اعطای وام ۹۰ میلیون دلاری بانک جهانی به ایران برای مبارزه با کرونا | DW | 08.01.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بانک جهانی ۹۰ میلیون دلار کمک مالی برای ایران به منظور کمک به مبارزه با کرونا تصویب کرده است. این کمک 'فقط به تهیه دارو تجهیزات پزشکی لازم' تعلق می‌گیرد و تحت نظارت سازمان بهداشت جهانی مصرف خواهد شد.

بانک جهانی ۹۰ میلیون دلار کمک مالی برای ایران به منظور کمک به مبارزه با کرونا تصویب کرده است. این کمک"فقط به تهیه دارو تجهیزات پزشکی لازم" تعلق می‌گیرد و تحت نظارت سازمان بهداشت جهانی مصرف خواهد شد.

به گفته سخنگوی بانک جهانی: «این بودجه به ایران تعلق نخواهد گرفت و تمام منابع مالی وام و همچنین تهیه و پرداخت توسط سازمان جهانی بهداشت مدیریت می شود.» سخنگوی بانک جهانی خاطرنشان کرد: «توزیع و نصب تجهیزات در مراکز بهداشتی مورد تایید بانک جهانی انجام خواهد شد و منوط به نظارت و راستی‌آزمایی مستقل خواهد بود.»بانک جهانی در ماه مه سال گذشته میلادی پرداخت ۵۰ میلیون دلار به ایران را از کانال"پروژه واکنش اضطراری کووید-۱۹" تمدید کرده بود.

علی فکری، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران نیز روز جمعه از تصویب این وام خبر داد و گفت تصویب اعطای وام «با وجود مخالفت» آمریکا و لابی اسرائیل انجام شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

canada_irca این تصویب کردن‌ها فقط نمادین است. تا وقتی بانک‌های ایران تحریم باشه هیچگونه انتقالی به ایران صورت نمیگیره.

هر نوع کمک به جمهوری اسلامی قاتل خیانت است به بشریت

تحت نظارت سازمان ملل در اختیار تروریست های تحت حمایت جمهوری اسلامی قرار میگیرد.

🇮🇷 ايران طهران FreeIran Iranian Iran . 🔃

به محض ورود دارو ها و تجهیزات پزشکی به ایران، سپاه_پاسداران همه را تصرف کرده و به سوریه، لبنان و عراق منتقل خواهد کرد.

این وام هم، مستقیما‌ رفت توی جیب باندهای حکومتی فاسدی که انحصار دارو و واکسن را به خود‌و‌خانواده خود اختصاص داده اند. پرداخت وام به حکومت های توتالیتر فاسد، جنایت است!

باز هم امدادهای غیبی . شرم بر شما حتما یکی شان هم المان بود

فکر می کنم کمک ۹۰ میلیون دلاری را با اضافه کردن چند صفر برای مبارزه با کرونا در اروپا و آمریکا نزد خودتان نگه دارید. علی الظاهر شما خیلی بیش از ما به آن نیاز دارید! ویروس_منحوس_کرونا ایران_یکدست_آبی_شد

فقط ده دقیقه هم به این حکومت اعتماد نکنین خودتون بدست مردم برسونید

کوسخولید،این پولا هیچ کدومش خرج مردم نمیشه

از همونجا مستقیم بفرستید حزب الله ما با اینا بعد حساب میکنیم!

بله، ولی داروها سر از عراق و لبنان و یمن در میارند

حسن نصرلا ، حوثی یمن … و ارازل داخلی و خارجی … خوشحال …

قبل انقلاب به بانک جهانی وام میدادیم حالا برا نود میلیون باید صدقه قبول کنیم! لاقل یکی دو میلیارد میدادن رومون بشه وقتی تو اخبار میگن! الان بنگلادش هم برامون دلسوزی میکنه!! با این خبرا تون هی بر.. تو حال ما ! امروز چپی و‌ارزشی دورم بیاد پاره میکنم

خوشبحال لبنانی ها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان جهانی بهداشت از 'سونامی' جهانی ابتلا به کرونا خبر داد | DW | 06.01.2022سازمان جهانی بهداشت می‌گوید، شمار موارد تازه ابتلا به کرونا در جهان ظرف یک هفته نزدیک به ۹ و نیم میلیون نفر بالا رفته که به معنای افزایش ۷۱درصدی آمار موارد جدید است. خوبه كه بالا برود كرونا ما افغانها ٤٠ سال هست از دست شما غربي ها و كشورهاي منافق روز خوشي نديديم خدا كند همين كرونا تمام دنيا را به كام مرگ بفرسته كه بجاي ما انسانهاي وحشي و خون خوار دوباره همان حيوانات روي زمين زندگي كند 😢
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

معاون وزیر اقتصاد: وام ۹۰ میلیون دلاری بانک جهانی به ایران برای مقابله با کرونامعاون وزیر امور اقتصادی و دارایی از تصویب اعطای وام ۹۰ میلیون دلاری به ایران در بانک جهانی برای مقابله با بیماری کرونا خبر داده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

رهبر فراری مافیا به کمک عکس خیابانی نقشه گوگل در اسپانیا دستگیر شدجوآکینو گامینو پس از بازداشتش در ماه دسامبر از پلیس پرسیده بود: «چگونه من را پیدا کردید؟ من حتی ۱۰ سال به خانواده‌ام هم زنگ نزدم!»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نوآوری‌هایی برای کمک به تجربه متاورس؛ «پوست دوم» و «دستبند کنترل»یکی از نوآوری‌هایی که در نمایشگاه لاس‌وگاس از آن رونمایی شد لباسی است که کاربر با پوشیدن آن می‌تواند تصمیم بگیرد نیش حشرات را تا چه حد در متاورس حس خواهد کرد. او همچنین می‌تواند میزان خونریزی‌ و درد بدن خود را پس از برخورد گلوله در متاورس، تعیین کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا:‌ اگر به زودی درباره «برجام» به تفاهم نرسیم راه متفاوتی را در پیش می‌گیریمند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، با اشاره به اینکه در دور جدید مذاکرات احیای توافق هسته‌ای، پیشرفت مختصری حاصل شده هشدار داد، اگر به زودی واشینگتن و
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

توقایف خطاب به پلیس: بدون هیچ هشداری به تظاهرکنندگان مسلح تیراندازی کنید | DW | 07.01.2022با توجه به ادامه ناآرامی‌ها در قزاقستان قاسم توقایف، رئیس جمهور این کشور به نیروهای پلیس دستور داده است، بدون هیچ هشداری به سوی تظاهرکنندگان مسلح تیراندازی کنند. دادستانی از دستگیری بیش از ۳هزار نفر خبر داده است. احتمالا ایشان هم نماینده خدا در قزاقستان است! ولی وقیح قزاقستان و گرنه کسی که از سوی مردم انتخاب شده باشد همچین غلطی نمیکند و فقط کناره گیری میکند هر وقت نام کشور قزاقستان می‌شنوم یاد فیلم Borat 2006 می افتم و این رویدادها چیزی عجیبی نیست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »