اعطای لوح تقدیر آذربایجان به خبرگزاری آناتولی و تی آر تی

26/03/1400 07:09:00 ب.ظ

دانشگاه خزر آذربایجان به خبرگزاری آناتولی و شبکه تی آر تی به پاس پوشش اخبار جنگ قره‌باغ، لوح تقدیر اعطا کرد. - خبرگزاری آناتولی

دانشگاه خزر آذربایجان به خبرگزاری آناتولی و شبکه تی آر تی به پاس پوشش اخبار جنگ قره‌باغ، لوح تقدیر اعطا کرد. - خبرگزاری آناتولی 16.06.2021 باکو/ خبرگزاری آناتولی دانشگاه خزر آذربایجان و کانون بازرگانان و فارغ التحصیلان ترکیه به خبرگزاری آناتولی و شبکه تی آر تی به پاس پوشش اخبار مبارزه برحق این کشور در جنگ قره‌باغ، لوح تقدیر ویژه اعطا کردند.

این مراسم در دانشگاه خزر با نواختن سرود ملی آذربایجان و ترکیه آغاز شد. در این مراسم سردار کاراگُز رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل خبرگزاری آناتولی، ابراهیم ارن مدیرعامل تی‌ آر‌ تی، عبدالله ارن رئیس سازمان تُرک‌های مقیم خارج و جوامع خویشاوند (YTB)، پروفسور هملت عیسی‌خانلی رئیس هیئت امنای دانشگاه خزر و شمار بسیاری از فارغ التحصیلان ترکیه و دانشجویان شرکت کردند.

پروفسور عیسی‌خانلی در سخنرانی افتتاحیه اظهار داشت: در جنگ قره‌باغ دیدیم که قدرت، عدالت را برقرار می‌کند. حمایت همه جانبه ترکیه، نقش مهمی در حل مشکل داشت. سردار کاراگُز نیز در این مراسم اظهار داشت: خبرگزاری آناتولی در جریان جنگ استقلال ترکیه به همراه ارتش مسئولیت مهمی برعهده داشت. headtopics.com

kutlu olsun efendim. تبریک میگیم بهتون.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

بیانیه پایانی اجلاس سران ناتو؛ هشدار به چین و روسیه و امیدواری به برجامرهبران ناتو همچنین با تاکید بر «موفقیت» ۲۰ سال حضور نظامی در افغانستان و خروج از این کشور، تاکید کردند که ادامه کار فرودگاه بین‌المللی حامد کرزای کابل را با یک برنامه «انتقالی مالی» تضمین می‌کنند تا ارتباط افغانستان با جهان حفظ شود. BrusselsBureau arrêtez_le_génocide_des_hazaras Stop_Hazara_Genocide StopHazaraGenocide چه موفقیتی واقعا! نیمی از افغانستان در اختیار طالبان قرار داره هرگاه شماهابزرگتربن نیروهای جهان نخواستیدیانتوانستیدکه ازدستآوردهای بیست سالهٔ تان،ازحکومت تحت حمایت و‌دوستتان واز‌آرزوهای ۳۵ملیون نفوس افغانستان که جارمی زدندکه پاکستان انگیزهٔ همه بدبختی هاست،بدرشده نتوانستید،هرچاکردیگرشایدهم میدانهوایی کابل رامیدان نظامی طالبان پاکستان بسازد.

نامه محسن هاشمی به خامنه‌ای درباره حکومت 'به اصطلاح اسلامی' | DW | 14.06.2021محسن هاشمی رفسنجانی با ارسال نامه‌ای به خامنه‌ای نسبت به رویکرد شورای نگهبان در رد صلاحیت‌ها زبان به شکوه گشوده است. او از 'پیچ خطرناک' حاکم بر اوضاع سیاسی سخن گفته و خواستار اقدام خامنه‌ای در زمینه 'تغییر مسیر' شده است. وارد دعواهای خانوادگی ملاها و ملازاده ها نشوید رای_بی_رای برو بابا پدرتو کشتن جرات نکردی حرف بزنی حالا اصلا کسی بهت گوش نمیده پیچ خطرناک؟ تغییر مسیر؟ قابل درک نیستید! شما از جمهوریت و نقش جمهور سخن می گویید ولی این نوع درخواست با هدف شما تطابق ندارد این درخواست یعنی اینکه شخص تصمیم گیرنده است نه جمهور

حملات مرگبار به کادر واکسیناسیون فلج اطفال در افغانستان ۵ کشته به جا گذاشت🔺حملات مرگبار به کادر واکسیناسیون فلج اطفال در افغانستان ۵ کشته به جا گذاشت در ماه مارس، سه پرسنل زن کادر واکسیناسیون فلج اطفال در جلال آباد به ضرب گلوله کشته شدند. گروه «دولت اسلامی» یا داعش مسئولیت آن حمله را به عهده گرفت. تمام اسلامگرا ها از زمان صدر اسلام تا الان با تمدن و پیشرفت و مدرنیته مخالف بودند و خون ملت ها را ریختند بعد هم میگن به عقاید ما احترام بگذارید! من شاشیدم به عقایدتون نکبتهای احمق اسلام یادِ ماجرای آبله کوبی در دوران امیرکبیر و مخالفت با آن توسط آخوند ها و مذهبی ها افتادم... نه_به_دین رای_بی_رای

واکنش به بالن‌های آتش‌زا؛ حمله اسرائیل به غزه و خان یونس | DW | 16.06.2021نخستین عملیات پس از آتش‌بس و جنگ ۱۱ روزه طرفین. اسرائیل در واکنش به پرتاب بالن‌های آتش‌زا از سمت فلسطین، به مواضع حماس در غزه و خان یونس حمله هوایی کرد. اعلام شده که ۲۰ مزرعه و زمین در مناطق مرزی دستخوش حریق شده‌اند. حمله به اسرائیل دروغی بیش نیست. با سوزاندن مرغزار فلسطینیها میخواهند قحطی به فلسطین تحمیل کنند.

چند پیشنهاد نفتی به رئیس جمهور آینده / سکه انرژی به مردم پیش‌فروش کنیمیک کارشناس حوزه بین‌الملل انرژی گفت: بنزین یورو 5 را از نظر کیفیت در داخل و بیرون کشور قبول داریم و وزارت نفت هم در این راستا استاندارد‌های لازم را در کشور تعریف کرده است. صنعت نفت و انرژی کشور می‌تواند نوعی اعتبار تحت عنوان ضمانت اعتباری انرژی( ECO- Energy Credit Obligation) با حمایت و همکاری مجلس در اقتصاد کشور بکار گیرد و نوعی اعطای اعتبار توسط بخش‌هایی در کشور که تولید‌کننده و عرضه‌کننده فرآورده‌های نفتی و انرژی مثل بنزین هستند را تعریف کند. سر کیسه کردن مردم به روش جدید.!! دیدن از بورس دیگه آبی واسشون گرم نمیشه.

«به‌ یاد داریم»؛ گشایش نخستین نمایشگاه مربوط به هولوکاست در جهان عربدر این نمایشگاه همچنین داستان صلاح‌الدین اولکمن، دیپلمات ترک را می‌بینیم که مانع از تبعید یهودیان رودز شد، و با محمد حلمی، پزشک مصری آشنا می‌شویم که در برلین یهودیان زیادی را از چنگ نازی‌ها نجات داد. چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!! Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.