز ترجیحی که شروع شد، بعضی‌ها دست به احتکار روغن، برنج، و گندم زدند. نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس با اشاره به بازدیدش به همراه رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از اسکله...

نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس با اشاره به بازدیدش به همراه رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از اسکله شهید رجایی بندرعباس گفت: ما از یک کشتی در حال تخلیه برنج بازدید کردیم که فکر می‌کنم این روزها در حال طی کردن قرنطینه و مسائل اداری است، امیدوارم این محموله به زودی توزیع شود و از التهاب بازار کم کند.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به تشکیل شدن سامانه بازرگام برای خرید برنج دولتی گفت: مردم با رجوع به این سامانه می‌توانند خرید اینترنتی کنند و در منزل تحویل بگیرند. زیرساخت‌های این سامانه که واسطه را حذف کرده است، از پیش به‌خاطر التهاب بازار مرغ و تخم‌مرغ تشکیل شده بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

برنج کیلویی ۸۰ تومان با نرخ حداکثر۴۰ تومان از کشاورز خریداری شده استنماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برنجی که امروز در بازار با نرخ کیلویی ۸۰ تومان عرضه می‌شود حداکثر کیلویی ۴۰ تا ۴۵ تومان از کشاورز خریداری شده و در این میان دلال ها هستند که با بالا بردن قیمت سود بیشتری کسب می کنند.

نتوانستیم ترمز افزایش قیمت‌ها را بکشیم/ کمیسیون تلفیق بودجه موافق حذف ارز ترجیحی نیستنایب رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس، گفت: زمزمه‌های حذف ترجیحی باعث افزایش نرخ کالاهای اساسی است؛ هنوز پیگیری‌های مجلس و دولت برای کنترل قیمت‌ها نتیجه بخش نبوده و همچنان شاهد افزایش روزانه قیمت‌ها در کشور هستیم.

تلاش دبیر جشنواره فیلم فجر برای پاسخ‌گویی به حواشی بی‌سابقه این دورهاختتامیه چهلمین جشنواره فیلم فجر شامگاه جمعه بدون پاسخ‌گویی دقیق برگزارکنندگان این رویداد به حاشیه‌های بی‌سابقه از جمله حذف «سیمرغ مردمی» و «لو رفتن اسامی برندگان» برگزار شد. جشنواره ای که شهاب حسینی داورش باشه از این بهتر نمیشه

تست B دوپینگ اسکی‌باز ایران در المپیک هم مثبت شد/ رئیس فدراسیون: موضوع پیچیده استتست B دوپینگ حسین ساوه شمشکی، اسکی‌باز ایران در المپیک هم مثبت شد رئیس فدراسیون: موضوع پیچیده است هیچ پیچیده نیست... دوپینگ کرده و گیر افتاده مثل بقیه این رژیم کثیفاخوندی.. خجالت آور و تهوع برانگیزه! سالهاست این ساوه شمشکیا با رانت و منو پل کردن تیم ملی رو تصاحب کردن و برای آوردن مقام مثلا سی ام از سی نفر شرکت کننده دوپینگ هم میکنن... گهشو در آوردن رسما... از قضیه فایل_صوتی_سپاه حرفی گفتن نزنید؟

برنج کیلویی ۸۰ تومان با نرخ حداکثر۴۰ تومان از کشاورز خریداری شده استنماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برنجی که امروز در بازار با نرخ کیلویی ۸۰ تومان عرضه می‌شود حداکثر کیلویی ۴۰ تا ۴۵ تومان از کشاورز خریداری شده و در این میان دلال ها هستند که با بالا بردن قیمت سود بیشتری کسب می کنند.

قتل تاجر قبرسی چه ارتباطی با 'دولت پنهان' ترکیه دارد؟ - BBC News فارسیقتل تاجری به نام خلیل فلیالی در قبرس شمالی باعث مطرح شدن ادعاهایی درباره رابطه او با 'دولت پنهان' ترکیه شده است. گفته شده سه نفر از جمله یک مامور سابق پلیس بازداشت شده‌اند. رسانه‌های اپوزیسیون این قتل را با ماجرای یک تصادف در سال ۱۹۹۶ در ترکیه مقایسه کرده‌اند که باعث افشای روابط میان سیاستمداران و باندهای جرایم سازمان‌یافته شد. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.